SeoPilot.pl – zautomatyzowany System sprzedaży linków tekstowych. Gwarantowane zyski!

Na polski rynek wchodzi nowy System sprzedaży linków tekstowych SeoPilot.pl, umożliwiający Wydawcom zarabianie na witrynach. W przeciwieństwie do konkurencji, System wykupuje linki od razu na wszystkich podstronach witryny, oferując znaną z góry miesięczną, gwarantowaną Stawkę. Wydawca uzyskuje tym samym 100% wykorzystanie potencjału reklamowego, co w połączeniu z gwarantowanymi Stawkami daje wysoki, stabilny comiesięczny dochód.


W obecnie istniejących platformach handlu linkami dochody uzyskujesz od przypadku do przypadku: przyjdzie Klient i kupi link (o ile akurat będzie odpowiadać mu jakość i tematyka Twojej witryny; niektóre systemy wręcz sztucznie ograniczą podaż Twoich linków wyłącznie do konkretnych anchorów poszukiwanych akurat przez Kupca). W ten sposób wykorzystujesz maksymalnie 25% potencjału witryny. Platformy te działają więc jak komisy: kupią od Ciebie link tylko wtedy, gdy wcześniej same znajdą nań chętnego.

SeoPilot.pl działa inaczej: z góry wykupi na każdej podstronie Twojej witryny boks z miejscem na 3 linki, proponując gwarantowaną Stawkę miesięczną. Jako Wydawcy nie interesuje Cię, czy Systemowi SeoPilot.pl uda się zapełnić sprzedane przez Ciebie boksy linkami Klientów. Wystarczy, że Twój serwis nie obniży jakości i nie zaprzestanie emisji boksów, a codziennie na Twoje Konto w Systemie spływać będzie 1/30 ustalonej Stawki miesięcznej. Pieniądze możesz wypłacić w dowolnym momencie, minimalna kwota wypłaty to zaledwie 20 PLN, a realizacja wypłaty trwa 24 godziny. Nie musisz też podpisywać z Systemem SeoPilot.pl żadnych papierowych umów, nawet jeśli prowadzisz działalność gospodarczą – wystarczy akceptacja regulaminu.

Konkurencyjne systemy kupują więc u Ciebie pojedyncze linki, jeśli akurat uda się im znaleźć na nie kupca, natomiast SeoPilot.pl przychodzi i hurtowo kupuje miejsca reklamowe, płacąc znaną z góry Stawkę za każdy dzień obecności boksu na stronie. Zyski z Systemu SeoPilot.pl są zatem na tyle stabilne i przewidywalne, że spokojnie możesz uwzględniać je w swoim miesięcznym budżecie.

Korzyści z Systemu SeoPilot.pl to nie tylko wyższe przychody, ale także niższe koszty. Konkurencyjne systemy wymagają od Ciebie zdecydowanie więcej czasu potrzebnego na mozolne ustalanie cen, codzienne doglądanie przychodów itd. W Systemie SeoPilot.pl instalujesz stosowny kod boksu i co jakiś czas zlecasz wypłatę pieniędzy. Resztę robi za Ciebie SeoPilot.pl!

System pozwala dopasować wygląd boksu do layoutu goszczącej go witryny, a więc dostosowywać jego format, tło, kolor ramki, anchorów linków, tekstu czy URL-a. Możesz też wykluczyć niechcianych Reklamodawców, definiując czarne listy fraz lub serwisów, lub usuwając konkretny link.

SeoPilot.pl ocenia zgłaszane witryny pod kątem atrakcyjności dla Reklamodawców i dopuszcza tylko witryny spełniające wymogi jakościowe. System chce bowiem odróżniać się od konkurencji także dużą podażą dobrych jakościowo, atrakcyjnych witryn. Determinację twórców świetnie obrazuje obowiązująca do 12 stycznia promocja, w ramach której Wydawcy zgłaszający witryny o wysokim PageRanku mogą za sam ten fakt dostać nawet 1000 zł na Konto w Systemie SeoPilot.pl! (ilość miejsc jest ograniczona). Dodatkowo uruchomiono też System Poleconych, w którym Polecający pozyskujący Wydawców dostają 5% ich zysków.

Zgłoś swoje witryny teraz! Rejestracja zajmie Ci około minuty.

Avatar

Artykul sponsorowany

Artykuł napisany we współpracy w naszymi zleceniodawcami. Więcej informacji na temat artykułów sponsorowanych i współpracy z naszą redakcją na podstronie https://sprawnymarketing.pl/kontakt/


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • Avatar

   Kolejna kopia Prolinka? :) Z siedzibą na Cyprze?? Jakoś nie budzi zaufania ani szata ani dane prezentowane.. I linków nie można kupować??? To po co reklama?

  • Avatar

   Ile kosztuje taki artykuł sponsorowany na Sprawnym? Pytam poważnie!
   A swoją drogą ciekawe kiedy na zlecenia.przez.net pojawią się oferty “zlecę napisanie strony takiej jak prolink.pl”. A może już są? :)

  • Avatar
   Paweł Rabinek

   Bonus za PR na konto wydawcy, więc nie do wypłacenia a do wykorzystania na kupno linków? Wygląd systemu nie wzbudza zaufania…

  • Avatar

   Pytanie może trochę nie na temat ale nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi. Co to za wtyczka, która dodaje “Osoby które odwiedziły tą stronę znalazły ją szukając:”?

  • Avatar
   homoklikus

   Czy sprawnymarketing w jakimś stopniu weryfikuje firmy które zamieszczają tutaj artykułu sponsorowane? Bo jak damnie firma nie wzbudza zaufania, a szata graficzna rzeczywiście odrzuca :D

  • Avatar
   Kremowa

   I pojechali… :D

   Założenia systemu ciekawe, a strona brzydka. Poza tym chyba nie wypali, jak to w Polsce ;)

  • Avatar
   Maciej Janas

   @Homoklikus Nie jesteśmy wywiadownią gospodarczą ;-). Żeby nie wejść w żaden konfikt interesów napiszę tylko, że współpraca z reklamodawcą układa nam się wzorowo.

  • Avatar
   Marcin Skrzecz

   Czy tylko mi się wydaje, że to jest szemrane? Ktoś rozdaje pieniądze przy niedziałającym produkcie, wyglądającym jak zrobiony na kolanie startup? Musicie dokładniej sprawdzać reklamodawców w SP.

  • Avatar
   Tomasz Wędziński

   Heh, za te 500 co na artykuł wydali mieliby już lepszy projekt strony.

   A może to jakiś test konwersji redakcji bądź pokrewnych? :)

  • Avatar
   SeoPilot.pl

   @Paweł, Bonusy jak i wszystkie naliczenia na konto Wydawcy nie są punktami ale realnymi złotówkami i można wypłacić w ciągu 24 godzin od otrzymania przez nas wniosku wypłaty na ukazane konto:) Bez spełnienia żadnych dodatkowych warunków.

  • Avatar
   SeoPilot.pl

   @Marek, Nie jesteśmy kolejną kopią Prolinka, SeoPilot.pl działa zupełnie inaczej. Prolink jest giełdą linków,gdzie styka się podaż i popyt. Linki sprzedawane są pojedynczo, wydawca musi akceptować lub odrzucać daną ofertę. SeoPilot kupuje boksy reklamowe, w których może znajdować się maksymalnie do 3 linków tekstowych na wszystkich stronach Twojego serwisu i określa z góry Stawkę, która jest naliczana codziennie (1/30). Wydawca nie musi śledzić za ciągłymi transakcjami sprzedaży swój linków, w SeoPilot.pl kupuje 100% reklamowego placementu i jedyna rzeczą, którą Wydawca musi się mimo to wszystko zająć to wypłata środków na swoje konto bankowe;)

  • Avatar
   Paweł Rabinek

   @SeoPilot.pl – dzięki za odpowiedź. Ile czasu średnio trwa wycena? Zgłosiłem kilka serwisów jednak bez odzewu jak do tej pory.

  • Avatar
   Krzysztof

   A czy czasem kupowanie linków nie jest zabronione przez Google ? Tyle sie mówiło o płatnych linkach a tu powstaje taki serwis.

  • Avatar

   Miejsca na linki wykupowane są na wszystkich podstronach, a linki wyświetlane są site-wide ?

   Krzysztof, żartujesz chyba komentując w ten sposób wpis przeznaczony dla pozycjonerów?

  • Avatar

   Pomysł ciekawy. Jeśli twórcy wykorzystają potencjał systemu i będą go udoskonalać to faktycznie może odnieść sukces. Ja jednak również czepię się stronki – mogła by być bardziej “wyjściowa” ;)

  • Avatar
   andrzej

   posiadam klika linków na firme.przy rejestracji nie wpisuje się nazwy firmy,adresu ani nipu.Przeciez na sprzedaz trzeba wystawić fakture z Vatem.Jakos nic sie o tym nie pisze

  • Avatar
   SeoPilot.pl

   @Lexy, nie są site-wide, którę najczęściej bywają w stopce na wszystkich stronach.(te same) W SeoPilot są to boksy reklamowe (poziome lub pionowe), można je umieścić w dowolnym miejscu na stronie internetowej, na wszystkich stronach serwisu, zawierające różne linki tekstowe.

  • Avatar

   Boksy reklamowe już raz przerabialiśmy … bodajże w 2009 roku przetoczyła się fala banów w jednym z obecnie działającym SWLu za takie boksy … więc tutaj będzie podobnie – zwłaszcza utwierdza mnie w tym fakt, że w boksach beda linki pozycjonujące a więc manipulujące Guglem czego On z kolei nie lubi ….

  • Avatar

   “zawierające różne linki tekstowe.”
   Czyli tak jak standardowy SWL :/ Miałam nadzieję, że chociaż tym razem linki będą wyświetlane w formie bardziej… nazwijmy to naturalnej, tzn. site-wide, ale nie stopkach.

   Jeszcze jedno pytanie – czy boksy te będę oznaczone jako te z seopilota? Pytam, bo prolink pozwala oznaczać ich linki i tym samym jasno wskazuje strony, które zajmują się handlem linkami.

  • Avatar

   Z tego co widać na wersji rosyjskiej seopilota, to linki na stronach wydawców wyświetlają się także w stopce – jak w starych klasycznych swl-ach, są też nietematyczne, a nawet zauważyłem takie które miały font-size ustawiony na jakąś bardzo małą wartość.

   Osoby traktujące seopilota jako źródło linków pewnie będą mogły być przez jakiś czas zadowolone – teoretycznie linki będą na stronkach które są lepszej jakości niż w kiepskich polskich swl-ach, nawet wliczając część stron robionych pod statlinka.
   Na pewno jednak seopilot nie dorówna prolinkowi.

   Co do wydawców – to początek super – szybkie zarobki na własnych stronach, ale ryzyko bana duże. Tym bardziej bolesne, że wydawcy będą wpinać do systemu raczej nie spamy na regionalkach, których nie żal stracić, a lepsze stronki.

  • Avatar

   może ruscy mają jakieś “plecy” w guglach? albo inaczej – może gugiel będzie się bał z ruskimi tańczyć? :D

  • Avatar

   czyli jak mówiłem… szkoda pary na projekt, który skazany jest na porażkę. ale życzę sukcesy…

  • Avatar

   Ło matko jedyna! Czarni Rycerze się zrobili wymagający i wybredni.
   Ja tam życzę autorom SeoPilot.pl tyle samo startów co lądowań.

   Czuję, że wrośnie znowu liczba klientów z banami za emitowanie i pozyskiwanie zmanipulowanych linków.

  • Avatar
   pomyslynabiznes.pro

   Jak dla mnie ok, co prawda strona piękna nie jest, ale mam nadzieję, że projekt się utrzyma.

  • Avatar
   SeoPilot

   Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszym Systemem. Co się tyczy wyglądu strony, na pewno weźmiemy pod uwagę wasze komentarze i uwagi – za nie jeszcze raz oddzielnie dziękujemy. Mamy nadzieję, że funkjcjonalność naszego Systemy jest ważniejsza niż sam wygląd serwisu i jakimi “brzydkimi” by nie były strony, nie będzie wam to przeszkadzać w pomyślnym użytkowaniu naszego Systemu.

  • Avatar
   SeoPilot

   @Lexy, Tak, wszystkie boksy reklamowe będą oznaczone naszą nazwą SeoPilot.pl.
   @Marcin, Rzeczywiście, głównym celem pracy z Wydawcami jest nabór super jakościowej bazy powierzchni (stąd wysokie Stawki i akcja z PR wyższym niż 3), której w Polsce nie widzimy. I będziemy inwestować w to bardzo bardzo dużo, ponieważ uważamy, że przyszłością są właśnie wysokiej jakości powierzchnie reklamowe.

  • Avatar

   Boksy reklamowe oznaczone nazwą? Chciałbym poznać wasze stanowisko w tej sprawie. Przecież to będzie proste do wykrycia – a jak wiemy kupno linków nie jest zgodne z wytycznymi. Może nie koniecznie będzie ban na strone – google jest w stanie zdeprecjonować moc linka i to, że będzie serwis z PR wcale nie będzie musiał go dalej przekazywać. Czyli w skrócie mówiąc link będzie bezwartościowy…

  • Avatar

   Chyba zostanę przy prolinku. Jakoś nie przekonuje mnie ta szata graficzna.

  • Avatar
   SeoPilot

   @Tony, dobrze wiadomo, że pytanie odnośnie możliwości takiego biegu wydarzeń jest dostatecznie dyskusyjne. Aby naszym Partnerom – Wydawcom wygodnie pracowało się z Systemem, jeszcze przed rozpoczęcie pracy Systemu w trybie roboczym, co nastąpi 1 lutego, damy możliwość umieszczenia niefirmowego boksu SeoPilot.pl (tj. bez napisu).

  • Avatar
   SeoPilot

   @matrus, wydaje nam się, że wybór tego czy innego systemu nie opiera się na szacie graficznej, tym bardziej, że wygląd nie jest kryterium określającym jakość pracy systemu. Z drugiej strony, proszę doczekać się na rozpoczęcie pracy Systemu w trybie roboczym, przeczytać setki komentarzy i przyjąć uzasadnioną decyzję.

  • Avatar
   SeoPilot.pl

   Seopilot.pl rozdaje pieniądze! Akcja będzie kontynuowana!

   Szanowni Użytkownicy, miesiąc temu wystartowała akcja promocyjna od SeoPilot.pl – Otrzymaj bonus za wysoki PR. Dziś miała być ona zakończona, jednak była podjęta decyzja o przedłużeniu akcji do 1 lutego. Do Systemu nadesłano setki serwisów z dobrym PR, co więcej, zaakceptowaliśmy ponad sto serwisów z PR 5 i wyżej. Świadczy to o tym, że pomyślnie rozpoczęliśmy tworzenie bazy wyłącznie jakościowych serwisów w Systemie Seopilot.pl.

   Chociaż wydaje nam się, że wszystkim są już znane warunki akcji, przypominamy je:

   Zarejestruj się w Systemie, dodaj do niego swój serwis o wysokim wskaźniku PageRank i otrzymaj bonus w kwocie do 1000 PLN na Twoje konto Wydawcy.

   Bonusy będą naliczane dla powierzchni reklamowych na serwisach o PageRank 3 i więcej w następujący sposób:

   PR 3 – 200 PLN
   PR 4 – 300 PLN
   PR 5 – 400 PLN
   PR 6 – 500 PLN

   PR 7 – 1000 PLN

   Uwaga! Organizatorzy pozostawiają za sobą prawo zakończyć akcję przed podanym terminem.

  • Avatar

   jestem u was zarejestrowany ,ale nie wiem co z czym się je co to jest wysoki wskaznik PageRang 3 i więcej prosze o wyjasnienia

  • Avatar
   optymalizacja

   Widzę że polityka tworzenia SWL’i nie idzie w parze ze zmianami algorytmu google, dwie cechy którymi reklamuje sie seopilot nie są dobre ale nowych zmian w algorytmie google, moga wrecz prowadzic do iltrow w rekach osob mniej doswiadczonych (mnie mowiac juz o malo doswiadczonych)

  • Avatar

   Chciałbym, że to odniosło sukces, naprawdę życzę powodzenia, bo to najkorzystniej wyglądająca oferta zachęcająca do tworzenia dobrych jakościowo serwisów interenetowych (i dobrze wypromowanych) jaką widziałem. Niestety, firma chyba się nie dopłaci, możliwe, że to tzw “scam”, pożyjemy zobaczymy, najwyżej później dołączymy:)

  • Avatar
   SeoPilot.pl

   Wszystkim Pozycjonerom oferujemy możliwość bezpłatnego testowania Systemu.

   Mamy przyjemność poinformować o ciekawej ofercie, którą proponuje SeoPilot.pl:

   Dodaj swój projekt do Systemu w okresie od 16 do 27 stycznia i w ciągu całego miesiąca bezpłatnie testuj pozycjonowanie wybranych przez Ciebie słów kluczowych.

   Dla tych, którzy chcą zapoznać się z interfejsem SeoPilot.pl i jego możliwościami, proponujemy absolutnie bezpłatnie przetestować funkcjonalność Systemu, co więcej, z wykorzystaniem realnych słów kluczowych, zaakceptowanych przez Ciebie w Twoim serwisie.
   Żeby skorzystać z naszej oferty, zarejestruj się w SeoPilot.pl, przejdź do zakładki “Dla Pozycjonera” i dodaj do Systemu swój projekt klikając na “Projekt testowy” i w ciągu 48 godzin System automatycznie wyśle Ci listę słów kluczowych. Zatwierdź listę złożoną z trzech słów kluczowych i testuj pozycjonowanie wskazanych przez siebie zapytań w ciągu jednego miesiąca, zaczynając od 1 lutego!

   Prosimy zwrócić uwagę, że osobom zainteresowanym, właścicielom blogów i innych serwisów o tematyce Internet-marketingu, jesteśmy gotowi zaproponować szczególne warunki testowania. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prosimy wysłać wniosek na marketing@seopilot.pl. Na pewno się z Tobą skontaktujemy.

   Jesteśmy pewni, że zadowolą Cię wyniki testu Systemu i w przyszłości będziesz stałym klientem naszego Systemu.

   SeoPilot.pl to najbardziej skuteczny i przewidywalny sposób pozycjonowania serwisów internetowych!

  • Avatar
   buzz marketing

   “SeoPilot.pl to najbardziej skuteczny i przewidywalny sposób pozycjonowania serwisów internetowych!” – mocne słowa :) …ale życzę powodzenia :)

  • Avatar
   SeoPilot.pl

   Przedłużamy akcję bezpłatnego testowania Systemu!
   Szanowni Użytkownicy! Wszystkim Pozycjonerom, którzy dodali swój Projekt do Systemu w okresie od 17 do 27 stycznia, SeoPilot.pl udostępniał możliwość bezpłatnego przetestowania Systemu. Była podjęta decyzja o przedłużeniu danej oferty!

   Dodaj swój Projekt do Systemu do 6 lutego i w ciągu całego miesiąca bezpłatnie testuj pozycjonowanie wybranych przez Ciebie słów kluczowych.

   Wszystkim Pozycjonerom, którzy chcą zapoznać się z interfejsem SeoPilot.pl “Dla Pozycjonera” i sprawdzić jego możliwości, dajemy szansę przetestowania wydajności Systemu na podstawie wybranych przez Pozycjonera słów kluczowych.

   Aby wziąć udział w bezpłatnym teście, zarejestruj się w SeoPilot.pl, następnie przejdź na stronę “Dla Pozycjonera”, dodaj swój Projekt do Systemu, zaznacz pole “Projekt Testowy” i w ciągu 48 godzin otrzymasz na e-mail listę słów kluczowych. Zatwierdź listę złożoną z maks. trzech słów kluczowych i testuj pozycjonowanie wskazanych przez siebie zapytań w ciągu jednego miesiąca, zaczynając od 6 lutego!

   Prosimy zwrócić uwagę, że osobom zainteresowanym, właścicielom blogów i innych serwisów o tematyce Internet-marketingu, jesteśmy gotowi zaproponować szczególne warunki testowania. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prosimy wysłać wniosek na marketing@seopilot.pl. Na pewno się z Tobą skontaktujemy. Jesteśmy pewni, że zadowolą Cię wyniki testu i w przyszłości będziesz stałym Klientem naszego Systemu.

   SeoPilot.pl to najbardziej skuteczny i przewidywalny sposób pozycjonowania stron internetowych!

  • Avatar
   SeoPilot.pl

   System SeoPilot.pl zaczął działać w pełnym trybie!

   Dziś wystarował Interfejs Pozycjonera dzięki czemu możesz już korzystać z pełnej wersji Systemu SeoPilot.pl. Dodawaj swoje Projekty do Systemu i pozycjonuj swoje serwisy razem z nami, lekko i skutecznie!

   Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, zapraszamy do formularza rejestracji dostępnego tutaj: http://seopilot.pl/optimizer/. Po zakończeniu krótkiego procesu rejestracji, automatycznie zostaniesz przeniesiony na stronę, na której będziesz mógł dodać swój Projekt.

   Po dodaniu Projektu Standardowego, System stworzy dla Ciebie listę słów kluczowych najbardziej odpowiednich dla pozycjonowania Twojego serwisu. Po jej zatwierdzeniu, dla każdego słowa kluczowego zostanie automatycznie dobrana najbardziej optymalna strona dla pozycjonowania oraz rekomendowany miesięczny budżet.

   I to jest wystarczające, aby uruchomić Projekt! Jeżeli zdążyłeś już doładować swoje Konto Użytkownika, wystarczy jedynie zaznaczyć pola przy wybranych słowach kluczowych i uruchomić Projekt, klikając “Zastosuj”.

   SeoPilot.pl to najbardziej skuteczny i przewidywalny sposób pozycjonowania stron internetowych!

  • Avatar
   Gość

   I co korzystał ktoś z tego bezpłatnego przetestowania Systemu

  • Avatar
   SeoPilot.pl

   Nowa funkcjonalność Boksu

   Drodzy Użytkownicy!

   Mamy przyjemność poinformować, że specjalnie dla naszych Wydawców wdrożyliśmy nowe funkcje edycji i wyglądu kodu Boksu Reklamowego z ogłoszeniami tekstowymi. Ponadto, w celu zwiększenia ochrony konfidencjalności serwisów naszych Klientów, usunęliśmy szablonowy format Boksu Reklamowego z ogłoszeniami, który System do tej pory ustawiał jako domyślny i zastąpiliśmy go losowo wybranym formatem szablonu. Także losowo będą wybierane nazwa i identyfikator stylów Boksu Reklamowego z ogłoszeniami.

   Co więcej, posunęliśmy o jeszcze jeden krok dalej pod względem automatyzacji i opracowaliśmy niezawodny i bezpieczny system aktualizacji naszego kodu Boksu Reklamowego. Teraz nie musisz już dbać o to czy obecna wersja kodu jest aktualna lub tracić swój czas i siły rozwiązując problem z kodem w Dziale Pomocy lub zmieniać ju zainstalowany kod – nasz System zrobi to za Ciebie!

   Oprócz tego nowa wersja kodu wykorzystuje zoptymalizowany system umieszczenia linków.

   Na daną chwilę wszystkie wersje kodu pracują prawidłowo. Jednakże zwracamy się do wszystkich naszych Użytkowników z uprzejmą prośbą, o aktualizację kod do ostatniej wersji, w celu uniknięcia niedogodności w przyszłości. Możecie sami zaktualizować kod, korzystając z instrukcji “Aktualizuj kod Boksu Reklamowego” umieszczonej w naszym serwisie lub zwrócić się z wnioskiem o aktualizację do naszego Działu Pomocy SeoPilot.pl.

  • Avatar
   SeoPilot.pl

   Drodzy Użytkownicy!

   Mamy przyjemność poinformować, że wzbogaciliśmy System SeoPilot.pl o funkcję automatycznej generacji Rachunków i Faktur.

   Już od dzisiaj, przy pomocy tylko jednego kliknięcia, bez straty czasu na zbędne formalności, błyskawicznie wygenerujesz Fakturę lub Rachunek dla SEOPILOT LTD, a także otrzymasz potrzebne Ci dokumenty.
   Funkcja generowania dokumentów dostępna jest w Twoim Profilu Użytkownika.
   O szczegółach możesz przeczytać tutaj: http://www.seopilot.pl/news/news43.html

   Uwaga! Każdy Użytkownik, który chce korzystać z funkcji automatycznej generacji dokumentów, proszony jest o wybranie w swoim Profilu Użytkownika aktualnego dla siebie rodzaju podmiotu, wypełnienie wszystkich pól i wysłanie Profilu ze zmianami na weryfikację.

   Mamy nadzieję, że funkcja automatycznej generacji dokumentów sprawi, że korzystanie z Systemu SeoPilot.pl będzie jeszcze bardziej przyjazne i wygodne dla naszych Użytkowników.

   SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!

  • Avatar
   michał

   Witam.
   Uwaga. Seopilot na stronach wydawców wyświetla linki do stron erotycznych!
   Uwaga. W panelu wydawcy nie istnieje miejsce, w którym można by zweryfikować co seopilot wyświetla na naszych stronach, jakie treści i gdzie linkują.
   Na szczęście taki raport jest dostępny dla serwisów wordpresowych po zainstalowaniu wtyczki ‘seopilot dla wordpress’.

  • Avatar
   Mariusz

   Jak dla mnie to dziwactwo ….
   mam kilka stron zgłosiłem co poniektóre…efekt taki że je odrzucili…ciekawe jakimi kryteriami się kierują…

  • Avatar
   michał

   …cd moich uwag o programie seopilot: zgłosiłem do suportu problem z sex linkami, mniej więcej po 4h linki zostały usunięte. Ale już w sobotę te same – niechciane linki ponownie zaczęły wyświetlać się na mojej stronie. Niestety okazało się, że suport seopilot’a nie działa w sobotę i niedzielę i na żadne maile nie odpowiadają …… :(

  • Avatar
   michał

   ….cd
   no niestety, seks linki wracają :( telefony, maile, filtr – nic nie pomaga – cały czas seopilot podrzuca linki do stron erotycznych.

  • Avatar
   SeoPilot.pl

   @Michał
   Po włączeniu filtrowania reklam te, które były już dodane znikną nie od razu lecz w przeciągu maksimum 24h, z reguły dużo wcześniej. Jeśli chcesz już teraz usunąć niechcianą reklamę, prosimy o wysłanie odpowiedniego wniosku na support@seopilot.pl i reklamy zostaną usunięte ręcznie.
   Problem rozwiązany?

  • Avatar

   Niestety oferowane przez nich wynagrodzenia w moim przypadku sa DUZO GORSZE niz mozna uzyskac w Prolink. System oferowanych wynagrodzen stworzony przez ich specjalistow to jakas porazkowa „czarna skrzynka” – serwis z PR=3 i kilkunastoma stronami (bez tresci) wycenili na przeszlo 1000 zł a serwis z PR=6 i kilkoma tysiacami podstron z trescia wycenili na 470 zl. Gdzie tu logika? Chyba ze macie jakies smietniki na których obojetnie co sie swieci i chcecie troche zarobic, bo ewidentnie chyba na to „bardziej leca” niz na wartosciowe serwisy z trescia. Oczywiscie pierdzielenie o wskazniku “jakosci serwisu” a jak zapytalem jak moge ten wskaznik poprawic to odpowiedzieli ze to tajemnica. Ja osobiscie nie polecam, szkoda czasu!

  • Avatar

   teraz obnizaja wszystkie wyceny, najbardziej denerwuja obnizki w wartosciowych serwisach kiedy czyta się, że byle gowno zapleczowe jest wycenianie na 1000zł

  • Avatar

   To prawda.Na początku na zachętę dali dobre stawki.A po miesiącu drastyczne w dół.Te wyliczenia ich co do serwisu to jakieś chore!!!

  • Avatar
   Daga-Art

   Bany nie bany czas pokaże. Seopilot na chwilę obecną nadal jest opłacalny dla wydawców i o to chodziło.

  • Avatar
   Przemysław Bednarz

   Widzę, że na zyski narzekają wszyscy ;-)

   @buzz marketing
   “SeoPilot.pl to najbardziej skuteczny i przewidywalny sposób pozycjonowania serwisów internetowych!” – mocne słowa :) …ale życzę powodzenia :)
   Zrobiłem test SEO Pilota – trwał 3 miesiące, owoc działań pod adresem http://przemekbednarz.pl/skutecznosc-seopilota-moja-ocena/ ;-)

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *