20 najlepszych prelegentek i prelegentów w historii #ilovemkt

Zarejestruj się >>
  • Cena od 1197 PLN
  • 4 dni po 4 godziny
  • innowacyjna formuła online

Poznaj nową formułę konferencji

Już w dniach 20-23 kwietnia 2021 zaprezentujemy Wam nie tylko nowość
w portfolio konferencji pod szyldem #ilovemkt, ale i na rynku eventów marketingowych. 

Spotkamy się online, ale bynajmniej nie zabraknie interakcji.

Czym ta edycja będzie się odróżniać od poprzednich, oprócz zaproszenia jedynie top of the top polskich prelegentów z branży marketingowej?

  • Widywać się będziemy przez 4 kolejne dni, po 4 godziny.
  • Spotkania będą odbywać się w naszym studiu – każdego dnia będziemy odtwarzać 5 prelekcji (nagranych wcześniej, przygotowanych w wysokiej jakości montażu, z dodatkowymi elementami wizualnymi, dzięki czemu w pełni wykorzystamy możliwości formatu online).
  • Wystąpienia będą przeplatane żywymi, merytorycznymi i dynamicznymi rozmowami prelegentek i prelegentów występujących w naszym studiu danego dnia. W trakcie ich trwania możecie liczyć na trafne uwagi, celne riposty i pełne emocji dyskusje o prezentacjach… i nie tylko 😉  
  • Ponadto, każdy uczestnik będzie miał możliwość dołączenia do tej dyskusji poprzez zadanie pytania, a nawet… połączenie telefoniczne.

Tym samym zaprezentujemy Wam nowoczesny, dynamiczny i interaktywny marketingowy program na żywo 🙂

Chcielibyście zobaczyć starcie tytanów polskiego marketingu, którzy walczą o tytuł najlepszego z najlepszych?

Podczas tego wydarzenia każda osoba związana z marketingiem na pewno znajdzie interesujące treści – niezależnie, czy reprezentuje małą firmę, czy współtworzy dział marketingu w dużej korporacji.

Tego nie można przegapić!

Aby przybliżyć Ci formułę nowego wymiaru I ️ Marketing Special, Edition obejrzyj wideo, na którym Paweł Tkaczyk opowiada,  jak ważne jest zaangażowanie i interakcje w przypadku wydarzeń online.

Create Marketing People Love

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

1
TOP 20 prelegentek i prelegentów w historii #mkt

Na naszej scenie pojawi się 18 prelegentek i prelegentów z najlepszymi średnimi z dotychczasowych edycji konferencji. Dwóch brakujących wybierzecie Wy – głosując na nich. Starcie tytanów polskiego marketingu – brzmi ciekawie, prawda? 😉

2
Panele dyskusyjne prelegentek i prelegentów

W trakcie trwania rozmów naszych prelegentów będziecie mieć szansę zadać pytanie występującym, a nawet zadzwonić do naszego studia.

 

3
Studyjna jakość prezentacji

Stawiamy na merytorykę, ale równie ważna jest dla nas jakość materiałów, które Wam zaprezentujemy. Dlatego – prezentacje występujących będą przygotowywane wcześniej, nagrane w studio i zmontowane przez profesjonalistów. 

4
4 dni po 4 godziny

Wydłużamy I Love Marketing special edition do 4 dni – tylko po to, aby lepiej skupić uwagę, a dzięki temu dajemy Wam możliwość wydobyć jeszcze więcej wartości z prelekcji. Każdego dnia wystąpi 5 prelegentów, a ich wystąpienia razem z panelami dyskusyjnymi potrwają około 4 godziny.

 

5
Licencja na grupowe oglądanie

Jeden login umożliwia dostęp z jednego urządzenia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby oglądać prezentacje całym zespołem!

6
18-minutowe prezentacje

Znasz konferencje TED? Wiesz, że prezentacje wygłaszane na TED mają ograniczenie długości do max. 18 minut? Organizatorzy TEDa odkryli, że 18 minut to idealny czas trwania prezentacji i w 99% przypadków wydłużanie czasu nie przekłada się na wzrost merytoryki oraz przyswajanej wiedzy. Dlatego właśnie na #ilovemkt – każda prelekcja trwa 18 minut.

 

7
Brak dodatkowych kosztów!

Oszczędzasz czas i – co ważne dla Twojego portfela -nie generujesz dodatkowych kosztów dojazdu i noclegu.

 

8
ZERO sprzedażowych prezentacji

Płacimy prelegentkom i prelegentom za wysokiej jakości content, a wysokość ich wynagrodzeń zależy od Twojej oceny. Każde wystąpienie jest oceniane pod kątem merytoryki oraz wartości scenicznej prezentacji. Przez uczestników konferencja określana jest mianem Mistrzostw Polski Marketingu! Prelegenci natomiast zwracają uwagę na to, że grywalizacja przyczyniła się do uzyskania takiego poziomu wystąpień, jakiego nie powstydziłyby się konferencje TED.

 

9
Paczka konferencyjna

Wiemy, jak bardzo lubicie otrzymywać nasze paczki przed konferencją, dlatego pomimo że I Love Marketing special edition odbędzie się wyłącznie w formie online, kurier dostarczy ją do Ciebie około tydzień przed rozpoczęciem konferencji.

 

10
Dodatkowe materiały dostępne od razu po zakupie!

Kupując wejściówkę w pakiecie VIP, od razu po zakupie dostaniesz dostęp do bonusowych materiałów o wartości 4262 zł!

11
Użyteczne
i inspirujące

Dzięki mechanizmowi grywalizacji, prelegenci będą rywalizować o Twoją uwagę i głosy. Prezentacje dostarczą Ci użytecznych i inspirujących treści. Podczas #ilovemkt w Twojej głowie wielokrotnie zapali się lampka eureki 😉

 

12
Maciej Kautz jako prowadzący konferencję!

Konferencja #ilovemkt jest prowadzona przez genialnego konferansjera,Macieja Kautza, który już kolejną edycję zadba o punktualność prezentacji i dobrą atmosferę.

 

13
Wybierasz zwycięzcę #ilovemkt i gwiazdę okładki magazynu!

Uczestnicy wybierają nie tylko zwycięzców #ilovemkt, ale również gwiazdę okładki magazynu sprawny.marketing! Prelegent z najwyższą średnią ze wszystkich dni znajdzie się w kolejnym numerze naszego magazynu.

Dołącz do wydarzenia na Facebook

Sprawdź tematy wystąpień

Partnerzy

Formularz rejestracyjny

Bonusy w ramach pakietów

VIP

Premium

Standard

Materiały video z X edycji konferencji (poprzednia edycja)

Roczna drukowana prenumerata magazynu sprawny.marketing

Roczna elektroniczna prenumerata magazynu sprawny.marketing

Materiały video po konferencji

Wysokiej jakości koszulka z eko bawełny I <3 marketing

Duża paczka konferencyjna

Mała paczka konferencyjna

Slajdy z prezentacji przesłane na żywo na Twój telefon

Aplikacja konferencyjna do grywalizacji i zadawania pytań prelegentom

Elektroniczny certyfikat potwierdzający udział

Egzemplarz magazynu sprawny.marketing

FAQ

Nie, nie ma fizycznej formy biletu na konferencję. Opłacenie rejestracji jest potwierdzeniem uczestnictwa w konferencji. Do uczestników konferencji wysyłane są przed wydarzeniem informacje organizacyjne (mailowo).

Dostępne formy płatności to przelew bankowy lub wpłata za pośrednictwem serwisu Platnosci.pl oraz PayPal. Po rejestracji automat wysyła na podany adres mailowy link do profilu płatności. Aby pobrać fakturę Pro Forma, należy przejść do profilu płatności i wybrać formę płatności przelewem.

 

Faktura zostanie wygenerowana automatycznie po otrzymaniu przez nas płatności. FV będzie do pobrania ze strony Państwa zamówienia w formie PDF. Stawka VAT na konferencje to 23%. W sprawie faktur niestandardowych (np. ze specjalnym tytułem pod projekty unijne, z dofinansowania z Urzędu Pracy, dla przedsiębiorstw państwowych), prosimy o kontakt pod adresem faktury@sprawnymarketing.pl.