Redakcja

Dlaczego warto dołączyć do grona Czytelników? Przedstawiamy 7 powodów.

Co znalazło się w drugim numerze sprawnego.marketingu i na jakie artykuły Redaktor Naczelna poleca szczególnie zwrócić uwagę?

Zobaczcie także wideo, które transmitowaliśmy na żywo – Redaktor Naczelna Katarzyna Granops-Szkoda wraz z Rafałem Łagódką z aplikacji Tap2C:

Zobaczcie, jak prezentuje się drugi numer magazynu:

sprawny.marketing to kwartalnik skierowany zarówno do osób zawodowo zajmujących się marketingiem internetowym, jak i do wszystkich zainteresowanych nowościami w świecie Internetu i social mediów.

Dlaczego warto dołączyć do grona Czytelników? Poniżej przedstawiamy 7 powodów

1. W pełni interaktywne czasopismo

Mamy XXI wiek. Magazyn ograniczający się tylko do wersji drukowanej to melodia przeszłości. My przygotowaliśmy dla Was pierwsze w branży marketingowej w pełni interaktywne czasopismo  – w tekstach znajdziecie wiele materiałów dodatkowych; wystarczy, że zeskanujecie je za pomocą naszej aplikacji, a przejdziecie na stronę zawierające dodatkowe filmy, teksty czy multimedia. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby magazyn skrojony na miarę potrzeb marketerów i zawierał innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli połączyć tradycyjną, drukowaną wersję czasopisma z aplikacją mobilną. Kupując zatem magazyn sprawny.marketing, zyskujesz również dostęp do niepublikowanych dotychczas materiałów wideo i dodatkowych treści, a gdy coś szczególnie Cię zainteresuje, możesz jednym kliknięciem przejść do strony produktu i zapoznać się z jego szczegółowym opisem.

2. Wersja elektroniczna magazynu oraz dedykowana aplikacja na AppStore i Google Play

Magazyn sprawny.marketing można prenumerować także w wersji elektronicznej – wszystkie numery, które wykupisz będą pojawiać się w jednym miejscu – na Twoim koncie platformy w e-kiosku oraz w dedykowanej aplikacji sprawny.marketing na AppStore oraz GooglePlay. Wersja elektroniczna jest w całości interaktywna i specjalnie dostosowana do urządzeń mobilnych.

3. Dla sprawnego.marketingu piszą najlepsi specjaliści-praktycy

W sprawnym.marketingu znajdziecie artykuły przygotowane przez najlepszych specjalistów w branży, którzy są przede wszystkim praktykami w swojej dziedzinie. Gwarantujemy przedstawienie rozwiązań sytuacji problemowych w przystępny sposób i przybliżenie najnowszych trendów ze świata marketingu.

magazyn sprawny.marketing

4. Stawiamy na nowości

To, co wyróżnia magazyn sprawny.marketing, to dział nowości, podzielony na poddziały dotyczące zmian w SEO, PPC, na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, Twitterze, Snapchacie oraz YouTubie.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych Czytelników chciałoby rozpocząć sprzedaż na – bliższym i dalszym – Wschodzie, w związku z tym od 2. numeru wprowadziliśmy dodatkowe działy: „Nowości z RUnetu” i „Nowości z rynków azjatyckich”.

Każdy dział nowości ma swojego indywidualnego opiekuna, który dba o to, byśmy dostarczyli Wam jak najświeższe, potwierdzone newsy.

5. Artykuły o charakterze poradnikowym i szerokim przekroju tematów

W sprawnym.marketingu znajdziecie artykuły przekazujące fachową wiedzę o charakterze poradnikowym, która uwzględnia dynamiczne zmiany zachodzące w branży marketingu internetowego. Autorzy pokażą krok po kroku, jak poradzić sobie z danym zagadnieniem i przeprowadzą Was przez liczne przykłady.

Nie praktykujemy poświęcania całego magazynu jednej tematyce. W sprawnym.marketingu udowadniamy, że wszystkie działania marketingowe powinny ze sobą współgrać! Każdy znajdzie więc coś dla siebie – proponujemy zatem artykuły o tematyce social mediów, storytellingu, Google AdWords, analityce internetowej, trendzie 2017 – czyli wideo, PR-rze i wiele, wiele więcej…

6. W każdym numerze sprawnego.marketingu znajdziecie tłumaczenie tekstów zagranicznych ekspertów

W każdym numerze przedstawiamy tłumaczenia najbardziej aktualnych i najistotniejszych dla branży marketingowej tekstów autorstwa najbardziej uznanych zagranicznych ekspertów.

7. Cena

Cena 4 numerów, czyli rocznej prenumeraty o jedynie 127 zł – z wliczonymi już kosztami przesyłki. Jest to najniższa cena na rynku magazynu w tematyce marketingu internetowego.

Przejdź do strony prenumeraty

sprawny.marketing pomoże Ci rozwiązać problemy, z którymi na co dzień mierzysz się w pracy marketera, a także dostarczy wielu nowych pomysłów i inspiracji do działania!

Redaktor naczelna, Katarzyna Granops-Szkoda, pierwsza oficjalna informacja o magazynie:

czytaj także

Nowa edycja I ​​❤ Marketing & Technology już w październiku!

Redakcja

O autorze

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu intern...

zobacz więcej artykułów >>

Zostaw komentarz

  1. Redakcja

    Przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się konferencja I ♥ Marketing & Technology, która odbędzie się już 22–24 października 2024 roku oraz organizowane przez nas 33 szkolenia z zakresu marketingu.

    Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco, zamów prenumeratę magazynu sprawny.marketing!

     

  2. Kiedy jest planowana wysyłka pierwszego numeru?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz imię
Napisz komentarz