Search Marketing Day: dzień 0

Dla niektórych dzisiejsza konferencja Search Marketing Day zaczęła się już wczoraj. Od godzin południowych aż do wczesnego wieczoru transferowaliśmy z lotniska skarby konferencji – naszych prelegentów:

Przywieźliśmy ich do hotelu Blow Up Hall znajdującego się na terenie Starego Browaru (kompleksu, w ramach którego odbywa się konferencja):

Kiedy goście już się zadomowili i odświeżyli, podjęliśmy ich powitalną kolacją w restauracji Mielżyński:

Najpierw trochę się pointegrowaliśmy:

Potem zasiedliśmy do jedzenia:

Wieczorem degustacja alkoholi Whisky Bar 77:

Konferencja właśnie się zaczyna, za chwilę w osobnym tekście relacja aktualizowana on-line!

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *