Napisz do nas

Zapraszamy na 23 szkoleń z e-marketingu i konferencję I ♥ Marketing oraz zakupu magazynu

19 Szkoleń i I ♥ Marketing oraz zakupu magazynu

prenumerata magazynu sprawny.marketing

7 powodów, dla których warto prenumerować magazyn sprawny.marketing

Zobaczcie wideo, które transmitowaliśmy na żywo – Redaktor Naczelna Katarzyna Granops-Szkoda wraz z Rafałem Łagódką z aplikacji Tap2C:


sprawny.marketing to kwartalnik skierowany zarówno do osób zawodowo zajmujących się marketingiem internetowym, jak i do wszystkich zainteresowanych nowościami w świecie Internetu i social mediów. Już 26.05 oficjalna premiera 1. numeru, także jeszcze w maju wszyscy prenumeratorzy będą trzymać wydrukowany magazyn w rękach. Dlaczego warto dołączyć do ich grona? Poniżej przedstawiamy 7 powodów:

1. W pełni interaktywne czasopismo

Mamy XXI wiek. Magazyn ograniczający się tylko do wersji drukowanej to melodia przeszłości. My przygotowaliśmy dla Was pierwsze w branży marketingowej w pełni interaktywne czasopismo  – w tekstach znajdziecie wiele materiałów dodatkowych; wystarczy, że zeskanujecie je za pomocą naszej aplikacji, a przejdziecie na stronę zawierające dodatkowe filmy, teksty czy multimedia. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby magazyn skrojony na miarę potrzeb marketerów i zawierał innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli połączyć tradycyjną, drukowaną wersję czasopisma z aplikacją mobilną. Kupując zatem magazyn sprawny.marketing, zyskujesz również dostęp do niepublikowanych dotychczas materiałów wideo i dodatkowych treści, a gdy coś szczególnie Cię zainteresuje, możesz jednym kliknięciem przejść do strony produktu i zapoznać się z jego szczegółowym opisem.

2. To Ty decydujesz o jakości i rodzaju wydawanych treści

Grywalizacja to formuła, która doskonale sprawdziła się podczas największej konferencji organizowanej przez Sprawny Marketing – I love marketing & social media. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać ją także w magazynie – na każdy z artykułów możesz zagłosować, przyznając odpowiednią liczbę punktów według własnego uznania. Na podstawie Waszych głosów przyznajemy wynagrodzenia dla autorów – im więcej głosów, tym wyższe wynagrodzenie, i przygotowujemy treści do kolejnego numeru, profilując je specjalnie pod Wasze potrzeby.

Co więcej – Wasze głosy mają wpływ na to, których autorów będzie zapraszać ponownie także do kolejnych numerów.

sprawny.marketing czasopismo

3. Dla sprawnego.marketingu piszą najlepsi specjaliści-praktycy

W sprawnym.marketingu znajdziecie artykuły przygotowane przez najlepszych specjalistów w branży, którzy są przede wszystkim praktykami w swojej dziedzinie. Gwarantujemy przedstawienie rozwiązań sytuacji problemowych w przystępny sposób i przybliżenie najnowszych trendów ze świata marketingu.

magazyn sprawny.marketing

4. Stawiamy na nowości

To, co wyróżnia magazyn sprawny.marketing, to dział nowości, podzielony na poddziały dotyczące zmian w SEO, PPC, na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, Twitterze, Snapchacie oraz YouTubie. Każdy dział nowości ma swojego indywidualnego opiekuna, który dba o to, byśmy dostarczyli Wam jak najświeższe, potwierdzone newsy.

5. Artykuły o charakterze poradnikowym i szerokim przekroju tematów

W sprawnym.marketingu znajdziecie artykuły przekazujące fachową wiedzę o charakterze poradnikowym, która uwzględnia dynamiczne zmiany zachodzące w branży marketingu internetowego. Autorzy pokażą krok po kroku, jak poradzić sobie z danym zagadnieniem i przeprowadzą Was przez liczne przykłady.

Nie praktykujemy poświęcania całego magazynu jednej tematyce. W sprawnym.marketingu udowadniamy, że wszystkie działania marketingowe powinny ze sobą współgrać! Każdy znajdzie więc coś dla siebie – proponujemy zatem artykuły o tematyce social mediów, storytellingu, Google AdWords, analityce internetowej, trendzie 2017 – czyli wideo, PR-rze i wiele, wiele więcej…

6. W każdym numerze sprawnego.marketingu znajdziecie tłumaczenie tekstów zagranicznych ekspertów

W każdym numerze przedstawiamy tłumaczenia najbardziej aktualnych i najistotniejszych dla branży marketingowej tekstów autorstwa najbardziej uznanych zagranicznych ekspertów.

7. Cena

Cena 4 numerów, czyli rocznej prenumeraty o jedynie 97 zł – z wliczonymi już kosztami przesyłki. Jest to najniższa cena na rynku magazynu w tematyce marketingu internetowego.

Przejdź do strony prenumeraty

sprawny.marketing pomoże Ci rozwiązać problemy, z którymi na co dzień mierzysz się w pracy marketera, a także dostarczy wielu nowych pomysłów i inspiracji do działania!

Redaktor naczelna, Katarzyna Granops-Szkoda, pierwsza oficjalna informacja o magazynie:


 Share sprawnymarketing

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 25 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 1-2 marca 2017 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *