Baza eksperckiej wiedzy od Sprawnego w jednym miejscu

Portal edukacyjny

Czym jest premium.sprawny.marketing?

Stagnacja jest wrogiem marketingu. Tylko ciągły rozwój zapewnia sukces w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Postanowiliśmy ułatwić Tobie dostęp do wiedzy, którą uzyskujemy od czołowych ekspertów w branży. Dołączając do platformy Premium zyskujesz trzy główne korzyści:


  1. E-prenumerata #magazynsprawny i nagrania z konferencji Sprawny.marketing.
  2. 10 dedykowanych ścieżek rozwoju.
  3. Dostęp do Akademii Sprawny.marketing, kursów online oraz archiwalnej bazy wiedzy.

Czy Premium jest dla Ciebie?

Wiesz doskonale, że nie każda nowinka marketingowa jest warta uwagi. Jak dotrzeć do wartościowego źródła wiedzy? Masz do wyboru dwie drogi:


  1. Kroczysz utartą już ścieżką, która rozwidla się w niezliczone strony. Otwarta zakładka w przeglądarce goni kolejną, mnoży się stos książek i rośnie ujemny bilans za udział w branżowych wydarzeniach.
  2. Idziesz nową, pojedynczą ścieżką i szybciej docierasz do celu. Masz dostęp do sprawdzonej wiedzy ekspertów. W jednym miejscu znajdujesz rozwiązanie dla swoich bieżących wyzwań marketingowych.

Premium to ścieżka druga. Przetestuj platformę i sprawdź, dokąd to Ciebie zaprowadzi. 😏

Sprawdź ofertę >>Nadal masz wątpliwości? Dołącz od naszego Mktlettera! Co tydzień będziesz otrzymywać skróconą porcję wiedzy z platformy Premium oraz dodatkową porcję inspiracji.Co dokładnie zyskasz dzięki subskrypcji?

1
E-prenumerata #magazynsprawny

Co wyróżnia nasz magazyn? Ma przede wszystkim poradnikowy charakter – autorzy w swoich tekstach krok po kroku pokazują, jak przebrnąć przez nieznane lub skomplikowane zagadnienia. Dodatkowo nie znajdziesz w nim treści sprzedażowych – stawiamy wyłącznie na merytoryczne artykuły o wysokiej dla czytelników wartości.

2
Nagrania z konferencji Sprawny.marketing

Zyskujesz dostęp do nagrań z 5. edycji naszych wydarzeń, czyli do 20 konferencji i prawie 300 nagrań, co daje łącznie ponad 100 godzin materiałów video. 🤯

Nagrania z każdej nowej edycji będą się pojawiać po czterech miesiącach od momentu zakończenia wydarzenia.

3
10 ścieżek rozwoju

To Twoja droga na skróty w stronę realizacji konkretnych celów. 💪 Każda ze ścieżek dotyczy innego zagadnienia.

Łącznie to prawie 200 lekcji od blisko setki ekspertów.

4
Kursy online

Masz dostęp do materiałów tworzonych przez znanych ekspertów w branży. Całość rozbita na pojedyncze lekcje – naukę możesz rozłożyć w czasie.
Obecnie na platformie jest dostępnych 9 kursów, w tym takie zagadnienia, jak Google Analytics 4, Social Media, SEO, a nawet tworzenie stron internetowych.

5
Akademia.sprawny.marketing

Akademia to 14-odcinkowy program przeznaczony dla zaawansowanych marketerów. To ponad 14 godzin lekcji video przygotowanych przez profesjonalistów dla profesjonalistów. W roli nauczycieli występują między innymi Cezary Lech, Martyna Zastrożna, Maciej Lewiński, Łukasz Chwiszczuk oraz Jakub Biel.

akad

6
Streszczenia najważniejszych marketingowych książek

Aktualnie na Premium czeka na Ciebie kilkadziesiąt streszczeń. To wiedza w pigułce i koncentracja na kluczowych wskazówkach. Podejrzewamy, że jedna książka na tydzień wystarczy, by nie popaść w stagnację i rozwijać swoje umiejętności. 😏

7
Archiwalna baza wiedzy

Od momentu startu platformy premium.sprawny.marketing udało nam się zebrać na niej setki różnorodnych materiałów – w tym webinary, podcasty, sprawozdania z eventów, streszczenia podcastów oraz teksty eksperckie. Dzięki temu zwiększa się prawdopodobieństwo, że znajdziesz coś dla siebie.

8
Platforma Premium w wersji mobile

Z aplikacją Circle Communities, która da Ci dostęp do naszej platformy na urządzeniu mobilnym, nie przegapisz żadnej nowości i możesz się uczyć również „w drodze”. 🤓 Otrzymasz powiadomienia dotyczących interesujących Cię treści oraz zyskasz możliwość wygodnej korespondencji z innymi marketerami w ramach networkingu. 💬

9
Rabaty na konferencje i szkolenia stacjonarne

Decydując się na subskrypcję roczną otrzymasz również rabat w wysokości 100 zł na wybraną konferencję oraz 100 zł zniżki na udział w szkoleniu stacjonarnym organizowanym przez sprawny.marketing. To 200 zł do przodu! 💸

10
Nadzór najlepszych specjalistów

Platforma premium.sprawny.marketing powstała pod okiem doświadczonych specjalistów – w tym Katarzyny Granops-Szkody i Cezarego Lecha.

Treści, które opublikowaliśmy, wyszły spod ręki prawdziwych praktyków i czołowych specjalistów. To stanowi zaufane źródło informacji.

Interesujesz się subskrypcją?

Doskonała wiadomość! 🥳 Aktualnie pracujemy nad nowym modelem subskrypcyjnym. Za dostęp miesięczny zapłacisz 249 zł netto, a za roczny 2 599 zł netto. W drugim przypadku stanowi to jedynie 10% wartości całego produktu.

Jeśli interesujesz się zakupem, napisz do nas na adres premium@sprawnymarketing.pl.

Rodzaje pakietów

Roczny

Miesięczny

Bezpłatny

Dostęp do sekcji społecznościowej na Premium

Newsletter z podsumowaniem kluczowych newsów i inspiracji

E-prenumerata #magazynsprawny WARTOŚĆ: 127 zł

Nagrania z konferencji Sprawny.marketing WARTOŚĆ: >19 000 zł

10 ścieżek rozwoju ŁĄCZNIE: >200 lekcji

Kursy online WARTOŚĆ: 3 300 zł

akad

Dostęp do 14 odcinków Akademii.sprawny.marketing WARTOŚĆ: 2 700 zł

Kilkadziesiąt streszczeń branżowych książek ŁĄCZNIE: >28 streszczeń

Archiwalna baza wiedzy ŁĄCZNIE: setki materiałów

Rabat 100 zł na stacjonarne konferencje i/lub szkolenia WARTOŚĆ: 200 zł

Cena netto za pakiety: CAŁKOWITA WARTOŚĆ PRODUKTU: >25 000 zł

Jak dokonać zakupu?

Napisz na adres premium@sprawnymarketing.pl, zdefiniuj w wiadomości rodzaj pakietu, a my zajmiemy się resztą. 💪

FAQ

Aby rozpocząć darmowy okres próbny wybierz opcję „Subskrypcja miesięczna SOLO” oraz wypełnij formularz. Po zatwierdzeniu danych na Twoją skrzynkę mailową wyślemy dostęp do platformy Premium. Jeśli w ciągu 7 dni wygenerowana faktura proforma nie zostanie opłacana, konto zostanie dezaktywowane. 

Tak, jeśli wybierzesz opcję rozliczania miesięcznego za subskrypcję premium.sprawny.marketing możesz z niej zrezygnować w każdej chwili, a Twoje konto będzie aktywne do końca okresu rozliczeniowego.

Dostęp zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności za subskrypcję.