Twórca serwisu Nasza-klasa.pl w Poznaniu na Barcamp.pl

Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejny, szósty już Barcamp w Poznaniu, czyli nieformalne spotkanie branży internetowej w Wielkopolsce. W agendzie m.in. Maciej Popowicz, twórca Naszej Klasy. Inne prezentacje też zapowiadają się ciekawie, np. Idy Rolek z nakanapie.pl o tym, czym się inspirować. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie organizatorów.

A… warto się zarejestrować, limit miejsc jest ograniczony do 120 osób.
Sobota, 23 luty, godzina 13:00. Nasz serwis objął patronatem medialnym imprezę Barcamp. Jak nie jesteś przekonany czy przyjść, przeczytaj naszą relację z pierwszego Barcamp w Poznaniu.

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *