Redakcja

Wystartowało EduMamy.pl – platforma nanolearningowa do innowacyjnej nauki dla zabieganych mam

Pod koniec marca wystartowało EduMamy.pl – platforma nanolearningowa do innowacyjnej nauki dla zabieganych mam, które chcą podnieść swoje kompetencje zawodowe po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym, tak aby nie zostać w tyle i wrócić na rynek pracy z nowymi kompetencjami.

edumamy.pl

EduMamy.pl – co to takiego?

W internecie można znaleźć masę treści, jednak odszukanie tych prawdziwie wartościowych jest nie lada wyzwaniem. EduMamy.pl oferuje uporządkowaną, rzetelną i praktyczną wiedzę – koniec z przeszukiwaniem dziesiątek stron i tracenia cennego czasu!

Minimum wysiłku, maksimum efektów!

Platforma opiera się na idei nanolearningu. Wszystkie materiały są podzielone na krótkie lekcje, dzięki czemu wystarczy 5–15 minut dziennie, aby zyskać nowe umiejętności. A to wszystko w dogodnym dla danej osoby miejscu i czasie – i to bez wychodzenia z domu.

Jakie kursy znajdziesz na EduMamy.pl?

Na EduMamy.pl znajduje się wiele ścieżek tematycznych, takich jak SEO, content marketing, AI w marketingu, influencer marketing, strategia marketingowa, tworzenie kursów online czy efektywna marka osobista na LinkedInie, co pozwoli na samodzielny wybór tego, kiedy i jakie umiejętności chce się rozwijać, aby osiągnąć swoje zawodowe cele.

Wśród przykładowych kursów można wymienić Kurs SEO od podstaw, w którym znajdą się m.in. następujące moduły:

 • Czym jest SEO?
 • Co wpływa na pozycję strony w Google?
 • Frazy kluczowe – co to takiego i gdzie ich szukać?
 • Narzędzia do szukania fraz kluczowych
 • Jak wybrać frazy kluczowe i gdzie je umieszczać?
 • Twoja konkurencja w Google
 • Podstawy optymalizacji SEO – indeksacja
 • Pisanie tekstów
 • Profil linkowy
 • Dobre i złe praktyki w SEO

Projekt realizowany w ramach Funduszy EOG i Funduszy Norweskich

Projekt „Opracowanie i wdrożenie innowacyjnej, opartej o nano-learning, platformy video dla kobiet wykluczonych na rynku pracy” (UWP-NORW.19.01.04-30-0015/20-00) jest realizowany w ramach Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.

Są to fundusze, które służą współpracy na rzecz ograniczania nierówności ekonomicznych i społecznych w Europie. Od momentu powstania wdrożono tysiące projektów, w których wzięła udział jeszcze większa liczba osób, przyczyniając się do realizacji tych celów. Rozwinięto relacje i osiągnięto rezultaty. Projekt, który realizuje spółka MaxROY.edu, służy ograniczeniu nierówności ze względu na płeć na rynku pracy. Realizujemy oś priorytetową 19 Norweski Mechanizm Finansowy 2014-2021, działanie 19.1 Nowe Produkty i Inwestycje, poddziałanie 19.1.4 Schemat małych grantów dla przedsiębiorczych kobiet.

Wartość dofinansowania 179 957,14 EURO. Całkowita wartość projektu: 1 292 976,00 PLN

EduMamy.pl oferuje siedmiodniowy darmowy okres próbny. Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie: https://edumamy.pl/

czytaj także

Rebranding miasta na przykładzie marki Poznań – jak się za to zabrać? Poradnik krok po kroku

Redakcja

O autorze

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu intern...

zobacz więcej artykułów >>

Zostaw komentarz

 1. Redakcja

  Przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się konferencja I ♥ Marketing & Technology, która odbędzie się już 22–24 października 2024 roku oraz organizowane przez nas 33 szkolenia z zakresu marketingu.

  Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco, zamów prenumeratę magazynu sprawny.marketing!

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz imię
Napisz komentarz