Przywiezione z urlopu — dłuuuga domena internetowa

Niemieckie wyrazy do najkrótszych nie należą. Domeny też! Poniżej przykład przywieziony z Austrii, cały slogan w nazwie domeny – vondenpistenindiethermen.com

dluga-domena-ze-sloganem.jpg

Slogan reklamuje kurort Bad Kleinkirchheim można przetłumaczyć na “ze stoku do termy”. Znacie inne długie domeny?

The World’s Longest Domain Name – tutaj można naleźć kilka długich domen, ale większość ma charakter żartu lub zabawy, a nie używanych nazw. A jeżeli szukacie sloganu, zawsze można skorzystać ze Sloganizera ;). Jak macie dylemat jaką domenę wybrać, linkuję do jednego ze starszych wpisów — domena długa czy krótka, z myślnikiem czy bez, nazwa pospolita czy własna — warto przeczytać również komentarze.

A poszukiwania wolnej domeny są coraz trudniejsze — ostatnio wraz z copywriterem szukaliśmy krótkiej nazwy, max 6-liter, w języku angielskim, z końcówką .com — mimo różnych akrobacji skończyło się na kupnie domeny od handlarza.

Prawdziwość sloganu z  Bad Kleinkirchheim Von den Pisten in die Thermen potwierdzona:

thermen.jpg

Tomasz Frontczak

Założyciel serwisu SprawnyMarketing.pl i autor bestsellera Marketing internetowy w wyszukiwarkach (6000 sprzedanych egzemplarzy), pierwszej na polskim rynku pozycji omawiającej kompleksowo zagadnienia SEM/SEO/PPC. Współwłaściciel konsultingowej MaxROY.com. Jeden z 3 pierwszych w Polsce certyfikowanych trenerów Google AdWords. Od 2014 roku zaangażowany w startup DietLabs, gdzie jest szefem działu marketingu i współzałożycielem. Interesuje się wpływem mechanizmów marketingu internetowego na zwinność przedsiębiorstwa. Każdego dnia zaangażowany w projekt o bardzo długim horyzoncie czasowym: “Tata Igi i Sary". Twitter


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *