Szkolenia z Google AdWords w Polsce – AdWords Seminar Leader

Firma doradcza MaxROY.com, jako pierwsza firma w Polsce, rozpoczęła organizowanie Szkoleń z reklamy w Google w ramach programu AdWords Seminar Leader. Szkolenia przeznaczone są dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Już ten poziom pozwoli osobom, które ukończą szkolenie, natychmiast zacząć sprawnie korzystać z Google AdWords lub znacznie poprawić skuteczność i ekonomiczność dotychczasowych działań.

Rekrutacja i promocja szkolenia odbywa się poprzez SprawnyMarketing.pl. W cenie szkolenia (300 zł netto) każdy uczestnik otrzyma kupon promocyjny od Google – 200 zł na wydatki w Google AdWords (nie trzeba mieć nowego konta AdWords). Szkolenia będą prowadzone cyklicznie w różnych miastach w Polsce.

Stałym czytelnikom (i nie tylko) jesteśmy winni wyjaśnienie czym jest MaxROY.com i jak to się stało, że poprzez serwis SprawnyMarketing.pl prowadzona jest rekrutacja na szkolenia z AdWords. Zacznijmy od tego, czym jest program AdWords Seminar Leader prowadzony przez Google.

AdWords Seminar Leader

AdWords Seminar Leader jest programem szkoleniowym z zakresu reklamy Google AdWords prowadzonym przez Google. Dotychczas szkolenia z tego programu odbywały się przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Tam funkcjonują pod nazwą Seminars for Success i są prowadzone przez takich potentatów branży jak np. EpikOne.com (firma, która ma chyba wszystkie możliwe certyfikaty przyznawane przez Google) czy londyński ROI Revolution, który może się pochwalić świetnym blogiem m.in. z zakresu systemów analitycznych Urchin i Google Analytics. Seminars for Success na zachodzie obejmują swoim zakresem Google AdWords (poziom podstawowy i dla zaawansowanych)  i Google Analytics.

Szkolenia prowadzone w ramach programu AdWords Seminar Leader organizowane i przeprowadzane są  przez konsultantów, którzy nie są powiązaniu lub zatrudnieni przez Google. Każdy z konsultantów prowadzących szkolenie posiada certyfikat  Google Qualified Individual.

google-advertising-professional

W Polsce szkolenia rozpoczynają się od poziomu podstawowego Google AdWords (odpowiedniego dla początkujących i średnio zaawansowanych).  Polski program szkoleń z reklamy w Google ruszył w czwartek zeszłego tygodnia pod adresem www.google.pl/szkolenia-adwords/ (swoją drogą przeglądając amerykańską stronę szkoleń Google można zaobserwować jak mocno rozbudował się na tamtejszym rynek szkoleń z zakresu narzędzi Google).

SprawnyMarketing.pl rekrutuje na szkolenia AdWords w Polsce

Na Sprawnym Marketingu możecie zauważyć nową zakładkę w menu pod nazwą Szkolenia, gdzie udostępniamy pełen opis szkolenia, program i samą rejestrację. W tym roku przeprowadzimy cztery szkolenia: w Poznaniu, Warszawie (dwa) i Wrocławiu. Przeprowadzimy…, my czyli konkretnie kto?

Nie było jeszcze okazji oficjalnie poinformować czytelników naszego bloga, więc czynimy to w tej chwili. Około rok temu, redaktorzy Sprawnego Marketingu, Tomasz Frontczak i  Cezary Lech, wraz z Bartoszem Berlińskim, rozpoczęli współprace. Zaczęło się od wspólnego redagowania bloga i wymiany doświadczeń, a skończyło na powołaniu do życia  firmy konsultingowej MaxROY.com sp. z o.o., specjalizującej się w doradztwie w obszarze marketingu w wyszukiwarkach. MaxROY.com zajmie się m.in. prowadzeniem szkoleń Google AdWords.

Wspólnie uznaliśmy, że Sprawny Marketing to najlepsze miejsce do prowadzenia promocji i rekrutacji na Szkolenia z reklamy w Google. Serwis oczywiście nadal pozostanie niezależnym miejscem wymiany doświadczeń i opinii o sprawnym marketingu internetowym i w żaden sposób nie może być uznany za blog firmowy MaxROY.com.

Chcesz poinformować o szkoleniu innych?

Jeśli uznasz że szkolenie może zainteresować kogoś z twojej listy kontaktów to będziemy wdzięczni za propagowanie dobrej nowiny drogą word of mouth ;).

Możesz przesłać linka do strony ze szkoleniem:

https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/

lub wstawić któryś z banerów na swoją stron, kopiując poniższy kod html:

<a href="https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/">
<img src="https://sprawnymarketing.pl/szkolenie-marketing-200x200.jpg" alt="Szkolenia z reklamy w Google">
</a>
<a href="https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/">
<img src="https://sprawnymarketing.pl/szkolenie-marketing-250x250.jpg" alt="Szkolenia z reklamy w Google">
</a>

Baner 1 – 200×200 pikseli

Baner 2 – 250×250 piskeli

Dziękujemy i do zobaczenia na szkoleniu!


Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • A jakieś szkolenia na północy naszego kochanego kraju? Może w pomorskim…

  • Jeszcze nie planujemy. Jakie miasta będziemy dołączać do oferty zadecydujemy pod koniec tego roku. Póki co zapraszamy do Poznania :)

  • A jakieś szkolenia dla bardziej zaawansowanych szykują się w przyszłości? :)

  • Michał Herok

   @Gosia – zaawansowani nie potrzebują szkoleń. Zaawansowani uczą się sami ;)

  • Tomasz Frontczak

   @Michał:
   Jednak tak do końca nie jest. W USA bardzo rozwinął się rynek szkoleń i konferencji, i absolutnie nie są to spotkania dla zielonych. Jestem zdania, że na pewnym poziomie nie jesteś w stanie się rozwijać bez skorzystanie z możliwości konfrontacji swoich pomysłów z innymi osobami z branży na żywo.

   Nasze szkolenie jest profilowane na początkujących i średniozaawansowanych, choć wiele zagadnień, takich jak wyjaśnienie zagadnień związanych z quality score, zahacza o poziom prawie zaawansowany.

   Jeżeli rynek będzie się rozwijał w Polsce, to na pewno będziemy rozwijać ofertę szkoleń w ramach firmy MaxROY.com

  • Michał Herok

   Tomku, pełna zgoda jeśli chodzi konferencje. Jestem tego samego zdania, że naturalnym jest, iż w momencie osiągnięcia pewnego poziomu może okazać się niezbędnym konsultacja strategii dalszych działań SEM z innymi osobami z branży.

   Z tym, że w moim mniemaniu szkolenia, a konferencje to jednak pewna różnica, prawda? :) Myślę, że początkujący powinni uważnie słuchać wykładów, zaawansowani powinni natomiast dyskutować.

   A wracając do meritum, to sama inicjatywa jest godna pochwały. Super, że Google dał Wam pełny support, dzięki temu świadomość potęgi i istoty działań w Google AdWords będą znacznie rosły. A niestety na naszym rynku jest jeszcze mnóstwo podmiotów, które mimo, iż są dużymi firmami, czy instytucjami, to nie doceniają tej formy reklamy, czy też działań jako takich.

  • Krzysztof Łukomski

   Po środowym szkoleniu z Google AdWords zauważyłem, że z większą swobodą i pewnością poruszam się po swoim koncie.

   Na pewne rzeczy, o których przecież już wiedziałem, bo korzystam z systemu ponad 2 lata patrzę teraz szerzej i łatwiej mi powiązać ze sobą otrzymywane z konta informacje.

   Coś w tym jednak jest, a wydawało mi się, że tylko usystematyzuję swoją wiedzę. Widać człowiek uczy się całe życie :)

   Pozdrawiam
   Krzysiek

  • ciekawe i wartosciowe szkolenie. Polecam, duzo treści w krótkim okresie czasu. Polecamy M&M

  • Justyna Muszyńska

   Zastanawiałam się, czy wziąć udział w szkoleniu z GOOGLE AdWords, ponieważ jest ono adresowane do początkujących i średnio zaawansowanych, a ja od roku prowadzę konto AdWords swojej firmy, a od 2 lat interesuję się tą tematyką, więc podstawy AdWords już opanowałam jakiś czas temu.
   Jednak zdecydowałam się wziąć udział w szkoleniu z czego bardzo się cieszę :-)
   Szkolenie zainspirowało mnie do zastosowania kilku modyfikacji w moich kampaniach, takich jak harmonogram wyświetleń, keyword, kierowanie reklam na sieć partnerską. Muszę też większą uwagę poświęcić raportom, pomagającym w optymalizacji kampanii (raport skuteczności wyszukiwanych haseł). Uważam, że po zastosowaniu wskazówek ze szkolenia moje kampanie reklamowe będą bardziej efektywne.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *