Meet Magento Belarus 2014

Warto zaznaczyć sobie w kalendarzu 15 października 2014 – bowiem tego dnia platforma e-commerce Magento oficjalnie odwiedzi Białoruś. Meet Magento Belarus 2014 to międzynarodowe wydarzenie organizowane przez Amasty, jednego z ważniejszych deweloperów rozszerzeń do Magento. Tematem przewodnim konferencji będzie e-commerce, a także kwestie dotyczące pracy z platformą Magento.

Magento jest już bardzo popularne na całym świecie, tym niemniej wciąż ma ogromne perspektywy rozwoju. Niniejsza konferencja będzie miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń specjalistów e-commerce z Europy Wschodniej. Meet Magento zaprasza nie tylko specjalistów Magento, ale wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w IT.

Czym jest Magento?

Magento jest obecnie liderem wśród platform e-commerce – korzysta z niej ponad 250.000 firm na całym świecie.

Nasuwa się pytanie czym wyróżnia się Magento? W skrócie – jest to jeden z najlepszych przykładów architektury open source PHP. Funkcjonalności Magento mogą być w łatwy sposób poszerzane poprzez tysiące już istniejących rozszerzeń. Magento jest stosowane przez największe firmy, takie jak: Samsung, Nike, Ford i HP. 3 lata temu eBay nabyło Magento co dodatkowo wzmocniło jakość i szybkość rozwoju platformy.

Agenda

Dlaczego warto wziąć udział w Meet Magento Belarus 2014?

Konferencje Meet Magento odbywają się każdego roku w przeszło 10 państwach przyciągając tysiące specjalistów IT i e-commerce. Jest to wyjątkowa okazja do uczestniczenia w międzynarodowej konferencji,  na której można się wymieniać doświadczeniami z kolegami z całego świata. Wizyta na Meet Magento Belarus zapewni możliwość:

 • Nowego spojrzenia na e-commerce;
 • Zdobycia wiedzy na temat najnowszych trendów w PHP;
 • Poznania ekspertów e-commerce – i zawarcia długofalowych znajomości;
 • Zapoznania się ze specjalistami Magento na Białorusi;
 • Znalezienia pracy w międzynarodowych firmach;
 • Zdobycia wiedzy na temat marketingu online i e-commerce;
 • Poznania zalet stosowania Magento w sklepach internetowych;
 • A do tego na uczestników konferencji czekają wartościowe nagrody!

Konferencja odbędzie się w sali kongresowej hotelu Victoria Olimp, usytuowanego w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Mińska. Komfort użytkowników zapewnią wygodne siedzenia, świetne nagłośnienia oraz telebimy, na których będzie można oglądać slajdy i prezentacje. Z kolei przestronna sala bankietowa zapewni okazje do nawiązania nowych znajomości i kontaktów biznesowych.

Jak wziąć udział w Meet Magento Belarus 2014?

Wystarczy wejść na stronę Amasty, aby zakupić bilety i poznać szczegóły.

Zapraszamy!

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *