Wywiad z Bartoszem Berlińskim – SEM w dużych podmiotach e-commerce, analityka internetowa, long tail w e-commerce

Dnia dzisiejszego na kanale SprawnyMarketingPL na YouTube.com opublikowaliśmy pierwszą część wywiadu z Bartoszem Berlińskim na temat marketingu internetowego (SEM) w dużych podmiotach E-Commerce.

Małe sprostowanie: 20-25% fraz wpisywanych w wyszukiwarce jest wpisywane po raz pierwszy…

Long Tail w SEO i PPC


Bartek przez ostatnie 3 Lata pracował w największym polskim e-commercie. Aktualnie Bartosz prowadzi blog: www.berlinski.pl a od tego miesiąca będzie publikował swoje teksty także na SprawnymMarketingu.
Strona firmowa Bartka: www.Gooroo.pl
Profile na GoldenLine.pl i Profeo.pl.
Więcej zdjęć i newsów z wyprawy na Sal na blogu www.kiters.pl.

Z publikacją filmiku czekaliśmy od Lutego tego roku, tyle czasu zajmuje obróbka Video ;P. Sorry za przekrzywioną kamerę i za Murzyna, który wciskał nam jakieś błyskotki ;).

Pozdrawiamy chłopaków z ikanapka.pl – tym nagraniem otwieramy nowy dział Sprawnego Marketingu szumnie nazwany vcast’em… Podziwiamy ikanapkę i mamy zamiar na was się wzorować ;).

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • lhosser

   Kolejne zupełnie przypadkowe spotkanie na wakacjach? :P
   Scenografia fajna, lansik też dobry, tylko trochę mało treści, a ‘content is king’ przecież… ale zapewne w kolejnym odcinku będzie lepiej ;)

  • Cezary Lech

   Tym razem spotkanie nie przypadkowe – wyjazd a także wywiad byl zaplanowany ;).

  • Michał

   Wykładu Bartka z Web Analytics się nie doczekałem to chociaż z miłą chęcią poczytam jego artykuły na ten temat ;)Czekam z niecierpliwością na teksty i na kolejną część wywiadu :)

  • Arkadiusz Ostojski

   Bedzie to bardzo fajna seria filmików szkoleniowych sam szykuje sie do otwarcia duzego portaliku i fajnie jest dowiedziec sie na czym skupiac sie bardziej w promowaniu .

  • rozumiem,cel wywiadu był taki, zeby nic nie było słychac?
   w takim razie lepej bylo zrobic wywiad na lotnisku, no bo tu przez szum fal jednak slychac pojedyncze słowa.

  • Witam, widzę że mocno wzmacniacie komórkę SEO/SEM w Polsce, “e-commerce własnej Twarzy”, no cóż bardzo dobrze… Bez duszenia nie ma jedzenia ;-). Kolego pawka nie przesadzaj slychać wszystko ok. A tak btw: dobrze, że murzyn filtra nie dostał od chłopaków hahaha… Ja jestem, za takimi filmikami.
   Pozdrawiam.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *