Redakcja
Redakcja

Dlaczego warto dołączyć do grona Czytelników? Przedstawiamy 7 powodów.

Co znalazło się w drugim numerze sprawnego.marketingu i na jakie artykuły Redaktor Naczelna poleca szczególnie zwrócić uwagę?

Zobaczcie także wideo, które transmitowaliśmy na żywo – Redaktor Naczelna Katarzyna Granops-Szkoda wraz z Rafałem Łagódką z aplikacji Tap2C:

Zobaczcie, jak prezentuje się drugi numer magazynu:

sprawny.marketing to kwartalnik skierowany zarówno do osób zawodowo zajmujących się marketingiem internetowym, jak i do wszystkich zainteresowanych nowościami w świecie Internetu i social mediów.

Dlaczego warto dołączyć do grona Czytelników? Poniżej przedstawiamy 7 powodów

1. W pełni interaktywne czasopismo

Mamy XXI wiek. Magazyn ograniczający się tylko do wersji drukowanej to melodia przeszłości. My przygotowaliśmy dla Was pierwsze w branży marketingowej w pełni interaktywne czasopismo  – w tekstach znajdziecie wiele materiałów dodatkowych; wystarczy, że zeskanujecie je za pomocą naszej aplikacji, a przejdziecie na stronę zawierające dodatkowe filmy, teksty czy multimedia. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby magazyn skrojony na miarę potrzeb marketerów i zawierał innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli połączyć tradycyjną, drukowaną wersję czasopisma z aplikacją mobilną. Kupując zatem magazyn sprawny.marketing, zyskujesz również dostęp do niepublikowanych dotychczas materiałów wideo i dodatkowych treści, a gdy coś szczególnie Cię zainteresuje, możesz jednym kliknięciem przejść do strony produktu i zapoznać się z jego szczegółowym opisem.

2. Wersja elektroniczna magazynu oraz dedykowana aplikacja na AppStore i Google Play

Magazyn sprawny.marketing można prenumerować także w wersji elektronicznej – wszystkie numery, które wykupisz będą pojawiać się w jednym miejscu – na Twoim koncie platformy w e-kiosku oraz w dedykowanej aplikacji sprawny.marketing na AppStore oraz GooglePlay. Wersja elektroniczna jest w całości interaktywna i specjalnie dostosowana do urządzeń mobilnych.

3. Dla sprawnego.marketingu piszą najlepsi specjaliści-praktycy

W sprawnym.marketingu znajdziecie artykuły przygotowane przez najlepszych specjalistów w branży, którzy są przede wszystkim praktykami w swojej dziedzinie. Gwarantujemy przedstawienie rozwiązań sytuacji problemowych w przystępny sposób i przybliżenie najnowszych trendów ze świata marketingu.

magazyn sprawny.marketing

 

4. Stawiamy na nowości

To, co wyróżnia magazyn sprawny.marketing, to dział nowości, podzielony na poddziały dotyczące zmian w SEO, PPC, na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, Twitterze, Snapchacie oraz YouTubie.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych Czytelników chciałoby rozpocząć sprzedaż na – bliższym i dalszym – Wschodzie, w związku z tym od 2. numeru wprowadziliśmy dodatkowe działy: “Nowości z RUnetu” i “Nowości z rynków azjatyckich”.

Każdy dział nowości ma swojego indywidualnego opiekuna, który dba o to, byśmy dostarczyli Wam jak najświeższe, potwierdzone newsy.

5. Artykuły o charakterze poradnikowym i szerokim przekroju tematów

W sprawnym.marketingu znajdziecie artykuły przekazujące fachową wiedzę o charakterze poradnikowym, która uwzględnia dynamiczne zmiany zachodzące w branży marketingu internetowego. Autorzy pokażą krok po kroku, jak poradzić sobie z danym zagadnieniem i przeprowadzą Was przez liczne przykłady.

Nie praktykujemy poświęcania całego magazynu jednej tematyce. W sprawnym.marketingu udowadniamy, że wszystkie działania marketingowe powinny ze sobą współgrać! Każdy znajdzie więc coś dla siebie – proponujemy zatem artykuły o tematyce social mediów, storytellingu, Google AdWords, analityce internetowej, trendzie 2017 – czyli wideo, PR-rze i wiele, wiele więcej…

6. W każdym numerze sprawnego.marketingu znajdziecie tłumaczenie tekstów zagranicznych ekspertów

W każdym numerze przedstawiamy tłumaczenia najbardziej aktualnych i najistotniejszych dla branży marketingowej tekstów autorstwa najbardziej uznanych zagranicznych ekspertów.

7. Cena

Cena 4 numerów, czyli rocznej prenumeraty o jedynie 127 zł – z wliczonymi już kosztami przesyłki. Jest to najniższa cena na rynku magazynu w tematyce marketingu internetowego.

Przejdź do strony prenumeraty

sprawny.marketing pomoże Ci rozwiązać problemy, z którymi na co dzień mierzysz się w pracy marketera, a także dostarczy wielu nowych pomysłów i inspiracji do działania!

Redaktor naczelna, Katarzyna Granops-Szkoda, pierwsza oficjalna informacja o magazynie:

czytaj także

Redakcja

Trendy marketingowe na 2021 rok – wypowiedzi 37 ekspertów

Redakcja

O autorze

Redakcja

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu inte...

zobacz więcej artykułów >>

Zostaw komentarz

  1. Redakcja

    Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

    Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

    Wielkimi krokami zbliża się także czterodniowa konferencja I ♥ Marketing Special Edition oraz organizowanych przez nas 31 szkoleń z zakresu marketingu.

    Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

  2. Kiedy jest planowana wysyłka pierwszego numeru?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz imię
Napisz komentarz