Michał Sadowski

[Video] 10 marketingowych tricków naszej drogi od 0 do 1000 klientów

Dzisiaj publikujemy nagranie wystąpienia, które zdobyło 2. miejsce w głosowaniu widzów podczas drugiej edycji konferencji I ♥ Marketing! 

Zapraszamy już teraz też na kolejną edycję konferencji, na której również wystąpi Michał Sadowski – widzimy się 1-2 marca w Warszawie :)

Opis wystąpienia:

Bez klientów nawet najlepszy biznes padnie. Pokażę Ci praktyczne metody ich zdobywania, a Twoja firma będzie się rozwijała szybciej niż myślisz. A właściwie bardzo praktyczne, bo pokażę Ci przykłady, case studies i, co najważniejsze, narzędzia, dzięki którym zdobędziesz większą liczbę klientów.

Obejrzyj całe wystąpienie:

Obejrzyj wystąpienie w formacie 360°:

Obejrzyj całe wystąpienie w formacie 360° na Facebooku:

Zobacz samą prezentację na SlideShare:

 

slideshare SprawnyMarketing

 

czytaj także

10 marketingowych porad, jak stworzyć biznes od 0 do 1000 klientów.

Michał Sadowski

O autorze

Michał Sadowski

Prezes zarządu Brand24. Od 10 lat związany z branżą internetową. Komentator zjawisk związanych z Internetem, autor bestsellerowej książki "Rew...

zobacz więcej artykułów >>

Zostaw komentarz

  1. Redakcja

    Przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się konferencja I ♥ Marketing & Technology, która odbędzie się już 15– 19 maja 2023 roku oraz organizowanych przez nas 38 szkoleń z zakresu marketingu.

    Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco, zamów prenumeratę magazynu sprawny.marketing!

    A może szukasz pracy lub pracownika? Sprawdź jobboard.sprawny.marketing – nowy portal z ofertami pracy w marketingu, e-commerce i sprzedaży!

    Z kolei jeśli chcesz mieć dostęp do całej wiedzy sprawny.marketing w jednym miejscu, subskrybuj platformę premium.sprawny.marketing.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz imię
Napisz komentarz