Napisz do nas

Zapraszamy na 19 szkoleń z e-marketingu i konferencję I ♥ Marketing.

19 Szkoleń i I ♥ Marketing

Napisz do nas
google_earth_wv

Wyszukiwanie lokalne, czyli po co Google’owi modelowanie 3D

Google kupiło kolejną małą firmę. Nic nowego, można się już pogubić w ich inwentarzu. Po co im jednak firm SketchUp, oferująca oprogramowanie do modelowania trójwymiarowych obiektów? Odpowiedź zawarta w 4 zrzutach ekranowych :-).

SketchUp umożliwia m.in takie rzeczy:

Google ma już narzędzie Google Earth. Ciągle jeszcze jednak bardzo mało miejsc posiada mapy 3D (tak jak na rysunku poniżej). Trzeba więc dać milionom użytkownikom, za darmo (model prowadzenia biznesu przez Google), łatwe w obsłudze narzędzie, żeby dane zostały uzupełnione.

Dane z map satelitarnych + mapy 3D + samochód i mamy… projekt beta beta (a jakże mogłoby być inaczej :-)) przygotowany wspólnie z VW.

A to wszystko żeby… było więcej miejsca na reklamę, nie tylko na ekranie komputera.

(tu akurat przykład z serwisu Local Live Microsoftu) ).

Pytanie tylko, o co jeszcze może chodzić? Chyba już o nic. Najwyraźniej rynek reklamy lokalnej musi mieć ogromny potencjał. Wyobraź sobie takie narzędzie z samochodu VW w Twojej komórce…

Więcej przeczytasz także tutaj: Rynek reklamy internetowej: nadchodząca dominacja Google? w Gazet-It lub podyskutuj na naszym forum.

sprawnymarketing

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 25 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 1-2 marca 2017 roku.  • ada blicharska

   mojemu tacie się podoba te google earth 4.2 mi też a mojej siostrze e trochę dlatego bo trzeba je ściągnąć a o to nie pytajcie ma chopla zawsze myśli że są wyrysy albo coś zkompem bedzie.
   A mi to obojętne .
   Wróćmy do googli mam je w szkole i jest kól !!!!!!!!
   3D jest kul

  • Marketnig internetowy

   Bardzo dobry tekst, polecam wszystkim Szablony Stron Internetowych

  • Gliwice Silesia

   Nietuzinkowe teksty, dobra tematyka Imprezy Dla Firm Gliwice

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *