Konferencja i wydarzenia SEO/SEM w 2012 roku!

Nadchodzący rok będzie bogaty nie tylko w imprezy sportowe (EURO 2012), ale także w imprezy SEO i PPC przygotowane przez MaxROY.com. Planujemy aż 3 duże wydarzenia szkoleniowe! Wczesną wiosną tydzień szkoleń dla branży e-commerce. Późną wiosną do Poznania na Search Marketing Day zjadą największe sławy światowego search i affiliate marketingu. Natomiast jesienią w Warszawie tradycyjnie Search Marketing Week, tydzień szkoleń z marketingu internetowego. W trakcie roku odbywać się będą także szkolenia z Google AdWords.

12-16 marca 2012 – Poznań – Search Marketing Week for e-commerce

Najbliższy Search Marketing Week, będzie rozszerzony o moduły dla branży e-commerce, w dniach 12-16 marca w Poznaniu. Szkolenia z…

 • SEO i Pozycjonowania,
 • E-mail marketingu
 • Usability
 • Google AdWords

…będą rozbudowane o moduł e-commerce i dostosowane do potrzeb branży handlu internetowego. Poza tym do wyboru będą także szkolenia:

 • Google AdWords zaawansowane,
 • Google Analytics i Website Optimizer,
 • Social media = Facebook Ads + Facebook marketing.
 • Szkolenie SEO PRO: Link Building

Co ważne w marcu odbędzie się także druga edycja szkolenia SEO Pro: Link Building! Na którym pokażemy kilkadziesiąt praktycznych metod i narzędzi pozyskiwania linków do stron! Szkolenie zaaktualizowane o najnowszą wiedzę i z jeszcze większą ilością miejsc na linki!

W ramach Marcowego tygodnia szkoleń w Poznaniu przeprowadzimy jedno szczególne, zupełnie nowe szkolenie skierowane do osób, które interesują się tworzeniem aplikacji mobilnych na system Android!. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę szkolenia Android.

22-23 maja 2012 – Poznań – Search Marketing Day

Search Marketing Day międzynarodowa konferencja SEO w Poznaniu, gromadząca światową czołówkę ekspertów SEM. (Po sukcesie pierwszej edycji), szybko wzięliśmy się za przygotowania do kolejnej. Dzięki temu już teraz, na pół roku przed wydarzeniem, mamy dograną listę prelegentów!

Koniecznie zobacz relację video:

Przypomnijmy także przemowe, która dla uczestników konferencji przygotował sam Matt Cutts:

Za video jeszcze raz bardzo mocno dziękujemy Kasparowi, który będąc w stałym kontakcie z Mattem mocno lobbował na jego osobistą wizytę, może zatem w tym roku sie uda? – śmiało dodawajcie +1 :)

Tegoroczna nowość polega na uruchomieniu drugiej ścieżki tematycznej poza SEO będziemy także rozmawiać o SEM, PPC oraz Afillate Marketing. O Search Marketing Day mówimy, że to konferencja zagraniczna, ale w Polsce. Zagraniczna swoimi prelegentami (m.in. Martin MacDonland, Dixon Jones z Majestic SEO, Kaspar Szymanski z Google i inni), urodą miejsca, rozmachem organizacji, językami które usłyszysz w kuluarach. Jest zagraniczna, ale w Polsce (Poznań, Stary Browar), za polską cenę i z symultanicznym tłumaczeniem. Cena bardzo atrakcyjna w porównaniu do konferencji SMX czy SES, natomiast jakość merytoryczna co najmniej podobna, o ile nie wyższa.

Prezentacje ułożymy w dwie ścieżki tematcznye: SEO i PPC. Od teraz co kilka tygodni bedziemy informowali o nowych prelegentach, zarówno z sesji SEO jak i PPC & Affilate Marketing, przybliżali ich sylwetki i tematy prezentacji. Na Sprawnym Marketingu ukaże się także kilka tekstów przygotowanych przez zagranicznych prelegentów.

Na tą chwilę na ścieżkę SEO mamy już potwierdzenia od 11 światowej klasy specjalistów! Część z zaproszonych prelgentów na codzień unika konferencji dotrze do nas m.in. dwóch prelegentów ze światowej czołówki branży: Casino, Gambling. Oczywiście na Search Marketing Day będzie z nami także Kaspar Szymanski.

W tym roku znacznie szerzej otwieramy się na uczestników z zachodu i jak wschodu Europy, autostrada do Berlina i szybko rosnąca ilość połoczeń lotniczych z Poznaniem powoduje że chcemy aby konferencja była jeszcze bardziej międzynarodowa! Wiadomości o polskiej konferencji rozchodzą się po świecie, ostatnio podczas SMX Stockholm mile zaskoczyła nas wzmianka o Serach Marketing Day w prezentacji Martina MacDonalda:

Drugi dzień Search Marketing Day – 16 maja – to szkolenia warsztatowe:

 • Szkolenie SEO Black Hat
 • Warsztaty SEO dla Agencji interaktywnych: Jak tworzyć strony www które rozumie Google
 • Zupełnie nowe szkolenie z zakresu reklamy płatnej, PPC i Google AdWords

15-18 listopada 2012 – Warszawa – Search Marketing Week

Po koniec roku uruchamiamy ostatni w 2012 tydzień renomowanego wydarzenia szkoleniowego. Przez Przez 5 dni, między 15 i 18 listopada, w biurowcu Rondo One w centrum Warszawy 11 specjalistów nauczać będzie o użytecznych technikach analityki internetowej, email marketingu i mediów społecznościowych, ale przede wszystkim – pozycjonowania i Google AdWords.

Jednocześnie w trakcie roku odbywać się będą szkolenia z Google AdWords: podstawowe i zaawansowane. Terminy najbliższych szkoleń będziemy ogłaszać na stronie www.SprawnyMarketing.pl/szkolenia. Najbliższe na przełomie Styczeń, Luty w Poznaniu!

Zapraszamy do rejestracji.

Cezary Lech

Content marketer i Specjalista SEO, organizator konferencji I ❤ Marketing oraz Search Marketing Day a także ogólnopolskiego cyklu szkolenia.sprawny.marketing. Autor wielu artykułów oraz prezentacji z zakresu pozycjonowania a także innych aspektów marketingu internetowego. Współwłaściciel i dyrektor komórek marketingowych MaxROY.com sp. z o.o. i GoldPosition.pl. Więcej o Cezarym możesz się dowiedzieć na jego prywatnej stronie i profilu Google+.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *