Pierwszy SEMcamp – spotkanie poświęcone tylko i wyłącznie marketingowi w wyszukiwarkach

Już 21 stycznia 2009 roku o godzinie 17.15 w Warszawskiej Szkole Głównej Handlowej odbędzie się pierwsze spotkanie specjalistów z branży SEM – SEMcamp. Ma być to początek cyklu spotkań, które mają na celu zarówno szerzenie wiedzy związanej z SEM jak również integracja osób zajmujących się tą formą marketingu internetowego.

Sprawnymarketing.pl także pojawi się na tym spotkaniu – głównie w postaci Bartka Berlińskiego (niezrównanego redaktora Sprawnego Marketingu, którego wieloletnie doświadczenie oraz praca w branży SEM uczyniły cenionym specjalistą o wyjątkowo dużym poczuciu humoru;)) , który poprowadzi jedną z prezentacji.

Impreza cieszy się taką popularnością, że w ciągu zaledwie paru dni wszystkie miejsca zostały zajęte. Stało się tak z powodu niezbyt dużej liczby miejsc w sali (tylko 60), w której jest organizowane spotkanie. Nic nam nie pozostaje innego jak zaprosić wszystkich na kolejne spotkanie, które z pewnością się odbędzie.

Harmonogram spotkania

1. Mariusz Gąsiewski (ItTechnology.us) – Techniczne i metodologiczne aspekty śledzenia konwersji w Google Analytics. Jakie sprawy związane z niestandardową konfiguracją Google Analytics powinien znać specjalista SEM?

2. Przemysław Modrzewski (MarketingLab.pl) – testowanie tekstów reklamowych w kampaniach linków sponsorowanych. Przygotowywanie założeń, testowanie reklam, ocena efektywności tekstów.

3. Bartek Berliński (Berlinski.pl) – Dzień Specjalisty SEO w dużym e-commerce. Jak wygląda pozycjonowanie wielkiego serwisu internetowego i czym się różni od pracy pozycjonera pracującego w małej firmie?

Szczegóły spotkania SEMcamp

Spotkanie rozpoczyna się 21 stycznia o godzinie 17.15 na SGH, Budynek S na ul. Batorego 8 pok. 25.

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • A będzie jakiś dostepny zapis video ze spotkania ? fajnie jakby inni też mogli zapoznać się z wykąłdami da się zrobić ?

  • Z racji tego iż nie będę mógł się pojawić na SEMcampie przyłączm się do pytania poprzednika i apeluje o udostępnienie zapisu video z prezentacji tym, którzy z różnych przyczyn nie mogli się pojawić na spotkaniu :))

  • Sokrates

   Jestem ciekawy czy istnieją w Poznaniu poza Barcampem jakieś spotkania branży seo, marketingowej, reklamowej lub ogólnie branży internetowej? Mam wrażenie, że wszystko dzieje się w Warszawie i Wrocławiu.

  • Cezary Lech

   Nagranie z Bartka prezentacji na pewno ukaże się na SprawnyMarketing.pl oraz na Berlinski.pl, zabieramy kamerę…

   Warto też zwrócić uwagę że na punkt odnośnie zasad prezentowania:

   W przypadku braku przeciwwskazań ze strony prezenterów prezentacje będą udostępniane online.

   http://www.semcamp.com.pl/zasady-prezentowania/

   Do zobaczenia na miejscu.

  • Jacek Krużycki

   Z racji tego, że często się przemieszczam po woj. pomorskim to niestety nie będę miał czasu na wyjazdy :(
   I tutaj moje pytanie odnośnie ogranizowania tego typu spotkań w np. Trójmieście?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *