Wydaliśmy materiały ze szkolenia Google AdWords na 3 płytach DVD!

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich, którzy chcieli uczestniczyć w szkoleniu Google AdWords, ale nie mają czasu, chcą podzielić się wiedzą ze znajomymi lub współpracownikami, a także chętnie przypomnieliby sobie materiał ze szkolenia. Zdając sobie sprawę z zapotrzebowania na materiał video z naszego szkolenia, przygotowaliśmy zestaw trzech płyt DVD zawierających nagranie z naszego szkolenia z reklamy Google AdWords. Materiał zawarty na płycie jest aktualny, omawiamy w nim nowy, zmieniony interfejs Google. Umieściliśmy na płycie kompletny materiał z całego szkolenia. Nagranie trwa 6 godzin.

Zamów teraz!

Już Platon twierdził, że książki (dziś moglibyśmy powiedzieć, media, które nie dają możliwości interakcji) są znacznie gorsze od spotkań, ponieważ nie można z nimi rozmawiać i zadawać im pytań. Gdyby ateński filozof żył w naszych czasach, z pewnością rozmawiałby na forach internetowych. Aby umożliwić nabywcom płyty okazję do zadawania pytań, a także do aktualizacji materiału, który co jakiś czas ulega zmianie, zaproponowaliśmy opcję z dostępem do forum.MaxROY.com. W bazie wiedzy uczestniczą prowadzący szkolenie, a także inni specjaliści SEM. Cokolwiek będzie niezrozumiałe w systemie AdWords, cokolwiek będzie wymagało praktycznych wskazówek, będzie można dowiedzieć się o tym na forum w specjalnej sekcji poświęconej reklamie PPC. Ponadto w bazie wiedzy znajdą się aktualizowane na bieżąco dodatkowe materiały wideo zawierające praktyczne wskazówki dla użytkowników platformy reklamowej Google.

Już od ponad 2 lat dzielimy się swoją wiedzą prowadząc szkolenia z reklamy w wyszukiwarce Google. Teraz nadszedł czas, że nasze szkolenia wchodzą „pod strzechy”. Trzeba dodać, że teraz każdy ma możliwość uczestnictwa w szkoleniu bez wychodzenia z domu, w cenie znacznie niższej niż koszt wyjazdu.

https://sprawnymarketing.pl/artykuly/wyszukiwarka-push-kontekstowa/

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • a kiedy można się spodziewać DVD z pozostałymi tematami szkolenia?

   • @cezarylech

    W sensie pytasz o szkolenie Zawansowane AdWords?
    Czy kolejne szkolenia SEO, SEO PRO, Analytics itd?

  • Czy te materiały to nagrania bezpośrednio z któregoś ze szkoleń? Wraz z pytaniami uczestników itp.?

   Dołączam się do pytania Huberta – interesuje mnie w szczególności szkolenie AdWords na poziomie zaawansowanym i oczywiście SEO PRO ;-)

  • Tomasz Frontczak

   Na razie traktujemy tę płytę jako pierwszy test takiej formy dystrybucji.

  • Oczywiście miałem na myśli podobnie jak Lexy szkolenie SEO Pro.

   • @cezarylech

    Szkolenie SEO Pro nie będzie dostępne ani na DVD ani w wersji on-line.
    To szkolenie za każdym razem powstaje na nowo a prezentowane case'y nie opuszczają sali wykładowej!

  • Roman E.

   płyty dotarły ekspresowo
   czekam na dvd ze szkolenia seo

  • Ktoś juz to kupił ? Z pozycjonowaniem coraz cieżej i chyba trzeba będzie przerzucic sie na SEM ;)

  • Rewelacyjna form nauki / czekam na materiały o SEO :)

  • Sebastian Jakubiec

   W menu pojawił się sklep, a ile przyjdzie nam czekać na zakryte tuż obok narzędzia, przynajmniej o ile wzrok mnie nie myli? ;)
   Te "zakrywki" są już strasznie długo, od chwili zmian designu, więc fajnie by było jak by się zaczęły regularnie odkrywać :D

  • @cezarylech

   Pracujemy także nad tym… zakładka narzędzia o której mówisz będzie wkrótce dostępna! :)

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *