Zapraszamy na 23 szkoleń z e-marketingu i konferencję I ♥ Marketing oraz zakupu magazynu

19 Szkoleń i I ♥ Marketing oraz zakupu magazynu

SearchMarketingDay 2012 odbędzie się w Twoim mieście!

Majowa konferencja SearchMarketingDay.com odbędzie się w Twoim mieście. W Warszawie, w Krakowie, w Trójmieście, w Szczecinie, w Katowicach i Wrocławiu. To znaczy odbędzie się w Poznaniu :-), ale dzięki liniom lotniczym OLT Express dojazd do nas zajmie ci tyle czasu, co gdyby konferencja naprawdę działa się w twoim mieście. Zdążysz na czas wyruszając rano w dniu konferencji, oszczędzisz więc na hotelu. Spiesz się z rezerwacjami póki bilety kosztują tylko 99 PLN (a ze zniżką nawet 50 PLN)!


OLT Express to nowa marka na polskim rynku lotniczym, powstała niedawno z połączenia polskich czarterowych linii Jetair i niemieckich linii OLT. Od 16 kwietnia stworzy najgęstszą dotąd siatkę krajowych lotniczych połączeń międzymiastowych w Polsce. Warto skorzystać z promocji, którą przygotowali w związku ze startem swojej działalności (połowa biletów w każdym samolocie w cenie 99 PLN) i usprawnić sobie podróż na SearchMarketingDay.com.

Warto zauważyć, że inaczej niż w przypadku kilku innych linii lotniczych, podana cena 99 PLN jest ceną ostateczną, nie obowiązują żadne dopłaty w stylu „za płatność kartą płatniczą” czy „za bagaż”. Cena 99 PLN dotyczy taryfy ekonomicznej (zmiany możliwe do 24h przed lotem, niemożliwe anulowanie lotu). Podajemy też alternatywne połączenia kolejowe (publikowane ceny są dla II klasy, licząc miejscówkę, jeśli jest niezbędna), a przypadku Warszawy – także połączenia lotnicze organizowane przez Lot.

Konferencja Search Markeitng Day to nie tylko największe doroczne wydarzenie branży SEO, PPC i marketingu internetowego, ale także spotkanie wszystkich osób interesujących się pozycjonowaniem stron, prowadzeniem kampanii AdWords oraz promocją stron w internecie. W zeszłym roku konferencja zgromadziła 220 osób, a był to nasz debiut!

Dzięki liniom OLT Express dostaniesz się do Poznania wyruszając ze swojego miasta rano, w dniu konferencji. Zdążysz wylądować i przejechać z lotniska (w Poznaniu znajduje się ono wyjątkowo blisko centrum) do Starego Browaru (gdzie konferencja się odbywa) na godzinę 10:00 (kiedy konferencja się zaczyna). 22 maja samoloty OLT Express przylatują do Poznania z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Katowic, Szczecina i Wrocławia.

Podane poniżej rozkłady umożliwiają uniknięcie kosztów hotelu w nocy poprzedzającej konferencję. Jednak następnego dnia po konferencji planujemy szkolenie Black Hat SEO prowadzone przez Martina Macdonalda. Oddzielającą konferencję od szkolenia noc rekomendujemy spędzić w jednym z poznańskich hoteli, np. znajdującej się tuż obok Starego Browaru Andersii****. Tymczasem przyjrzyjmy się rozkładom:

Warszawa

Jeśli jesteś z Warszawy, możesz złapać poranny samolot do Poznania wylatujący o 8:30. Już o 9:15 będziesz w Poznaniu. Bilety na to połączenie cały czas kosztują jeszcze 99 PLN:

1 wawPO 99 pln

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak długo OLT Express będzie sprzedawać bilety w tej cenie, więc doradzamy pośpiech.

Na trasie z Warszawy do Poznania można skorzystać też z połączeń narodowego przewoźnika – Lotu. Wylot z Warszawy o 7:30, na miejscu o 8:35. Cena połączenia w taryfie First Minute (niedozwolone zmiany rezerwacji i zwroty biletów) to 89,39 PLN z podatkami.

Alternatywą jest pociąg EuroCity wyjeżdżający z Warszawy o 6:55 – na miejscu o 9:28. Cena z rozkładu PKP: 119,50 PLN. Jeśli nie chcesz zrywać się rano lub chcesz obejrzeć Poznań nocą, możesz też polecieć do Poznania OLT Expressem dzień wcześniej (wylot 20:00, na miejscu o 20:45). Także to połączenie kosztuje wciąż 99 PLN. Wszystkie loty na tej trasie obsługuje maszyna Airbus A320, najpopularniejszy obok Boeinga 737 samolot odrzutowy wykorzystywany przez tanich przewoźników na krótkich, kontynentalnych trasach. Mieści 180 pasażerów.

Rezerwacja: OLT Express.com, LOT.com lub lub Intercity.pl.

Kraków

Dla mieszkańców Krakowa i okolic OLT Express przygotował w dniu konferencji połączenie o 7:00, na miejscu o 8:15. Także to połączenie wciąż kosztuje 99 PLN:

2 krak PO 99 pln

Alternatywą są także loty poprzedniego dnia: wczesnopopołudniowy (12:30 -> 13:45) i wieczorny (18:15 -> 19:30). Wszystkie loty realizują 68-miejscowe turbośmigłowe samoloty ATR72.

Jak widać czas podróży z Krakowa do Poznania to 1h 15min. Dla porównania, najszybsze połączenie kolejowe oznacza podróż dłuższą o 4h:30 min i cenę wyższą o blisko 50%.

Rezerwacja: OLT Express.com lub Intercity.pl.

Gdańsk/Trójmiasto

Mieszkańcy Trójmiasta mogą dostać się do Poznania lotem o 7:00. Samolot leci godzinę, więc na miejscu jest o 8:00. Do dyspozycji jest też lot wieczorny (18:00 -> 19:00).

Połączenia kolejowe ze względu na remonty i odległość są mniej wygodne (TLK o 4:16 z Gdańska Głównego, na miejscu o 9:21, cena 56 PLN), ewentualnie jedno z połączeń popołudniowych poprzedniego dnia.

Lot realizuje 68-miejscowy turbośmigłowy samolot ATR72.

Rezerwacja: OLT Express.com lub Intercity.pl.

Szczecin

Ze Szczecina można dostać się do Poznania w dniu konferencji wylatując o 6:15. Lot trwa 45 minut, więc lądowanie o 7:00.

Do dyspozycji pozostają jeszcze loty poprzedniego dnia: wczesnopopołudniowy (11:30 -> 12:15) i wieczorny (17:45 -> 18:30). Wszystkie 3 loty realizują 68-miejscowe turbośmigłowe samoloty ATR72.

Alternatywą są też połączenia kolejowe, np. EIC 6:02 ze Szczecina, 8:21 w Poznaniu (96 PLN) lub RegioExpress wyjeżdżający ze Szczecina o 6:39, na miejscu o 9:10 (37 PLN).

Rezerwacja: OLT Express.com lub Intercity.pl.

Wrocław

Samolotem z Wrocławia należałoby wylecieć do Poznania dzień wcześniej albo pogodzić się z niewielkim spóźnieniem (samolot startuje o 8:45, na miejscu o 9:30). Do wyboru są też połączenia popołudniowe i wieczorne, z których można skorzystać poprzedniego dnia. Także tutaj bilety kosztują 99 PLN, a połączenia obsługują 68-miejscowe turbośmigłowy samoloty ATR72.

Alternatywą są połączenia kolejowe, np:

  • EIC 4:58 -> 7:51 (92 PLN)
  • TLK 6:40 -> 9:37 (40 PLN).

Rezerwacja: OLT Express.com lub Intercity.pl.

***

Jeśli skorzystałeś już z naszych podpowiedzi i zarezerwowałeś bilet, teraz czas na rejestrację na SearchMarketingDay. Zarejestruj się już teraz!

sprawnymarketing

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 25 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 1-2 marca 2017 roku.


  • Redakcja

    Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

    Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

    Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

    Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *