Napisz do nas

Zapraszamy na 19 szkoleń z e-marketingu i konferencję I ♥ Marketing.

19 Szkoleń i I ♥ Marketing

Napisz do nas
jak-zarabiać-na-wideo

[Video] Jak zarabiać na video? Case Studies najlepszych kampanii

Dzisiaj publikujemy nagranie wystąpienia, które zdobyło 5. miejsce w głosowaniu widzów podczas pierwszej edycji konferencji I ♥ Marketing!

Dowiesz się z niego, jak działa reklama na YouTube i jakie zasięgi można wygenerować w tym serwisie społecznościowym, nawet kiedy jesteś małą lub średnią firmą. Poznasz szereg przykładów firm z trudnych branż, często z małymi budżetami, które zaistniały na YouTube z wykorzystaniem zarówno płatnej, jak i organicznej promocji.

Obejrzyj całą prezentację:

YouTube SprawnyMarketing

Zainteresowałeś/aś się Video Marketingiem?

Poznaj też możliwości wirtualnej rzeczywistości! Teraz, rejestrując się na udział online w konferencji I ♥ Marketingotrzymasz możliwość wzięcia udziału w pierwszej w Polsce transmisji w wydarzenia branżowego w technologii 360°!

Szczegóły znajdziesz na stronie konferencji:

Zapisz się na transmisję online

 


 Share sprawnymarketing

Powyższy tekst zawiera prywatne poglądy Autora. Niekoniecznie muszą odzwierciedlać one poglądy Redakcji.

Artur Kurasiński

Na co dzień zajmuje się Fokusem oraz MUSE (analityka YouTube’a). Jest współtwórcą cyklu spotkań dla przedsiębiorców Aula Polska oraz konkursu Aulery. Jako vloger prowadzi program „Seria z AK74”. Czasami udziela się jako mentor na imprezach z cyklu Seedcamp, Labstar, DemoCamp, Intel Challenge, i StartupFest. Dużo spotyka się i występuje publicznie.


  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *