Barbara Stawarz

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji na Uniwersytecie Warszawskim oraz Marketingu w Szkole Głównej Handlowej. Specjalistka w zakresie e-marketingu i komunikacji internetowej. Autorka bestsellerowej książki "Content marketing po polsku" oraz współautorka kilku innych książek nt. marketingu internetowego. W branży od 2005 roku. Prowadzi agencję interaktywną specjalizującą się w content marketingu - Happy Content, a także biuro podróży Hola Cuba Prowadzi zajęcia z dziennikarstwa internetowego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz z content marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Ile SEO w content marketingu?

Czy content marketing to nowe SEO? Jakie znaczenie ma treść przy pozyskiwaniu linków? Co jest ważniejsze w działaniach marketingowych. Święta wojna o ten sam graal.

Więcej

Jak zdefiniować content marketing?

Choć pojęcie content marketingu na dobre zagościło wśród narzędzi marketera, to jednak wciąż budzi wiele wątpliwości i rodzi wiele pytań. Czym zatem jest, a czym nie jest content marketing?

Więcej

Jak zbudować personę w strategii content marketingowej?

Pierwszym krokiem w budowaniu skutecznej strategii content marketingowej jest zdefiniowanie grupy docelowej i jej potrzeb. Najlepszą metodą, aby zrobić to precyzyjnie jest zbudowanie person. Celem działań marketingowych zawsze na koniec dnia jest pozyskiwanie klientów. Zbudowanie

Więcej