Kontakt z autorem

marketing-internetowy-w-wyszukiwarkach
Marketing internetowy
w wyszukiwarkach

Tomasz Frontczak

e: tomasz.frontczak [at] MaxROY.com
m: +48 691 11 00 77

Proszę nie używać emaila lub telefonu do zadawania pytań dotyczących treści merytorycznych książki czy wyrażania opinii. Nie jest to też email służący do kontaktu z redakcją serwisu Sprawny Marketing.

Szkolenia

Osoby i instytucje zainteresowane moim udziałem w konferencjach czy programach szkoleniowych proszone są o kontakt na podany wyżej adres email.

W listopadzie 2008 ruszyły ogólnopolskie szkolenia AdWords – Szkolenia z reklamy w Google. Współtworzę ten projekt szkoleniowy wraz z firmą MaxROY.com, która jako pierwsza w Polsce uruchomiła szkolenia w ramach program Google AdWords Seminar Leader.

Doradztwo

Tomek Frontczak - GAP LogoMoja praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu marketingu internetowego potwierdzona jest certyfikatem konsultanta Qualified Google Advertising Professional wystawionym przez Google Inc. Certyfikat nadawany jest osobom, które spełniły określone wymagania i zdały oficjalny egzamin, potwierdzający dogłębną znajomość platformy reklamowej Google.

Zajmuję się doradztwem z zakresu marketingu internetowego. Projektuję kampanie reklamowe w internecie i zajmuję się ich późniejszą weryfikacją i optymalizacją. Doradzam w zakresie dostosowania projektów serwisów internetowych do wymagań wyszukiwarek i narzędzi mierzenia skuteczności. Proponuję mierniki niezbędne do obliczania konwersji i zwrotu z inwestycji (ROI) w reklamę.

Jestem współwłaścicielem firmy doradczej MaxROY.com sp. z o.o. specjalizującej się w konsultingu w zakresie marketingu internetowego w wyszukiwarkach: Kampanie PPC (Pay per Click), Web Analytics, Pozycjonowanie Stron i Optymalizacja (Search Engine Optimization), Reklama Kontekstowa.

Zapytania ofertowe i więcej informacji — odsyłam na stronę firmową MaxROY.com

Tomasz Frontczak
ostatnia aktualizacja tej strony: 2-09-2008