Redakcja

Wydaliśmy materiały ze szkolenia Google AdWords na 3 płytach DVD!

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich, którzy chcieli uczestniczyć w szkoleniu Google AdWords, ale nie mają czasu, chcą podzielić się wiedzą ze znajomymi lub współpracownikami, a także chętnie przypomnieliby sobie materiał ze szkolenia. Zdając sobie sprawę z zapotrzebowania na materiał video z naszego szkolenia, przygotowaliśmy zestaw trzech płyt DVD zawierających nagranie z naszego szkolenia z reklamy Google AdWords. Materiał zawarty na płycie jest aktualny, omawiamy w nim nowy, zmieniony interfejs Google. Umieściliśmy na płycie kompletny materiał z całego szkolenia. Nagranie trwa 6 godzin.

Zamów teraz!

Już Platon twierdził, że książki (dziś moglibyśmy powiedzieć, media, które nie dają możliwości interakcji) są znacznie gorsze od spotkań, ponieważ nie można z nimi rozmawiać i zadawać im pytań. Gdyby ateński filozof żył w naszych czasach, z pewnością rozmawiałby na forach internetowych. Aby umożliwić nabywcom płyty okazję do zadawania pytań, a także do aktualizacji materiału, który co jakiś czas ulega zmianie, zaproponowaliśmy opcję z dostępem do forum.MaxROY.com. W bazie wiedzy uczestniczą prowadzący szkolenie, a także inni specjaliści SEM. Cokolwiek będzie niezrozumiałe w systemie AdWords, cokolwiek będzie wymagało praktycznych wskazówek, będzie można dowiedzieć się o tym na forum w specjalnej sekcji poświęconej reklamie PPC. Ponadto w bazie wiedzy znajdą się aktualizowane na bieżąco dodatkowe materiały wideo zawierające praktyczne wskazówki dla użytkowników platformy reklamowej Google.

Już od ponad 2 lat dzielimy się swoją wiedzą prowadząc szkolenia z reklamy w wyszukiwarce Google. Teraz nadszedł czas, że nasze szkolenia wchodzą „pod strzechy”. Trzeba dodać, że teraz każdy ma możliwość uczestnictwa w szkoleniu bez wychodzenia z domu, w cenie znacznie niższej niż koszt wyjazdu.

czytaj także

Książki dla HR-owca:15 tytułów polecanych przez ekspertki i ekspertów z branży

Redakcja

O autorze

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu intern...

zobacz więcej artykułów >>

Zostaw komentarz

 1. Redakcja

  Przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się konferencja I ♥ Marketing & Technology, która odbędzie się już 22–24 października 2024 roku oraz organizowane przez nas 33 szkolenia z zakresu marketingu.

  Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco, zamów prenumeratę magazynu sprawny.marketing!

   

 2. a kiedy można się spodziewać DVD z pozostałymi tematami szkolenia?

 3. @cezarylech

  W sensie pytasz o szkolenie Zawansowane AdWords?
  Czy kolejne szkolenia SEO, SEO PRO, Analytics itd?

 4. Czy te materiały to nagrania bezpośrednio z któregoś ze szkoleń? Wraz z pytaniami uczestników itp.?

  Dołączam się do pytania Huberta – interesuje mnie w szczególności szkolenie AdWords na poziomie zaawansowanym i oczywiście SEO PRO ;-)

 5. Tomasz Frontczak

  Na razie traktujemy tę płytę jako pierwszy test takiej formy dystrybucji.

 6. Oczywiście miałem na myśli podobnie jak Lexy szkolenie SEO Pro.

 7. podpisuje sie pod pytaniem Lexy i Huberta.

 8. Mariusz

  także jestem zainteresowany seo pro :)

 9. Roman E.

  płyty dotarły ekspresowo
  czekam na dvd ze szkolenia seo

 10. Ktoś juz to kupił ? Z pozycjonowaniem coraz cieżej i chyba trzeba będzie przerzucic sie na SEM ;)

 11. @cezarylech

  Szkolenie SEO Pro nie będzie dostępne ani na DVD ani w wersji on-line.
  To szkolenie za każdym razem powstaje na nowo a prezentowane case'y nie opuszczają sali wykładowej!

 12. Rewelacyjna form nauki / czekam na materiały o SEO :)

 13. Sebastian Jakubiec

  W menu pojawił się sklep, a ile przyjdzie nam czekać na zakryte tuż obok narzędzia, przynajmniej o ile wzrok mnie nie myli? ;)
  Te "zakrywki" są już strasznie długo, od chwili zmian designu, więc fajnie by było jak by się zaczęły regularnie odkrywać :D

 14. @cezarylech

  Pracujemy także nad tym… zakładka narzędzia o której mówisz będzie wkrótce dostępna! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz imię
Napisz komentarz