MaxROY.com partnerem konferencji Meet Magento

Rok temu na konferencji Meet Magento było intensywnie, merytorycznie i świeżo. Cieszy zatem fakt, że organizatorzy postanowili powtórzyć zeszłoroczne wydarzenie, rozszerzając je o kolejne prezentacje. W miejsce 1,5 dniowego eventu, będziemy mieli 2 dni pełne prezentacji, pracy biznesowej i nawiązywania nowych kontaktów.

Ta konferencja będzie niezwykłą okazją do szeroko rozumianej wymiany wiedzy, kontaktów biznesowych i handlowych, a także zaprezentowania własnych pomysłów, czy omówienia case studies. Na spotkaniu w roli prelegentów pojawią się zarówno partnerzy Magento, programiści i project managerowie na co dzień pracujący z tym narzędziem, a także eksperci z Magento Inc., którzy prezentować będą nowe pomysły związane z rozwojem platformy.

Choć sami nie potrzebujemy być namawiani do udziału w konferencji (4-5 listopada 2013, Hotel Hilton, Warszawa), z przyjemnością obejrzeliśmy ten niekonwencjonalny film promocyjny. Oto „Free your mind” w pełnej krasie:

Let’s meet with Magento. MaxROY.com patronem konferencji. Zapraszamy do rejestracji na stronie MeetMagento.pl.

Rafał Kowalewski

Trener AdWords w MaxROY.com, związany z branżą SEM od 2009 roku. Jako copywriter - miłośnik literatury i pięknego słowa. Jako specjalista reklamy w Google, wyznawca zasady: “Brzydkie reklamy sprzedają najlepiej”.


 • Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • E-commerce

   Konferencja bardzo interesująca, zapowiada się naprawdę interesująco. Film promujący pierwsza klasa ;)

  • Rzeczywiście materiał promocyjny na konferencję Meet Magento zrobiony jest bardzo profesjonalnie i zachęcająco.

  • Bardzo dobrze, że rozłożyli tą konferencje na 2 dni przy takiej ilości materiałów to wskazane

  • Świetny film, wybrałbym się gdybym tylko mógł. Liczę na jakąś relację tu na blogu :-)

  • prooofanacja

   Ciekawy film promujący stworzyli, nie taki standardowy. Co do samej konferencji mam nadzieję, że uda mi się na niej być.

  • W zeszłym roku nie byłem ale teraz się wybieram. W Magento pracuję od niedawna ale już widzę potencjał tego oprogramowania. Do zobaczenia :)

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *