Anna Kołodziej

Black Friday – lista promocji i rabatów na narzędzia marketingowe

Black Friday 2022 wypada już w najbliższy piątek (25 listopada). Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie „Black Friday – lista promocji i rabatów na narzędzia marketingowe”. Dzięki niemu możesz zaoszczędzić nawet do 50%. Jedno jest pewne: taka okazja szybko się nie powtórzy! ❤️

1 Senuto

Opis: Senuto to polska aplikacja do SEO i content marketingu, która istnieje na rynku od ponad siedmiu lat. Składa się z sześciu głównych modułów i kilkunastu narzędzi, z których na co dzień korzystają dziesiątki tysięcy użytkowników w Polsce i na świecie. Specjalistom SEO Senuto dostarcza bezcennych danych do pozycjonowania stron, a copywriterom i content managerom pomaga planować, pisać i monitorować treści tak, aby przedostały się na topowe pozycje w Google.

Wysokość rabatu: 30, 40 lub 50% zniżki na plany roczne + voucher do Senuto Store

Jak skorzystać z promocji Black Friday: ceny obniżone są automatycznie, a voucher do wykorzystania na limitowane produkty (m.in. ubrania z motywami SEO, elektronikę) otrzymasz w mailu. Dodatkowo kupując Senuto w Black Friday, wspierasz zbiórkę pieniędzy na potrzebujące dzieci.

Czas trwania promocji: od 21 listopada do 5 grudnia

2 SEMSTORM

Opis: zyskaj przewagę nad konkurencją ze wsparciem AI oraz podejściem data-driven. Odbierz rabat -50% na długoterminowe pakiety SEMSTORM i wykorzystaj sztuczną inteligencję, która zrobi keyword research oraz napisze teksty za Ciebie.

Wysokość rabatu: 50%

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: załóż darmowe konto i wybierz pakiet długoterminowy, a rabat naliczy się automatycznie.

Czas trwania promocji: od 21 do 28 listopada

3 Brand24

Opis: Aż 50% zniżki na Brand24, narzędzie marketingowe służące do monitoringu internetu i mediów społecznościowych, to z pewnością łakomy kąsek w naszym zestawieniu „Black Friday – lista promocji i rabatów”! Zobacz, jak skorzystać z tej oferty! 👇

Narzędzia pl kod rabatowy

Wysokość rabatu: 50% na 3 miesiące

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: wybierz dowolny pakiet, dokonaj zakupu 25 listopada, a otrzymasz 50% zniżki na 3 miesiące. Zniżka zostanie automatycznie naliczona na stronie z cennikiem.

Czas trwania promocji: w dniu 25 listopada

4 Sotrender

Opis: Sotrender to narzędzie do analizy danych z mediów społecznościowych, które umożliwia monitorowanie skuteczności oraz sentymentu treści organicznych i działań reklamowych, analizę wyników (płatnych i organicznych) konkurencji i całej branży, a także tworzenie kompleksowych raportów. Teraz możesz skorzystać ze specjalnej oferty na Black Friday: kupując pakiet Starter lub Growth, moduł Sotrender Ads otrzymasz za darmo na 3 miesiące.

oferty na black friday

Wysokość rabatu: 597 zł 

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: skontaktuj się z Sotrender mailowo na adres sales@sotrender.com lub na czacie w narzędziu.

Czas trwania promocji: od 25 do 28 listopada

5 Influtool

Opis: Influtool to narzędzie do analityki influencer marketingu. Pomaga w wyszukiwaniu Influencerów, weryfikacji ich statystyk i wiarygodności oraz w tworzeniu raportów z kampanii. Ostatnio pojawiły się dwie nowości: Influtool 2.0 i nowe moduły pro – pozwalające na analizę konkurencji, badanie targetu całej kampanii czy wyświetlanie screenshotów Stories. Z okazji Black Friday Influtool udostępnia pełną wersję narzędzia do darmowych testów przez okres 2 tygodni, a w przypadku decyzji o współpracy – wybrany moduł pro dostaniesz gratis.

Black Friday jakie promocje

Wysokość rabatu: dowolny moduł pro gratis (o wartości 250 zł) rabatowany co miesiąc

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: wystarczy, że podczas składania zamówienia – mailowo lub telefonicznie – podasz kod: Sprawny

Czas trwania promocji: do 30 listopada

6 WhitePress®

Opis: Z okazji Black Friday WhitePress® przygotowało tysiące ofert promocyjnych na publikacje w niskich cenach w międzynarodowej platformie content marketingowej oraz bonusy dla nowych reklamodawców i aktualnych klientów. Wyszukaj oferty z promocją i publikuj w niskich cenach na portalach polskich i zagranicznych.

Dodatkowo:

 • z kodem: WhitePress100BF23 przy doładowaniu środków na kwotę min. 1000 zł otrzymasz dodatkowe 100 zł na konto do wykorzystania w platformie WhitePress®,
 • z kodem: WhitePress500BF23 przy doładowaniu środków na kwotę min. 5000 zł otrzymasz dodatkowe 500 zł na konto do wykorzystania w platformie WhitePress®,
 • jeśli jeszcze nie korzystałeś/aś z platformy, zarejestruj się, a z kodem: WhitePressNew100BF23 otrzymasz 100 zł do wykorzystania na publikację artykułów (bez konieczności wcześniejszego doładowania).

Wysokość rabatu: dla aktualnych klientów:

 • 100 zł dodatkowych środków przy 1000 zł doładowania,
 • 500 zł dodatkowych środków przy 5000 zł doładowania,
 • 100 zł doładowania dla nowych klientów (bez konieczności wcześniejszego doładowania).

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: aby skorzystać z promocji dla aktualnych klientów, zaloguj się, doładuj konto na wymaganą kwotę, a następnie wpisz kod w karcie „Kody promocyjne” w ustawieniach konta reklamodawcy. W celu skorzystania z promocji dla nowych klientów dokonaj rejestracji, a następnie dodaj kod w karcie „Kody promocyjne” w ustawieniach konta reklamodawcy. Poniżej znajdziesz szczegółowe instrukcje. 👇

 • WhitePress100BF23 – zaloguj się, doładuj konto na kwotę min. 1000 zł, wpisz kod w karcie „Kody promocyjne” w ustawieniach konta reklamodawcy, a otrzymasz dodatkowe 100 zł na konto do wykorzystania w platformie WhitePress®. Wszystkie te czynności należy wykonać w terminie 25.11–01.12.2022.
 • WhitePress500BF23 – zaloguj się, doładuj konto na kwotę min. 5000 zł, wpisz kod w karcie „Kody promocyjne” w ustawieniach konta reklamodawcy, a otrzymasz dodatkowe 500 zł na konto do wykorzystania w platformie WhitePress®. Wszystkie te czynności należy wykonać w terminie 25.11–01.12.2022.
 • WhitePressNew100BF23 – zarejestruj się na platformie WhitePress®:  https://www.whitepress.com/panel/auth/register, wpisz kod w karcie „Kody promocyjne” w ustawieniach konta reklamodawcy, a otrzymasz 100 zł do wykorzystania na publikację artykułów (bez konieczności wcześniejszego doładowania). 

Czas trwania promocji: od 25 listopada do 1 grudnia

7 SMSAPI

Opis: SMSAPI to narzędzie do masowej wysyłki wiadomości MMS, SMS, i VMS, które pozwala na integrację z wieloma narzędziami marketingowymi i własnymi systemami informatycznymi.

Wysokość rabatu: +15% na wysyłki SMS w SMSAPI

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: załóż konto na https://www.smsapi.pl/ i podaj kod promocyjny: 15BLACK2022 podczas pierwszego doładowania. Oferta ważna dla nowych rejestracji przy płatnościach od 49 do 500 zł.

Czas trwania promocji: do 30 listopada

8 GetResponse

Opis: GetResponse, polskie narzędzie do zarządzania kampaniami online i e-mail marketingu, rusza ze świetną ofertą na Black Friday, dzięki której możesz zaoszczędzić do 40%. Liczba przecenionych kont jest ograniczona (1000 kont), dlatego lepiej nie zwlekaj! 😉

Wysokość rabatu: do 40% zniżki

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: odwiedź stronę https://www.getresponse.pl/pricing, porównaj dostępne plany i wybierz ten najlepszy dla siebie. To wszystko! Promocyjna cena pojawi się od razu, bez specjalnych kodów czy linków. 

Czas trwania promocji: od 22 listopada (od godz. 11:00) do 30 listopada (do godz. 6:00)

9 EmailLabs

Opis: koniec roku to odpowiedni moment, aby podsumować wyniki z wysyłek e-maili transakcyjnych i marketingowych. Twoja reputacja nadawcy wynosi 90%, ale nie jesteś zadowolony z efektów? Nie wiesz, czy wysyłasz z dedykowanej infrastruktury? Skorzystaj z darmowego audytu komunikacji e-mail i wnieś wysyłki na najwyższy poziom! 😎

Wysokość rabatu: darmowa diagnostyka wysyłek e-mail i infrastruktury serwerowej

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: napisz na sales@emaillabs.pl!

Czas trwania promocji: do końca 2022 r.

10 Bouncer

Opis: Bouncer to chmurowa platforma do weryfikacji adresów e-mailowych oraz testowania i monitorowania dostarczalności kampanii e-mail marketingowych. Z aplikacji korzysta ponad 20 tys. użytkowników z sześciu kontynentów, a średnia ocena na portalach Capterra oraz G2Crowd to 4.8/5 przy ponad 280 opiniach. Z myślą o użytkownikach, aby mogli lepiej przygotować się do własnych wysyłek na Black Friday oraz w ramach wysokiego sezonu, Bouncer przygotował promocję, która trwa przez cały miesiąc!

Narzędzia pl kod rabatowy

Wysokość rabatu: 30% darmowych kredytów do każdego zamówienia pay-as-you-go (jeden kredyt = weryfikacja jednego e-maila lub sprawdzenie jednego kontaktu pod kątem toksyczności: spamtrapy, podejrzane adresy mailowe na Twojej liście)

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: wystarczy, że dokonasz zakupu, a dodatkowe 30% kredytów zostanie doliczone do Twojego konta automatycznie.

Czas trwania promocji: do 30 listopada

11 Callback24

Opis: Callback24, inteligentne narzędzie marketingowe wspomagające proces sprzedaży i obsługi klienta, które pozwala na integrację z zewnętrznymi narzędziami, przygotowało ciekawą ofertę na Black Friday. Promocja czasowa obowiązuje przy płatności z góry i dotyczy nowych klientów! 👇

Wysokość rabatu: -50% na pakiet roczny lub -25% na cykliczną płatność miesięczną

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: przejdź na stronę https://callback24.pl/black-friday/, załóż darmowe konto i skorzystaj z oferty!

Czas trwania promocji: do 28 listopada

12 LiveWebinar

Opis: LiveWebinar to rozwiązanie oparte na chmurze, które oferuje funkcje udostępniania ekranu, nagrywania i przesyłania wideo na żywo, a także opcje wspierające budowanie silnej marki. Umożliwia ono również transmisje w mediach społecznościowych i analizę zaangażowania uczestników wydarzenia.

black friday lista promocji

Wysokość rabatu: 30% na 3 miesiące na LiveWebinar

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: wprowadź kod: BLACKFRI22 podczas składania zamówienia

Czas trwania promocji: od 25 listopada do 4 grudnia

13 adsfox

Opis: adsfox jest połączeniem specjalistycznej usługi i narzędzi do tworzenia skuteczniejszych kampanii reklamowych w social mediach. W adsfox tworzy się całkowicie mierzalne reklamy, które są optymalizowane w czasie rzeczywistym na podstawie danych pochodzących bezpośrednio ze stron internetowych klientów. Tym samym są oni w stanie sprawdzić w dedykowanym panelu, z której reklamy i za jaką cenę został pozyskany nowy klient. Z kolei specjaliści adsfox zatroszczą się o to, aby koszt pozyskania kolejnego klienta był możliwie jak najniższy.

Wysokość rabatu: -10% na przygotowanie skryptów śledzących oraz ustawienie Twoich pierwszych kampanii przez specjalistów adsfox

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: wpisz kod: sprawnykod.

Czas trwania promocji: od 24 do 30 listopada

14 Revhunter

Opis: Revhunter przyciąga nowych klientów, angażuje do zakupów, rekomenduje produkty i finalizuje sprzedaże. Poza tym ułatwia komunikację z anonimowymi odwiedzającymi sklep, docierając do nich ze spersonalizowanym komunikatem w odpowiednim czasie. Przy okazji Black Friday 2022 możesz zasilić swój lejek sprzedażowy nowymi kupującymi – skorzystaj z pakietu Audience Mailing za kwotę minimum 3000 zł, a kampanie Email Retargeting, odzyskujące porzucone koszyki i przypominające o niedokończonych zakupach do końca roku masz za darmo!

Black Friday lista promocji

Wysokość rabatu: kampanie Email Retargeting za darmo przy zakupie pakietu Audience Mailing za minimum 3000 zł

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: skontaktuj się z Revhunter na hello@revhunter.pl lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie revhunter.pl, podając w wiadomości kod promocyjny: BFRIDAY.

Czas trwania promocji: do 31 grudnia

15 Expirki.pl

Opis: Expirki.pl to baza domen SEO. Znajdziesz tutaj domeny pod zaplecza, PBNy, portale internetowe i serwisy czy domeny pod sklepy e-commerce. W bazie do wyboru jest już ponad 1000 domen SEO, a każda z nich była wcześniej ręcznie sprawdzona. Bez spamu, za to z naturalnym profilem linków.

Wysokość rabatu: wszystkie expirki 50% taniej

Jak skorzystać z promocji na Black Friday: wyślij zamówienie na kupuje@expirki.pl lub aktywuj kod rabatowy w aftermarket: 46HPWSS6AM. Pełna lista domen znajduje się na https://expirki.pl.

Czas trwania promocji: do 30 listopada

czytaj także

81 książek marketingowych polecanych w trakcie konferencji I Love Marketing

Anna Kołodziej

O autorze

Anna Kołodziej

Redaktor naczelna & content marketing manager w sprawny.marketing

zobacz więcej artykułów >>

Zostaw komentarz

 1. Redakcja

  Przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się konferencja I ♥ Marketing & Technology, która odbędzie się już 22–24 października 2024 roku oraz organizowane przez nas 33 szkolenia z zakresu marketingu.

  Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco, zamów prenumeratę magazynu sprawny.marketing!

   

 2. Suchy Poranek

  skorzystałem tylko z senuto

 3. Dawid Kmiecik

  Skorzystałem z paru.

 4. PvuNWbJVEe

  IWeKHnkPi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz imię
Napisz komentarz