Zmiany na Sprawnym Marketingu

Po ponad dwóch latach od zarejestrowania domeny SprawnyMarketing.pl nadszedł czas na zmiany. Zapewne zauważyliście, że wymieniliśmy szatę graficzną i w końcu serwis ma prawdziwe logo. Projekt OceanStudio.pl, zaprzyjaźnionego studia graficznego. CSS i xhtml wykonane przez Mikołaja Barczentewicza. Dzięki ich szybkiemu działaniu serwis jest w nowej szacie. Prosimy o opinie i uwagi w komentarzach. Ciągle są jeszcze niedoróbki, ale w celu przyspieszenia postanowiliśmy puścić projekt w takiej wersji (odwieczne pytanie — czy wystarczająco zwinni, czyli agile? ;)).

Zmieniliśmy adres kanału RSS, opierając się na feedburnerze. Aktualny adres naszego rss to: feeds.sprawnymarketing.pl/sprawnyfeed/
Dzięki feedburnerowi wiemy, ilu mamy stałych czytelników. Nasze apetyty rosną, wiec nie trać czasu i dodaj nas do swojego czytnika rss teraz! A dlaczego warto nas dodać?

Zmiana grafiki i nowe logo to początek nowości na Sprawnym. Jeszcze w listopadzie dołączą do redakcji na stałe dwie osoby. Pierwsza to Patryk Sarka, specjalista od handlu na aukcjach internetowych, Supersprzedawca na Allegro. Zajmie się pisaniem o sprawnym (czyli skutecznym i ekonomicznym :)) wykorzystaniu platform aukcyjnych. Trudno będzie znaleźć w innych miejscach w sieci takie materiały, jakie planuje przygotować Patryk. Nazwiska drugiej osoby na razie zdradzać nie będę, póki co powiem, że mało jest w Polsce osób mających tak duże doświadczenie przy optymalizacji pod kątem wyszukiwarek dużych (przed duże D) serwisów internetowych.

Powstaje też nasz kanał na YouTube. Tam będziemy umieszczać nasze materiały video.

A już za kilka dni, jak tylko obrobimy materiał video, wykład Czarka Lecha o długim ogonie w SEM z OKEBI. Tomek Frontczak szykuje dłuższą rozprawę na temat tego, czy reklama jest nam potrzebna. Będzie też wywiad z ważną postacią polskiego SEO, która do czasu wywiadu raczej stała z boku.

Tyle chcemy zrobić…. i wiele więcej (np. rozbudować dział ebiznes z myślą o początkujących czy materiały z myślą o studentach czy młodych naukowcach piszących o marketingu), ale nie na wszystko pozwala czas, bo komercyjna działalność też sporo czasu pochłania. A i tam też sporo się dzieje, o czym może będzie okazja więcej powiedzieć…

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • Bartek Krzemień

   Gratuluję zmian i pomysłów na rozwój serwisu. Zapowiada się bardzo interesująco – życzę serdecznie dalszych sukcesów :).

  • Mariusz Gasiewski

   Zapowiada się naprawdę ciekawie. Gratulacje z powodu zmian i powodzenia :)

  • Design WP naprawde imponujacy! Mam nadzieje, ze rowniez za tym pojdzie wieksza ilosc postow :)
   Wyniki wyszukiwania w serwisie sa jeszcze w starym designie.

  • a ze byliscie w telewizorze w TvBiznes, to sie nie pochwalicie ;)

  • Logo kilkukolorowe lepiej zapisać jako GIF, albo ten PNG z inną kompresją, bo aktualnie wygląda tragicznie…

  • Michał Jankielewicz

   Zmiana, nie da się ukryć – diametralna. Przyjemnie i pozytywnie :) Pozdrawiam

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *