Udostępniamy pełny zapis wideo zeszłorocznej konferencji SearchMarketingDay 2011

Już za 5 tygodni startuje II edycja międzynarodowej konferencji SEO SearchMarketingDay.com 2012 (22-23 maja, Poznań, Stary Browar). Żeby dać Wam pojęcie o formacie naszej konferencji i jakości przekazywanej na niej wiedzy, udostępniamy dzisiaj pełny zapis wideo z prezentacji, które nasi międzynarodowi prelegenci wygłosili podczas zeszłorocznej edycji imprezy. W zdecydowanej większości jest to wiedza wciąż aktualna, a w wielu przypadkach – wciąż nawet niezbyt rozpowszechniona.

Zeszłoroczna edycja to 220 uczestników na widowni, 10 prelegentów znanych na całym świecie. Oto relacja tekstowa z wydarzenia.

Odezwę skierowaną specjalnie do uczestników SMD 2011 wygłosił sam Matt Cutts:

Jak uzyskać dostęp do pełnego zapisu wideo z zeszłorocznej konferencji SMD?

 • Zapis dostępny jest tutaj dla zarejestrowanych uczestników Forum:
  http://forum.maxroy.com/optymalizacja-stron/udostepniamy-pelny-zapis-wideo-zeszlorocznej-konferencji-searchmarketingday-2011-a-1384/#post5659
 • Jeśli jeszcze nie jesteś uczestnikiem, zarejestruj się teraz!.

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • Damian Kozłowski (GaleriaSEO.pl)

   I to jest coś, co może przekonać do wykupienia dostępu do forum – a przynajmniej mnie przekonało :) Zobaczymy cóż ciekawego się tam działo i czy warto pojawić się w tym roku.

  • A ile jest tych plików udostępnionych? Chciałbym wiedzieć na ile się gotować :)

  • Cezary Lech

   W tej chwili są opublikowane nagrania siedmiu prelegentów.
   Pracujemy jeszcze nad ostatnim nagraniem Simona Sundena i panelem dyskusyjnym…

   Na dniach ukaże się także na Forum.MaxROY.com nagranie z panelu dyskusyjnego, który odbył się po szkoleniu SEO Pro:Link Buidling w Marcu w Poznaniu na którym gościem specjalnym był Tomasz Górski. Najbliższe szkolenia SEO rozpisane są na http://SprawnyMarketing.pl/szkolenia/

  • Trochę się zmyliłem, bo myślałem, że zapis konferencji będzie dostępny dla wszystkich czytelników sprawnegomarketingu. No ale cóż, trzeba rozważyć zakup dostępu do forum.

  • Krystian

   Bardzo ciekawe wideo… wiele się z niego dowiedziałem :)

  • SEO Profi

   Śledząc od dwóch lat zagraniczne blogi i fora powiem, że w sumie dzisiaj najlepiej jest obserwować wybrane osoby na G+ i Twitterze, aby być na bieżąco z najważniejszymi informacjami. Konferencja tego nie załatwi – to będzie jak polizanie “cukierka przez papierek”… :)

   Nie wiem, kto będzie z majestica, ale np. wczoraj Matt napisał, że Google “walnęło się” i zauważone spadki na Zachodzie to nie jest filtr, tylko bug – a po kilkunastu godzinach dyrektor z marketingu MajesticSEo tweetuje “Google Rolls Out An Unknown Algorithm Update”.

   Jak dla mnie mała wpadka :)

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *