newsy-pazdziernik

Newsy marketingowe – październik 2016

Marketingowe Podsumowanie Tygodnia to przegląd kilku najciekawszych newsów minionego tygodnia – co tydzień nagrywamy dla was program, w którym omawiamy starannie wyselekcjonowane wcześniej nowości. Jeśli dotychczas nie znałeś naszego programu, koniecznie przejrzyj poprzednie nagrania i obserwuj kolejne odcinki. Nie musisz poświęcać czasu na czytanie kilkudziesięciu branżowych artykułów, bo my robimy to za Ciebie – wybieramy najlepsze treści a następnie prezentujemy i omawiamy je podczas cotygodniowego Marketingowego Podsumowania Tygodnia. Kolejne 4 nagrania znów za nami, więc czas na podsumowanie całego października :)

Zobacz też newsy z poprzednich miesięcy:

Przedstawiamy październikowe odcinki, wymieniając 3 najważniejsze news’y każdego tygodnia:

#11 Marketingowe Podsumowanie Tygodnia

 • Zmiany w Messengerze – kolejny etap wojny wypowiedzianej przez FB Snapchatowi
 • Boty w Messengerze
 • Google Optimize za darmo

#12 Marketingowe Podsumowanie Tygodnia

 • Rewolucja w e-commerce? Startuje Facebook Marketplace
 • Facebook testuje formatowanie treści
 • Google uruchamia Shop the Look

#13 Marketingowe Podsumowanie Tygodnia

 • Boty na Messengerze – przykład m.in. Suchara Codziennego
 • Jak tworzyć Momenty na Twitterze?
 • Koniec Meerkata + zmiany w Periscope

#14 Marketingowe Podsumowanie Tygodnia

 • Koniec Vine! Giphy?
 • Netflix w Social Mediach
 • Typografia na stronach www

Katarzyna Granops-Szkoda

CEO spółki MaxROY.com, odpowiada za rozwój marki sprawny.marketing. Przez 4 lata samodzielnie rozwijała fanpage sprawny.marketing na Facebooku – jeden z największych o tej tematyce w Polsce. Autorka licznych artykułów o Content i Social Media Marketingu, publikowanych m.in. na portalu sprawnymarketing.pl, Marketer+ czy NowoczesnaFirma. Swoją pasją do Social Media Marketingu i Content Marketingu dzieli się z uczestnikami autorskich szkoleń (szkoliła m.in. pracowników Volvo, Procter & Gamble (Oral-B), L’Oréal, Quiosque, Urzędów Miast, Decathlon, TelePizza, Aviva czy Virtualo).

Cezary Lech

Content marketer i Specjalista SEO, organizator konferencji I ❤ Marketing oraz Search Marketing Day a także ogólnopolskiego cyklu szkolenia.sprawny.marketing. Autor wielu artykułów oraz prezentacji z zakresu pozycjonowania a także innych aspektów marketingu internetowego. Współwłaściciel i dyrektor komórek marketingowych MaxROY.com sp. z o.o. i GoldPosition.pl. Więcej o Cezarym możesz się dowiedzieć na jego prywatnej stronie i profilu Google+.

Tomasz Frontczak

Założyciel serwisu SprawnyMarketing.pl i autor bestsellera Marketing internetowy w wyszukiwarkach (6000 sprzedanych egzemplarzy), pierwszej na polskim rynku pozycji omawiającej kompleksowo zagadnienia SEM/SEO/PPC. Współwłaściciel konsultingowej MaxROY.com. Jeden z 3 pierwszych w Polsce certyfikowanych trenerów Google AdWords. Od 2014 roku zaangażowany w startup DietLabs, gdzie jest szefem działu marketingu i współzałożycielem. Interesuje się wpływem mechanizmów marketingu internetowego na zwinność przedsiębiorstwa. Każdego dnia zaangażowany w projekt o bardzo długim horyzoncie czasowym: “Tata Igi i Sary". Twitter


 • Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *