Napisz do nas

Zapraszamy na 19 szkoleń z e-marketingu i konferencję I ♥ Marketing.

19 Szkoleń i I ♥ Marketing

Napisz do nas
nasza-klasa-logo

Twórca serwisu Nasza-klasa.pl w Poznaniu na Barcamp.pl

Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejny, szósty już Barcamp w Poznaniu, czyli nieformalne spotkanie branży internetowej w Wielkopolsce. W agendzie m.in. Maciej Popowicz, twórca Naszej Klasy. Inne prezentacje też zapowiadają się ciekawie, np. Idy Rolek z nakanapie.pl o tym, czym się inspirować. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie organizatorów.

A… warto się zarejestrować, limit miejsc jest ograniczony do 120 osób.
Sobota, 23 luty, godzina 13:00. Nasz serwis objął patronatem medialnym imprezę Barcamp. Jak nie jesteś przekonany czy przyjść, przeczytaj naszą relację z pierwszego Barcamp w Poznaniu.

sprawnymarketing

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 25 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 1-2 marca 2017 roku.    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *