Redakcja

Pierwsze profesjonalne szkolenie z SEO i pozycjonowania w Polsce!

25 czerwca 2009 w Warszawie, MaxROY.com przeprowadzi pierwsze szkolenie SEO. Koszt szkolenia to 1970 zł. Osiem godzin wykładów, masa wiedzy z zakresu pozycjonowania, strategicznego podejścia do SEO oraz działania wyszukiwarki Google, trzech doświadczonych wykładowców — to powody dla których warto stawić się na tym szkoleniu!


Szkolenie SEO to tak naprawdę pomysł kilkuset uczestników szkoleń z Reklamy w Google AdWords, które prowadzimy od października 2008 w ramach programów Google AdWords Seminar Leader. W ankietach, które otrzymywaliśmy po szkoleniach, okazało się, że tematy takie jak SEO i pozycjonowanie było bardzo często wymienianym zakresem zainteresowań uczestników szkoleń AdWords.

Dla kogo szkolenie SEO ?

Do organizowania szkolenia z pozycjonowania motywują nas także informacje docierające do nas z sieci, jak np. komentarz Tomasza Czuraka pod artykułem na interaktywnie.com „SEO Refleksje” o spotkaniach Google dla Agencji:

Pytania uczestników dotyczyły m.in. SWL, algorytmu pozycjonowania grafiki i algorytmu wyświetlania firm lokalnych w serpach (od kilkunastu dni temat tym bardziej na czasie).

Osoby obecne na sali mało co nie zabiły prowadzących, a odpowiedzi na postawione pytania i tak nie otrzymały.

Obrazuje to nam, jak wielki głód wiedzy o SEO i pozycjonowaniu jest na polskim rynku edukacyjnym. I jednocześnie jak mało jest wiarygodnych źródeł informacji. Spotkania Google dla Agencji z oczywistych względów nie poruszają zagadnień SEO, szkolenia AdWords Seminar Leader skupiają się tylko na reklamie z użyciem linków sponsorowanych. Zakładamy więc, że szkoleniami SEO będzie zainteresowana bardzo szeroka grupa odbiorców.

Pozycjonowanie to także dla części z nas znacznie bardziej pasjonujący kawałek wiedzy. W MaxROY.com, SEO zajmuje się głównie Bartek i Czarek, dlatego też powyższe szkolenie jest dla nas jednocześnie realizacją marzeń i spełnieniem zawodowych aspiracji.

Odpowiadając zatem na pytanie postawione w nagłówku H3, szkolenie SEO organizowane przez MaxROY.com skierowane jest do wszystkich zainteresowanych: firm, instytucji, studentów, freelancerów, mniejszych i większych agencji SEM, programistów, pozycjonerów, spamerów, domeniarzy, payperclickowców i całej rzeszy ludzi zainteresowanych zwiększaniem swojego przychodu dzięki SEO. Chcemy Was poznać i przekazać Wam naszą wiedzę.

Cena szkolenia SEO

Cena szkolenia jest dosyć wysoka, mamy jednak zamiar mówić o SEO bardzo otwarcie, bez tematów tabu i przemilczeń, chcemy się rzeczywiście podzielić naszą wiedzą i doświadczeniem. Z naszej strony możecie liczyć na pełną otwartość a wiedzę i czas poświęcony na ten projekt wyceniamy na 1970 zł od osoby.

Plan szkolenia

Plan szkolenia na tą chwile może jeszcze ulec drobnym korektom. W formularzu rejestracyjnym pozostawiamy dwa pola, w których pytamy o wasze doświadczenia z SEO a także o interesujące was tematy. Rejestrując się na szkoleniu prosimy podawajcie możliwie wyczerpujące odpowiedzi. Szkolenie jest dla Was i chcemy aby każdy, nawet zaawansowany użytkownik, wyciągnął wartościowe informacje ze szkolenia.

Miejsce szkolenia

Szkolenie odbędzie się w Warszawie w wieżowcu klasy A – Rondo One, przy rondzie ONZ, około 300 m od Dworca Centralnego.Wieżowiec Rondo One, Warszawa

Bonus po szkoleniu !

Ciekawostką będzie Panel dyskusyjny, który odbędzie się po szkoleniu. W panelu wezmą udział także osoby spoza MaxROY.com. Nie znamy jeszcze pełnego składu ekspertów, lecz oprócz trzech prowadzących będą to także co najmniej dwaj wysokiej klasy specjaliści. W tym gronie, przez ponad 90 minut będziemy udzielać odpowiedzi na wszelkie pytania padające z sali.

Poza tym, wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają 3 miesięczny bezpłatny dostęp do zamkniętego, płatnego panelu dyskusyjnego o marketingu internetowym.

Więcej szczegółów na stronie szkolenia SEO

czytaj także

Książki dla HR-owca:15 tytułów polecanych przez ekspertki i ekspertów z branży

Redakcja

O autorze

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu intern...

zobacz więcej artykułów >>

Zostaw komentarz

 1. Redakcja

  Przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się konferencja I ♥ Marketing & Technology, która odbędzie się już 22–24 października 2024 roku oraz organizowane przez nas 33 szkolenia z zakresu marketingu.

  Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco, zamów prenumeratę magazynu sprawny.marketing!

   

 2. Z calym szacunkiem ale co mozna nauczyc w 1 dzien?NIC.Wszystko to doswiadczenie,wlasne testy.Wiadomo,ze nikt nie zdradzi technik,bo za to sie placi.
  Ale pomysl na biznes i zarobienie pieniedzy bardzo dobry.

 3. Wiem, że używacie tego serwisu jako reklamy. Ale naprawdę profesjonalne szkolenia SEO są prowadzone w Polsce od co najmniej 2 lat, więc taki tytuł nie jest w porządku.

 4. Cezary Lech

  Panowie,

  To że szkolenie będzie „pierwsze i profesjonalne” okaże się po szkoleniu w Warszawie. Cena szkolenia jest wysoka z powodu wysokiego poziomu merytorycznego jaki chcemy zaprezentować na tym szkoleniu. Nie rozumiem głosów mówiących o niskim poziomie szkolenia podczas gdy żadne szkolenie jeszcze się nie odbyło. Założenie że będziemy mówili o podstawach jest błędne… Czy na Sprawnym Marketingu piszemy o podstawach ?

  Algorytm Page Rank jest jednym z ponad setki algorytmów i czynników odpowiedzialnych za pozycje w Google. Sam Page Rank to głównie matematyka + odrobinę logiki. Na szkoleniu faktycznie zostanie rozłożony na części pierwsze i jestem przekonany że uczestnicy szkolenia zrozumieją czym naprawdę jest algorytm Page Rank oraz jaką ma wagę przy ustalaniu pozycji.

  Do tej pory prowadząc różne szkolenia i wykłady mieliśmy kontakt z ponad tysiącem firm i osób (m.in. szkolenia z Google AdWords) i dzięki temu dobrze wiemy jakie są oczekiwania grupy docelowej do której kierujemy szkolenie.

 5. To szkolenie powinno być droższe i dobrze o tym wiecie :)

 6. Bardzo dobry pomysł! Cena w sam raz. Jestem ciekaw czy można będzie później jakieś video zobaczyć jak to przebiegało? Osobiście interesuję się SEO tylko hobbystycznie, ale dobrze się podszkolić jeśli to takie profesjonalne podejście. Powodzenia i czekam na jakieś notki po szkoleniu…

 7. Tomasz Frontczak

  >osoba przybywająca na szkolenie musi choć sprawdzić pewne rozwiązania korzystając z komputera

  Jak stawiać WordPressa nie zamierzamy pokazywać. Koncentrujemy się na strategii, a nie na działaniach operacyjnych.

 8. gniotek

  Witam,
  apel do autorów szkolenia – nie skupiajcie się na osobach siedzących w seo, bo to chyba nie dla nich szkolenie prawda? odpowiadajcie na pytania, szarych czytelniczków, którzy rozumieją o co chodzi, dlaczego tak a nie inaczej i nie podnoszą alarmu o cenę czy nie czepiają się marketingowych słówek.

  konkretnie:
  1) będzie dostępne wideo ze szkolenia? Nawet do kupienia, etc. aby można było przeszkolić się po szkoleniu u siebie w domu, itd? jeżeli tak, to w jakiej rozpiętości cenowej?

  2) czemu to szkolenie jest tak tanie? ja osobiście tego nie rozumiem – to jakiś haczyk? będzie ich więcej? ;>

  i tyle z moich pytań. czekam na informację odnośnie wideo ;)

 9. Michał

  Ciekawe ciekawe,

  3 dni temu jeden z prelegentów (Pan Bartek) na wykładach na SGH wieści wszem i wobec teorię, że PageRank nie ma żadnego wpływu na pozycje stron w SERPach, a agendzie szkolenia PageRank stanowi główny punkt programu :) Ciekawe podejście…

 10. Pomysł szkolenia jako edukacja SEO jest bardzo dobry, mam wrażenie, że wzorowane jest to na szkoleniu organizowanym przez Shoemoney, gdzie cena szkolenia wynosi $5000, ale nie sądzę aby rynek polskiego SEO był gotowy na takie szkolenia.

  Program szkolenia wskazuje, że targetowany jest do specjalistów SEO, problem w tym, że takich osób jest bardzo mało w Polsce i przy takim szkoleniu, mogłoby się okazać, że to pytający mają większą wiedzę niż organizatorzy szkolenia. Ponieważ skuteczne SEO, to ciągłe testy i wieloletnie doświadczenie, sama teoria, nawet najlepsza to za mało aby odnieść prawdziwy sukces.

 11. Cezary Lech

  @Michał,
  Nie wiem na ile Bartek miał czas na wchodzenie w szczegóły. Page Rank to bardzo szeroki temat, jest Page Rank i Page Rank, jeden jest widoczny w formie zielonego paska Google (i o tym zapewne myślał Bartek) drugi to Page Rank wyliczany i aktualizowany na bieżąco, tam sytuacja się komplikuje.

  Zapraszamy na szkolenie.

 12. Bartek Berlinski

  Panie Michale,

  Jak widać niezbyt Pan uważał na zajęciach gdyż wyraźnie rozróżniłem Pagerank toolbarowy z zielonego paska od rPR czyli realnego, którego nie znamy. I tak jak mówiłem na zajęciach toolbarowy nie ma żadnego wpływu na pozycjonowanie.

 13. Bartek Berlinski

  Żeby nie było, że jestem gołosłowny: Slajd 69 (liczba całkowicie przypadkowa :))

 14. Michał

  Faktycznie była mowa o Pagerank w rozumieniu Toolbar (PR podawany liczbowo), a jeśli na szkoleniu ma być mowa o Pagerank wyznaczającym pozycje serwisu w SERP to zwracam honor. Źle zrozumiałem punkt programu szkolenia. Pozdrawiam

 15. Wszyscy mówią, że tanio ale moim zdaniem cena dość wysoka.

 16. Michał

  I jak wrażenia po szkoleniu? Będzie osobny wpis? ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz imię
Napisz komentarz