Videocast z Piotrem Majewskim

Podczas ostatniego szkolenia z cyklu AdWords Seminar Leader w Gdańsku odwiedził nas Piotr Majewski, twórca serwisów ekademia.pl i cneb.pl. Podczas pierwszej przerwy kawowej była chwila na przeprowadzenie wywiadu/rozmowy.

W videocascie poruszamy takie tematy, jak:

 • Kontrowersje wokół osoby Piotra
 • Kierunki rozwoju internetu i multimediów
 • Testowanie, NLP
 • Długa czy krótka oferta?

Zapraszamy do oglądania:

I na koniec video referencja Piotra dotycząca szkoleń z AdWords:

Więcej video referencji ze szkolenia AdWords

Zainteresowany szkoleniem? Zarejestruj się jeszcze dziś, nowe terminy na drugi kwartał 2009.

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • Witam, Piotrze a co ze stronami jak Ceneo.pl które nie mają newslettera, żadnego logowania a są w czołówce polskiego ecommerce? Co o tym sądzisz? Docierają do 3,5 mln unikalnych Polaków, czy świadomie pomijają mailingi i budowanie bazy użytkowników? Może nie zyskaliby nic nowego?

  • Moim zdaniem reklamy filmowe, w takim sensie, na youtubie się nie sprawdzą, aczkolwiek, na pewno działają dobrze w videocastach, gdzie odbiorca skupia się centralnie na treści i słucha tego co jest mu przekazywane bardzo dokładnie.

  • Również testowałem efektywność działania filmów umieszczonych na youtube. Testowane było w dwóch branżach i wypozycjonowane na youtube na pierwsze pozycje na wybrane hasła branżone. Skuteczność prawie że zerowa. Ciekawym jednak efektem może być marketing wirusowy z jakimś ciekawym filmem i tego też nie testowałem jeszcze (w trakcie wdrażania). Po tych testach na pewno napiszę więcej na blogu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *