Paweł Tkaczyk
Paweł Tkaczyk

[Video] Paweł Tkaczyk – Storytelling w budowaniu silnej marki?

W dzisiejszych czasach hasło ,,wyróżnij się lub zgiń” jest tak adekwatne, jak nigdy dotąd. Każdego roku na światowy rynek wprowadzanych jest 21 tysięcy nowych marek, jednak niecały rok później 70% z nich ,,wypada z gry”. Jeśli chcesz, by los Twojej firmy był inny, musisz się wyróżnić.

Opowieści są motorem napędowym dzisiejszego marketingu. Przestajemy dziś kupować produkt, a kupujemy opowieść o nim. Każdy samochód dowiezie nas do celu, każdy komputer pozwoli na sprawdzenie maila i podłączenie się do Internetu. Każda szkoła angielskiego nauczy angielskiego. Liczy się to, że to właśnie naszą firmę zapamiętają potencjalni klienci. A w tym pomoże nam dobra historia – opowieść o tym, że mleko pochodzi od szczęśliwych krów, że kawa jest zbierana o wschodzie słońca i parzona przez wykwalifikowanych baristów…

Czego dowiesz się z poniższego video?:

 • Poznasz rolę, jaką storytelling odgrywa w budowaniu silnej marki;
 • Zobaczysz przykłady firm, które z sukcesem sprzedają dzięki dobrej opowieści;
 • Poznasz podstawowe elementy, jakie powinna zawierać opowieść o Twojej marce.

 

Zachęcamy do obejrzenia!

 

Chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat? Zapraszamy Cię na całodzienne szkolenia Pawła Tkaczyka, a także na jego wystąpienie na konferencji I ♥  Marketing!

Paweł TkaczykKonferencja I love marketing

 

Zostaw komentarz

 1. Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także czterodniowa konferencja I ♥ Marketing & Business oraz organizowanych przez nas 31 szkoleń z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *