Barbara Stawarz

Od 10 lat związana z branżą internetową. Dziś prowadzi agencję interaktywną specjalizującą się w content marketingu - Content King i aktywnie edukuje rynek w zakresie content oraz inbound marketingu w licznych publikacjach i wystąpieniach. Współautorka książki „E-Marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy” oraz autorka książki ,,Content Marketing po polsku". Szkoleniowiec i wykładowca. Aktywna na konferencjach z zakresu marketingu internetowego. Prowadzi zajęcia z dziennikarstwa internetowego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz z content marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Ile SEO w content marketingu?

Czy content marketing to nowe SEO? Jakie znaczenie ma treść przy pozyskiwaniu linków? Co jest ważniejsze w działaniach marketingowych. Święta wojna o ten sam graal.

Więcej

Jak zdefiniować content marketing?

Choć pojęcie content marketingu na dobre zagościło wśród narzędzi marketera, to jednak wciąż budzi wiele wątpliwości i rodzi wiele pytań. Czym zatem jest, a czym nie jest content marketing?

Więcej

Jak zbudować personę w strategii content marketingowej?

Pierwszym krokiem w budowaniu skutecznej strategii content marketingowej jest zdefiniowanie grupy docelowej i jej potrzeb. Najlepszą metodą, aby zrobić to precyzyjnie jest zbudowanie person. Celem działań marketingowych zawsze na koniec dnia jest pozyskiwanie klientów. Zbudowanie

Więcej