Baza eksperckiej wiedzy od Sprawnego w jednym miejscu

Portal edukacyjny

Czym jest premium.sprawny.marketing?

Stagnacja jest wrogiem marketingu. Tylko ciągły rozwój zapewnia sukces w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Postanowiliśmy ułatwić Tobie dostęp do wiedzy, którą uzyskujemy od czołowych ekspertów w branży.

Czy Premium jest dla Ciebie?

Wiesz doskonale, że nie każda nowinka marketingowa jest warta uwagi. Jak dotrzeć do wartościowego źródła wiedzy? Masz do wyboru dwie drogi:


  1. Kroczysz utartą już ścieżką, która rozwidla się w niezliczone strony. Otwarta zakładka w przeglądarce goni kolejną, mnoży się stos książek i rośnie ujemny bilans za udział w branżowych wydarzeniach.
  2. Idziesz nową, pojedynczą ścieżką i szybciej docierasz do celu. Masz dostęp do sprawdzonej wiedzy ekspertów. W jednym miejscu znajdujesz rozwiązanie dla swoich bieżących wyzwań marketingowych.

Nadal masz wątpliwości? Dołącz od naszego Mktlettera! Co tydzień będziesz otrzymywać skróconą porcję wiedzy z platformy Premium oraz dodatkową porcję inspiracji.Co dokładnie otrzymasz

1
E-prenumerata #magazynsprawny

Co wyróżnia nasz magazyn? Ma przede wszystkim poradnikowy charakter – autorzy w swoich tekstach krok po kroku pokazują, jak przebrnąć przez nieznane lub skomplikowane zagadnienia. Dodatkowo nie znajdziesz w nim treści sprzedażowych – stawiamy wyłącznie na merytoryczne artykuły o wysokiej dla czytelników wartości.

2
10 ścieżek rozwoju

To Twoja droga na skróty w stronę realizacji konkretnych celów. 💪 Każda ze ścieżek dotyczy innego zagadnienia.

Łącznie to prawie 200 lekcji od blisko setki ekspertów.

3
Kursy online

Masz dostęp do materiałów tworzonych przez znanych ekspertów w branży. Całość rozbita na pojedyncze lekcje – naukę możesz rozłożyć w czasie.
Obecnie na platformie jest dostępnych 7 kursów, w tym takie zagadnienia, jak Google Analytics 4, SEO, a nawet tworzenie stron internetowych.

4
Akademia.sprawny.marketing

Akademia to 14-odcinkowy program przeznaczony dla zaawansowanych marketerów. To ponad 14 godzin lekcji video przygotowanych przez profesjonalistów dla profesjonalistów. W roli nauczycieli występują między innymi Cezary Lech, Martyna Zastrożna, Maciej Lewiński, Łukasz Chwiszczuk oraz Jakub Biel.

akad

5
Streszczenia najważniejszych marketingowych książek

Aktualnie na Premium czeka na Ciebie kilkadziesiąt streszczeń. To wiedza w pigułce i koncentracja na kluczowych wskazówkach. Podejrzewamy, że jedna książka na tydzień wystarczy, by nie popaść w stagnację i rozwijać swoje umiejętności. 😏

6
Platforma Premium w wersji mobile

Z aplikacją Circle Communities, która da Ci dostęp do naszej platformy na urządzeniu mobilnym. 🤓 Otrzymasz powiadomienia dotyczących interesujących Cię treści oraz zyskasz możliwość wygodnej korespondencji z innymi marketerami w ramach networkingu. 💬

Rodzaje pakietów

Roczny

Miesięczny

Bezpłatny

Dostęp do sekcji społecznościowej na Premium

Newsletter z podsumowaniem kluczowych newsów i inspiracji

E-prenumerata #magazynsprawny WARTOŚĆ: 127 zł

Nagrania z konferencji Sprawny.marketing WARTOŚĆ: >19 000 zł

10 ścieżek rozwoju ŁĄCZNIE: >200 lekcji

Kursy online WARTOŚĆ: 3 300 zł

akad

Dostęp do 14 odcinków Akademii.sprawny.marketing WARTOŚĆ: 2 700 zł

Kilkadziesiąt streszczeń branżowych książek ŁĄCZNIE: >28 streszczeń

Archiwalna baza wiedzy ŁĄCZNIE: setki materiałów

Rabat 100 zł na stacjonarne konferencje i/lub szkolenia WARTOŚĆ: 200 zł

Cena netto za pakiety: CAŁKOWITA WARTOŚĆ PRODUKTU: >25 000 zł

FAQ

Aby rozpocząć darmowy okres próbny wybierz opcję „Subskrypcja miesięczna SOLO” oraz wypełnij formularz. Po zatwierdzeniu danych na Twoją skrzynkę mailową wyślemy dostęp do platformy Premium. Jeśli w ciągu 7 dni wygenerowana faktura proforma nie zostanie opłacana, konto zostanie dezaktywowane. 

Tak, jeśli wybierzesz opcję rozliczania miesięcznego za subskrypcję premium.sprawny.marketing możesz z niej zrezygnować w każdej chwili, a Twoje konto będzie aktywne do końca okresu rozliczeniowego.

Dostęp zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności za subskrypcję.