Pierwsze profesjonalne szkolenie z SEO i pozycjonowania w Polsce!

25 czerwca 2009 w Warszawie, MaxROY.com przeprowadzi pierwsze szkolenie SEO. Koszt szkolenia to 1970 zł. Osiem godzin wykładów, masa wiedzy z zakresu pozycjonowania, strategicznego podejścia do SEO oraz działania wyszukiwarki Google, trzech doświadczonych wykładowców — to powody dla których warto stawić się na tym szkoleniu!


Szkolenie SEO to tak naprawdę pomysł kilkuset uczestników szkoleń z Reklamy w Google AdWords, które prowadzimy od października 2008 w ramach programów Google AdWords Seminar Leader. W ankietach, które otrzymywaliśmy po szkoleniach, okazało się, że tematy takie jak SEO i pozycjonowanie było bardzo często wymienianym zakresem zainteresowań uczestników szkoleń AdWords.

Dla kogo szkolenie SEO ?

Do organizowania szkolenia z pozycjonowania motywują nas także informacje docierające do nas z sieci, jak np. komentarz Tomasza Czuraka pod artykułem na interaktywnie.com “SEO Refleksje” o spotkaniach Google dla Agencji:

Pytania uczestników dotyczyły m.in. SWL, algorytmu pozycjonowania grafiki i algorytmu wyświetlania firm lokalnych w serpach (od kilkunastu dni temat tym bardziej na czasie).

Osoby obecne na sali mało co nie zabiły prowadzących, a odpowiedzi na postawione pytania i tak nie otrzymały.

Obrazuje to nam, jak wielki głód wiedzy o SEO i pozycjonowaniu jest na polskim rynku edukacyjnym. I jednocześnie jak mało jest wiarygodnych źródeł informacji. Spotkania Google dla Agencji z oczywistych względów nie poruszają zagadnień SEO, szkolenia AdWords Seminar Leader skupiają się tylko na reklamie z użyciem linków sponsorowanych. Zakładamy więc, że szkoleniami SEO będzie zainteresowana bardzo szeroka grupa odbiorców.

Pozycjonowanie to także dla części z nas znacznie bardziej pasjonujący kawałek wiedzy. W MaxROY.com, SEO zajmuje się głównie Bartek i Czarek, dlatego też powyższe szkolenie jest dla nas jednocześnie realizacją marzeń i spełnieniem zawodowych aspiracji.

Odpowiadając zatem na pytanie postawione w nagłówku H3, szkolenie SEO organizowane przez MaxROY.com skierowane jest do wszystkich zainteresowanych: firm, instytucji, studentów, freelancerów, mniejszych i większych agencji SEM, programistów, pozycjonerów, spamerów, domeniarzy, payperclickowców i całej rzeszy ludzi zainteresowanych zwiększaniem swojego przychodu dzięki SEO. Chcemy Was poznać i przekazać Wam naszą wiedzę.

Cena szkolenia SEO

Cena szkolenia jest dosyć wysoka, mamy jednak zamiar mówić o SEO bardzo otwarcie, bez tematów tabu i przemilczeń, chcemy się rzeczywiście podzielić naszą wiedzą i doświadczeniem. Z naszej strony możecie liczyć na pełną otwartość a wiedzę i czas poświęcony na ten projekt wyceniamy na 1970 zł od osoby.

Plan szkolenia

Plan szkolenia na tą chwile może jeszcze ulec drobnym korektom. W formularzu rejestracyjnym pozostawiamy dwa pola, w których pytamy o wasze doświadczenia z SEO a także o interesujące was tematy. Rejestrując się na szkoleniu prosimy podawajcie możliwie wyczerpujące odpowiedzi. Szkolenie jest dla Was i chcemy aby każdy, nawet zaawansowany użytkownik, wyciągnął wartościowe informacje ze szkolenia.

Miejsce szkolenia

Szkolenie odbędzie się w Warszawie w wieżowcu klasy A – Rondo One, przy rondzie ONZ, około 300 m od Dworca Centralnego.Wieżowiec Rondo One, Warszawa

Bonus po szkoleniu !

Ciekawostką będzie Panel dyskusyjny, który odbędzie się po szkoleniu. W panelu wezmą udział także osoby spoza MaxROY.com. Nie znamy jeszcze pełnego składu ekspertów, lecz oprócz trzech prowadzących będą to także co najmniej dwaj wysokiej klasy specjaliści. W tym gronie, przez ponad 90 minut będziemy udzielać odpowiedzi na wszelkie pytania padające z sali.

Poza tym, wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają 3 miesięczny bezpłatny dostęp do zamkniętego, płatnego panelu dyskusyjnego o marketingu internetowym.

Więcej szczegółów na stronie szkolenia SEO

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • autor

   Z calym szacunkiem ale co mozna nauczyc w 1 dzien?NIC.Wszystko to doswiadczenie,wlasne testy.Wiadomo,ze nikt nie zdradzi technik,bo za to sie placi.
   Ale pomysl na biznes i zarobienie pieniedzy bardzo dobry.

  • janusz

   Wiem, że używacie tego serwisu jako reklamy. Ale naprawdę profesjonalne szkolenia SEO są prowadzone w Polsce od co najmniej 2 lat, więc taki tytuł nie jest w porządku.

  • Cezary Lech

   Panowie,

   To że szkolenie będzie “pierwsze i profesjonalne” okaże się po szkoleniu w Warszawie. Cena szkolenia jest wysoka z powodu wysokiego poziomu merytorycznego jaki chcemy zaprezentować na tym szkoleniu. Nie rozumiem głosów mówiących o niskim poziomie szkolenia podczas gdy żadne szkolenie jeszcze się nie odbyło. Założenie że będziemy mówili o podstawach jest błędne… Czy na Sprawnym Marketingu piszemy o podstawach ?

   Algorytm Page Rank jest jednym z ponad setki algorytmów i czynników odpowiedzialnych za pozycje w Google. Sam Page Rank to głównie matematyka + odrobinę logiki. Na szkoleniu faktycznie zostanie rozłożony na części pierwsze i jestem przekonany że uczestnicy szkolenia zrozumieją czym naprawdę jest algorytm Page Rank oraz jaką ma wagę przy ustalaniu pozycji.

   Do tej pory prowadząc różne szkolenia i wykłady mieliśmy kontakt z ponad tysiącem firm i osób (m.in. szkolenia z Google AdWords) i dzięki temu dobrze wiemy jakie są oczekiwania grupy docelowej do której kierujemy szkolenie.

  • Paweł

   To szkolenie powinno być droższe i dobrze o tym wiecie :)

  • Karol

   Bardzo dobry pomysł! Cena w sam raz. Jestem ciekaw czy można będzie później jakieś video zobaczyć jak to przebiegało? Osobiście interesuję się SEO tylko hobbystycznie, ale dobrze się podszkolić jeśli to takie profesjonalne podejście. Powodzenia i czekam na jakieś notki po szkoleniu…

  • Tomasz Frontczak

   >osoba przybywająca na szkolenie musi choć sprawdzić pewne rozwiązania korzystając z komputera

   Jak stawiać WordPressa nie zamierzamy pokazywać. Koncentrujemy się na strategii, a nie na działaniach operacyjnych.

  • gniotek

   Witam,
   apel do autorów szkolenia – nie skupiajcie się na osobach siedzących w seo, bo to chyba nie dla nich szkolenie prawda? odpowiadajcie na pytania, szarych czytelniczków, którzy rozumieją o co chodzi, dlaczego tak a nie inaczej i nie podnoszą alarmu o cenę czy nie czepiają się marketingowych słówek.

   konkretnie:
   1) będzie dostępne wideo ze szkolenia? Nawet do kupienia, etc. aby można było przeszkolić się po szkoleniu u siebie w domu, itd? jeżeli tak, to w jakiej rozpiętości cenowej?

   2) czemu to szkolenie jest tak tanie? ja osobiście tego nie rozumiem – to jakiś haczyk? będzie ich więcej? ;>

   i tyle z moich pytań. czekam na informację odnośnie wideo ;)

  • Michał

   Ciekawe ciekawe,

   3 dni temu jeden z prelegentów (Pan Bartek) na wykładach na SGH wieści wszem i wobec teorię, że PageRank nie ma żadnego wpływu na pozycje stron w SERPach, a agendzie szkolenia PageRank stanowi główny punkt programu :) Ciekawe podejście…

  • Tomasz

   Pomysł szkolenia jako edukacja SEO jest bardzo dobry, mam wrażenie, że wzorowane jest to na szkoleniu organizowanym przez Shoemoney, gdzie cena szkolenia wynosi $5000, ale nie sądzę aby rynek polskiego SEO był gotowy na takie szkolenia.

   Program szkolenia wskazuje, że targetowany jest do specjalistów SEO, problem w tym, że takich osób jest bardzo mało w Polsce i przy takim szkoleniu, mogłoby się okazać, że to pytający mają większą wiedzę niż organizatorzy szkolenia. Ponieważ skuteczne SEO, to ciągłe testy i wieloletnie doświadczenie, sama teoria, nawet najlepsza to za mało aby odnieść prawdziwy sukces.

  • Cezary Lech

   @Michał,
   Nie wiem na ile Bartek miał czas na wchodzenie w szczegóły. Page Rank to bardzo szeroki temat, jest Page Rank i Page Rank, jeden jest widoczny w formie zielonego paska Google (i o tym zapewne myślał Bartek) drugi to Page Rank wyliczany i aktualizowany na bieżąco, tam sytuacja się komplikuje.

   Zapraszamy na szkolenie.

  • Bartek Berlinski

   Panie Michale,

   Jak widać niezbyt Pan uważał na zajęciach gdyż wyraźnie rozróżniłem Pagerank toolbarowy z zielonego paska od rPR czyli realnego, którego nie znamy. I tak jak mówiłem na zajęciach toolbarowy nie ma żadnego wpływu na pozycjonowanie.

  • Bartek Berlinski

   Żeby nie było, że jestem gołosłowny: Slajd 69 (liczba całkowicie przypadkowa :))

  • Michał

   Faktycznie była mowa o Pagerank w rozumieniu Toolbar (PR podawany liczbowo), a jeśli na szkoleniu ma być mowa o Pagerank wyznaczającym pozycje serwisu w SERP to zwracam honor. Źle zrozumiałem punkt programu szkolenia. Pozdrawiam

  • aniec2

   Wszyscy mówią, że tanio ale moim zdaniem cena dość wysoka.

  • Michał

   I jak wrażenia po szkoleniu? Będzie osobny wpis? ;-)

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *