Redakcja

8 powodów, dlaczego warto wziąć udział w I Love Marketing & Technology. Opinie uczestników i prelegentów

Kolejna edycja I ❤️ Marketing & Technology odbędzie się 16–18 kwietnia 2024 roku. Nie masz jeszcze swojego biletu? Cały czas bijesz się z myślami, czy dołączyć do grona uczestników? A może potrzebujesz argumentów, żeby przekonać swojego szefa, aby wyraził zgodę i znalazł budżet na Twój wyjazd?

Poznaj 8 powodów, dlaczego warto wziąć udział w konferencji I Love Marketing & Technology – na podstawie opinii uczestników i prelegentów! Choć słowa Michała Sadowskiego są tutaj najlepszą reklamą. 😉

„Jest to najlepsza marketingowa konferencja ever!” – Michał Sadowski

1. Najlepsi eksperci i ekspertki z branży, którzy gwarantują wysoki poziom prezentacji

Każdego dnia konferencji przed publicznością występuje 12 prelegentów, którzy mają 18 minut, aby wygłosić swoją prelekcję. Dlaczego akurat tyle? Ponieważ tak skondensowana dawka wiedzy pozwala przekazać same konkrety – bez lania wody, bez zbędnych dygresji, bez rozproszenia odbiorców.

„Bardzo dużo mówców, którzy są w stanie Was zainspirować” – Łukasz Kępiński

„Ciekawi prelegenci, ciekawe tematy” – Adrian Gorzycki

W trakcie XVII edycji #ilovemkt na naszej scenie zobaczysz m.in. takich cenionych ekspertów i ekspertki, jak Artur Jabłoński, Michał Sadowski, Paweł Tkaczyk, Kamil Bolek, Kamil Kozieł, Tomasz Palak, Wojciech Kardyś, Piotr Bucki, Kamila Kotowska, Rafał Masny, Łukasz Kępiński czy Inez Okulska. Sprawdź listę pozostałych prelegentów i prelegentek.

ilovemkt opinie

2. Zastrzyk merytorycznej wiedzy i inspiracji z uwzględnieniem najnowszych trendów

Konferencja I Love Marketing & Technology odbywa się dwa razy do roku, a jako organizatorzy śledzimy nowe trendy i dostosowujemy jej program do potrzeb uczestników, tak aby każdy marketer znalazł coś dla siebie. Wśród ścieżek tematycznych można znaleźć m.in.:

 • I ❤️ ads & analitycs
 • I ❤️ social media
 • I ❤️ SEO & content
 • I ❤️ marketing

W 2023 roku wprowadziliśmy też dwie nowości – anglojęzyczne dni I ❤️ marketing international oraz I ❤️ AI, w trakcie których mogliśmy gościć na naszej scenie prelegentów z różnych części świata!

„Ta konferencja z roku na rok podnosi swój poziom” – Wojtek Ławniczak

„Organizatorzy wciąż starają się znaleźć nowe nurty, nowe trendy” – Magdalena Urbaniak

W dniach 16–18 kwietnia 2024 roku czekają na Ciebie z kolei następujące ścieżki:

 • I ❤️ social media,
 • I ❤️ marketing,
 • I ❤️ AI.
i love marketing opinie

3. Prawdopodobnie to jedyna zgrywalizowana konferencja marketingowa na świecie

Prezentacje na I Love Marketing są na tak wysokim poziomie również dlatego, że prelegenci i prelegentki walczą o głosy widzów, a wysokość ich wynagrodzenia zależy od zdobytego miejsca. Dodatkowo tylko 7 z 12 występujących danego dnia ekspertów ma gwarancję otrzymania zaproszenia na kolejną edycję wydarzenia. Jak widać – jest się o co starać! 😊

„Podobnego wydarzenia w tej branży w Polsce nie ma” – Jacek Kłosiński

Grywalizacja dotyczy także uczestników konferencji. Poza tym, że mają oni wpływ na to, kto stanie na podium (i znajdzie się na okładce magazynu sprawny.marketing), mogą wziąć udział w różnych grach i zadaniach, gdzie do wygrania są cenne nagrody od sprawny.marketing i naszych partnerów, takie jak zniżki na szkolenia czy bilety VIP na #ilovemkt.

i love marketing & technology opinie

4. Niepowtarzalna atmosfera i organizacja na najwyższym poziomie

Kojarzysz te wszystkie eventy, na których na wejściu zostajesz obdarowany welcome packiem, a później musisz chodzić z tą torbą pełną nieprzydatnych gadżetów i ulotek przez cały dzień? Wiemy, jakie to wkurzające, dlatego my wysyłamy paczki konferencyjne do naszych uczestników kurierem na kilka dni przed wydarzeniem, jednocześnie dbając o to, by znalazły się w nich rzeczy, z których chce się korzystać. 😉

Dbamy również o dobrą atmosferę! Największa sala kinowa w Polsce, dźwięk top of the top, strzelanie koszulkami, dron latający po sali, konfetti, własna muzyka… Chcemy, aby uczestnicy poczuli się jak część naszej ilovemarketingowej rodziny! ❤️

5. Możliwość zadawania pytań prelegentom i prelegentkom w trakcie paneli dyskusyjnych

Czy zdarzyło się tak, że po obejrzeniu wystąpienia nasunęły Ci się jakieś pytania do prezentacji, które niestety pozostały bez odpowiedzi? Znamy ten ból, dlatego na #ilovemkt dajemy uczestnikom możliwość podyskutowania z ekspertami i ekspertkami. W jaki sposób?

Po każdym bloku wystąpień (trzy prezentacje na każdy blok) odbywa się panel dyskusyjny, w trakcie którego możesz poprosić o odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. 😊 Do dyspozycji uczestników jest nasza kultowa już „kostka”, przez Patrica Neya okrzyknięta jako „Kostek Radości”, czyli pluszowy mikrofon, który wędruje po sali do chętnych rąk.

i love marketing & technology opinie

6. Możliwość networkingu z innymi uczestnikami i prelegentami

A jeśli możliwość zadawania pytań w trakcie paneli dyskusyjnych okaże się niewystarczająca, bo po wszystkim nasuną Ci się kolejne zagwozdki, możesz złapać naszych ekspertów i ekspertki w kuluarach lub na After Party, które urosło już niemalże do rangi legendarnego. 😉 Ale o tym za chwilę. Wróćmy do networkingu.

„Networking – to jest jedyne takie miejsce, gdzie można ponetworkingować z profesjonalistami” – Wojciech Kardyś

Na konferencji I ❤️ Marketing & Technology masz możliwość nawiązania również wielu wartościowych kontaktów z innymi ludźmi z branży, a także z partnerami konferencji, których stoiska (a na nich specjalne oferty i promocje!) znajdziesz we Foyer.

7. Epickie After Party!

Czyli świetna okazja do tego, by nie tylko zwyczajnie dobrze się bawić, ale także kontynuować rozmowy rozpoczęte w przerwach kawowych konferencji czy pozyskać nowe, wartościowe kontakty biznesowe! Zresztą poniższe wideo mówi samo za siebie… 😉 Po prostu warto tu być!

8. Szkolenia towarzyszące

I Love Marketing to nie tylko wystąpienia topowych ekspertów i ekspertek z branży, ale także specjalna oferta szkoleń towarzyszących. Tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenia z zakresu wykorzystania AI w marketingu, influencer marketingu, a także szkolenia Social Media Manager i Teksty, które sprzedają.

A jeszcze więcej opinii wprost od prelegentów i prelegentek poprzedniej edycji konferencji znajdziesz w poniższym wideo! To jak, widzimy się w kwietniu? 🙂❤️

czytaj także

Książki dla HR-owca:15 tytułów polecanych przez ekspertki i ekspertów z branży

Redakcja

O autorze

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu intern...

zobacz więcej artykułów >>

Zostaw komentarz

 1. Redakcja

  Przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się konferencja I ♥ Marketing & Technology, która odbędzie się już 22–24 października 2024 roku oraz organizowane przez nas 33 szkolenia z zakresu marketingu.

  Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco, zamów prenumeratę magazynu sprawny.marketing!

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz imię
Napisz komentarz