Sprawny Marketing w TV Biznes – o pozycjonowaniu i marketingu

Redakcja Sprawnego Marketingu miała okazję wystąpić w programie E-Biznes telewizji TV Biznes. Jeden z odcinków programu poświęcony był zagadnieniom marketingu internetowego w wyszukiwarkach. Autorzy programu odwiedzili nas w biurze, było trochę zamieszania z przemeblowaniem na potrzeby telewizyjne :). Do programu załapał się Tomek Frontczak, poniżej fragment programu z jego wypowiedzią (jak to w telewizji bywa — materiału nakręcono sporo, także z Czarkiem Lechem, a ukazało się niewiele.)

Pełny program można ściągnąć ze stron TVBiznes…
Jak skutecznie zareklamować czyli pozycjonowanie stron. (plik wmv, 37MB). W programie wystąpiło kilka osób z branży seo/sem.

Poniżej kilka zdjęć z Making Of… z Czarkiem w roli głównej :)

a… po Nowym Roku mamy zamiar zająć się naszym kanałem na YouTube: www.youtube.com/SprawnyMarketingPL

sprawnymarketing-w-tvbiznes-1.jpg

sprawnymarketing-w-tvbiznes-2.jpg

sprawnymarketing-w-tvbiznes-3.jpg

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • Paweł Rosół

   Pani(e) Mendax,

   Szkoda, że pisząc moje nazwisko nie podaje Pan(i) swojego. Nie wiem czy to hipokryzja, ale z pewnością brak kultury.

   Co do cytowanej strony – faktycznie był tam noscript z zamierzchłych czasów i nie ukrywam, że jeszcze 3-4 lata temu zaczynałem od takich nieetycznych metod (czyli spam). Od tego czasu zmieniły się metody i innymi zasadami się kieruję, o czym mówiłem w programie TV Biznes.

   Na szczęście mamy SprawnyMarketing.pl i inne blogi, gdzie profesjonalnie pisze się na ten temat. Szkoda tylko, że Pan(i) Mendex chowa się ze swoją tożsamością i jest anonimowym tropicielem hipokryzji (!).

   Pozdrawiam

  • Cóż, ja nie wypowiadam się publicznie na temat etyki w pozycjonowaniu…
   Piszę pod pseudonimem chroniąc swoją prywatność – nie oznacza to jednak, że mam ciężkie grzechy do ukrycia. Zwyczajnie nie mieszam pracy zawodowej (chroniąc klientów) z hobbystycznym pisaniem na blogach, czy forach o SEO.
   Być może nie powinienem był umieszczać tej wiadomości publicznie – przepraszam, mój błąd…

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *