Jak zarabiać 20.000 zł miesięcznie na afiliacji?

Przyjęło się w Polsce i przez długi czas ja myślałem podobnie że na afiliacji i programach partnerskich w naszym kraju nie da się zarobić naprawdę dobrych pieniędzy. Dzisiaj chcemy wam pokazać wywiad z Marcinem Kaczmarkiem z firmy CashinPills, której stoisko spotkaliśmy podczas ostatniej wizyty w Barcelonie na konferencji A4U Expo.

W ostatnim artykule/infografice o branży SEO na Sprawnym wspomnieliśmy o innych formach zarabiania dostępnych dla zdolnych pozycjonerów:

Metody zarabiania dla zdolnych marketerów, pozycjonerów i SEO

Na ostatniej z wymienionych możliwości skupimy się w dzisiejszym artykule – marketing afiliacyjny czyli programy partnerskie. Jak zarobić na nich naprawdę duże pieniądze?

Program Partnerski Cash in Pills - jak zarabiac w internecie

Program partnerski CashinPills to platforma ,która umożliwia sprzedać produktów z szybko rosnącej kategorii zdrowie i uroda. W ofercie znajdziemy glownie suplementy diety ,ale też produkty takie jak kremy, zabawki erotyczne czy zestawy do wybielania zębów.

Produkty oferowane przez CashinPills sa przebadane ,bezpieczne do stosowania i wyprodukowane według najwyższych standardów jakościowych. Progam oferuje szeroki zakres narzedzi promocyjnych , oferty przetłumaczone na 20 języków i lokalne metody płatności.

Współpraca z CashInPills dla partnerów to przede wszystkim wysokie konwersje niemal z każdego rodzaju ruchu, niezależnie od kraju i rodzaju strony.

Mieliśmy okazję porozmawiać z polskim opiekunem programu, który opowiedział nam trochę więcej o swojej pracy, a także tym, skąd bierze się popularność tego typu usług i ile zarabiają czołowi partnerzy.

Marcin Kaczmarek jest współwłaścicielem zlokalizowanej na Cyprze spółki CashInPills, odpowiedzialny za rozwój i działanie firmy w Polsce.

Cezary Lech
Witaj, Marcin Powiedz nam proszę skąd pochodzisz i skąd się u Ciebie wzięło Twoje zaangażowanie w marketing afiliacyjny?

Marcin Kaczmarek
Cześć, marketingiem i programami partnerskimi interesowałam sie od bardzo dawna w zasadzie od samego ich poczatku w Polsce i na świecie. Moja przygoda z marketingiem afiliacyjnym zaczęła sie od programów takich jak Commision Junction około 2001 roku , potem uczestniczyłem w zasadzie we wszystkich większych programach partnerskich w Polsce ( Bankier , Allegro itd ).

Cezary Lech
Jaka była pierwsza prowizja, którą zarobiłeś?

Marcin Kaczmarek
Pierwszy czek dostałem ze wspomnianego Commsion Junction , pamiętam ,że zarobienie pieniędzy było najłatwiejszą częścią całego przedsięwzięcia.
Potem bylo dluuuugie oczekiwanie na czek i walka w bankach o jego realizacje , która kosztowała tyle, że juz niewiele z niego zostawało ;-)

Cezary Lech
Jak długo działasz w branży?

Marcin Kaczmarek
Od 2001 roku.

 

 

Cezary Lech
Zanim zaczęła się Twoje przygoda z CashinPills odnosiłeś sukcesy jako partner. Co promowałaś i jak przerzuciłeś się na CashInPills?

Marcin Kaczmarek
Tak jak już wspomniałem byłem partnerem i miałem strony w bardzo różnych branżach z różnymi grupami odbiorców. Kiedyś trafiłem na program sprzedający suplementy diety. Spodobała mi sie szeroka oferta i fakt, że mogłem dobrać produkt  do różnych stron.

Sporo czasu promowałem te oferty i na pewnym etapie pomyślałem ,ze fajnie byłoby zrobić cos takiego ,ale przeznaczonego na rynki inne niż anglojęzyczne i tak powstał pomysł CashInPills. Potem była jeszcze długa i wyboista droga do stworzenia produktów i urzędowa droga przez mękę związana z całym przedsięwzięciem.

Cezary Lech
Jak długo CashInPills jest na tym rynku?

Marcin Kaczmarek
CashInPills jest na rynku od 2010 roku.

Cezary Lech
Podobno CashInPills jest znany z wysokich prowizji nawet do 30% wartosci sprzedaży. Jak to się dzieje, że konwersja Waszych ofert jest tak wysoka?

Marcin Kaczmarek
Wysokość prowizji w CashInPills rzeczywiście jest dość wysoka , jednak bardziej niż z tego jesteśmy dumni z faktu ,że nasze produkty mają bardzo wysokie konwersje ,bo to jest główny wyznacznik tego ile może zarobić partner.

Jest to możliwe z paru powodów, przede wszystkim oferujemy ekskluzywne produkty niedostępne nigdzie indziej. Nie ma więc ryzyka,że klient zobaczy produkt np. na stronie a potem kupi go w aptece. To ogromna przewaga Cashinpills w porównaniu np. z aptekami internetowymi.
Poza tym cały czas pracujemy nad naszymi stronami, optymalizujemy landing page, testujemy rożne warianty, w programie pojawiają się nowe materiały reklamowe itd.
Oczywiście zawsze jest coś do poprawienia, dlatego bycie w stałym kontakcie z partnerami i wsłuchanie się w ich potrzeby to podstawa.

Cezary Lech
Jak wyglądają przeciętne konwersje Waszych partnerow?

Marcin Kaczmarek
Wszystko zależy od źródła ruchu. Webmasterzy wysylajacy ruch organiczny na swoje dobrze zoptymalizowane landingpage np. blogi osigaja konwersje na poziomie 1/20 czy 1/30. Oczywiscie konwersje z innych typow kampanii sa zwykle gorsze niz z ruchu SEO. Nasze produkty daja szerokie pole do popisu dla pozycjonerow, bo ilosc fraz dlugiego ogona dla kazdego z nich jest naprawde spora.

Cezary Lech
Czy Wasze usługi są świadczone wyłącznie i bezpośrednio przez Was?

 

 

Marcin Kaczmarek
Tak. Nasi partnerzy mogą mieć pewność, że nasze usługi są świadczone wyłącznie i bezpośrednio przez nas. Jesteśmy właścicielem i zarządcą wszystkich ofert. To sprawia,że możemy szybko reagować na potrzeby rynku i partnerów.

W przeciwieństwie do sieci afilacyjnych gdzie programem zarządza ktoś inny, a ktoś inny sprzedaje produkt.

Cezary Lech
Dlaczego partnerzy powinni rozważyć promocję waszej oferty?

Marcin Kaczmarek
Z 5 powodów:

 1. Prowizje za promocję naszej oferty produktów są naprawdę wysokie. Niektórzy z naszych partnerów zarabiają nawet 20 000 zł miesięcznie.
 2. Posiadamy szeroką ofertę produktów:
  Zawsze pozostajemy do dyspozycji i chętnie podpowiemy jaki rodzaj produktu ma największą szansę sprzedawać się na danej stronie. Mamy doświadczenie w sprzedaży tych produktów na najróżniejszych rodzajach witryn od ogrodnictwa do stron z grami online.
 3. Rynek suplementów diety stale rośnie niemal w każdej grupie wiekowej. Produkty nadają się do każdej metody promocji od SEO / SEM / email.
 4. Produkty sprawdzają się także jako upsell i uzupełnienie dotychczasowej oferty, zwiększając zysk z użytkownika na stronie.
 5. Strony przetłumaczone na wiele języków pozwalają konwertować ruch nie tylko z Polski. Warto wykorzystać swoją wiedzę SEO i reklamować produkty za granicą, gdzie konkurencja jeżeli chodzi o SEO jest dużo mniejsza, a w konwersje wyższe.

Cezary Lech
Jakie są miesięczne zyski najlepiej zarabiających partnerów?

Marcin Kaczmarek
Żeby dostać sie do TOP 5 trzeba przekroczyć 6000 zł.

Screen z panelu administracyjnego programu partnerskiego za Czerwiec 2012:
Ile i jak mozna zarobic w internecie na programach partnerskich i afiliacyjnych

Cezary Lech
Czy zaopatrujecie partnerów, którzy chcą promować wasze usługi, w materiały?

Marcin Kaczmarek
Tak oczywiście. Partnerzy przystępujący do programu dostają od nas szeroki wybór materiałów reklamowych. Poza standardowymi bannerami, są też bannery hostowane, page peel, popundery. W najbliższym czasie dojdą tez blogi. Będzie możliwość wysłania ruchu na bloga,zamiast bezpośrednio na stronę sprzedażową, co znacząco zwiększa konwersje.

Cezary Lech
Opowiedz nam proszę o wypłatach i o tym w jaki sposób CashInPills wspiera webmasterów uczestniczących w programie.

Marcin Kaczmarek
Prowizje są wypłacane naszym partnerom na początku każdego miesiąca. Oferujemy różne metody wypłaty zgromadzonych środków: przelew, czek, paypal, a w tej chwili wprowadzamy możliwość uzyskania karty kredytowej, która będzie raz miesięcznie doładowywana środkami zgromadzonymi w programie.
W naszym zespole sa specjaliści SEO, marketingowcy, specjaliści marketingu szeptanego, graficy oraz programiści. Zawsze pozostajemy do dyspozycji partnerów, pomagamy dostosowywać strony, doradzamy w jaki sposób uzyskać najwyższe możliwe konwersje.
Jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi partnerami przez telefon, email, skype.

Cezary Lech
Zachęcacie partnerów do szerszych działań niż samo umieszczanie bannerów na stronach. Opowiedz nam o tym.

Marcin Kaczmarek
Większość partnerów nie docenia siły indywidualnie przygotowywanych landing page. Wlasny blog,strona z opiniami i komentarzami dotyczacymi różnych suplementów diety,ranking czy własny amatorski film wideo przedstawiający produkt, pomysłów jest wiele.
Jedno jest pewne kierowanie ruchu na taką stronę, zamiast na strone główną produktu poprawiają konwersje i zyski nawet o kilkadziesiąt %.
Tworzenie tego typu stron jest szczególnie ważne w kontekście ostatnich zmian w algorytmie Google, który szczególnie promuje unikalne i dobre jakościowo strony.
Z naszej strony partnerzy mogą liczyć na wszelką pomoc w tym zakresie. Dostarczamy potrzebne zdjęcia i materiały. Wspieramy i doradzamy.

Cezary Lech
Stworzyliście możliwość tworzenia własnych landing page przez partnerów i generowanie kodów partnerskich kierujących bezpośrednio na nie. Możesz powiedzieć więcej na ten temat?

Marcin Kaczmarek
Tak, jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, dające duże możliwości marketingowe. Załóżmy,że partner ma stronę dotycząca diet, ale nie chce umieszczać na niej żadych reklam, ani nawet linków do naszych stron.
Partner może w treści strony zachęcić do zakupu jednego z naszych produktów i może wygenerować link partnerski,który będzie prowadził do jego własnej strony i jednocześnie zapisywał ciastko wybranego produktu.
Jeżeli klient zachęcony tekstem na stronie wejdzie np. do google.pl i w ten sposób wyszuka produkt to prowizja zostanie przypisana partnerowi.
To rozwiązanie stosowane jest np. przez naszych partnerów skupiających sie na marketingu szeptanym. Tworzone przez nich linki partnerskie kierują np. do tworzonych przez nich wątków na forach internetowych, gdzie często nie mogą umieścić swojego URL.

Cezary Lech
Opowiedz nam proszę o partnerze, który odniósł sukces z CashInPills.

Marcin Kaczmarek
Na początku roku rozpoczeliśmy współprace z partnerem, który miał bardzo podstawową wiedze na temat tworzenia stron i brak jakiegokolwiek pojęcia o SEO. Pamiętam,że pierwsza wersja jego strony była oparta na darmowym szablonie wordpress i stała na darmowym hostingu.
Partner postanowił stworzyć ranking, w którym opisywał i porównywał różne produkty na odchudzanie. W tej chwili strona ta jest bardzo wysoko w wynikach wyszukiwania na słowa kluczowe związane z różnymi produktami odchudzającymi dostępnymi na polskim rynku.
Partner skupił sie na zbieraniu ruchu z długiego ogona, zamiast na walce o słowa takie jak „ tabletki odchudzające” .W tej chwili stworzone został podobne strony związane z innymi produtkami np. na cellulit. A zarobki partnera rosną o kilkadziesiąt % miesięcznie.

Cezary Lech
Czy CashInPills oferuje partnerom szkolenia czy wsparcie marketingowe?

Marcin Kaczmarek
Tak. Oferujemy materiały, listy słów kluczowych, reklamy banerowe, blogi, teksty, teksty do mieszarek itd. Cały czas dochodzi coś nowego.

Cezary Lech
Jakiej platformy afiliacyjnej używacie?

Marcin Kaczmarek
Korzystamy z oprogramowania, które stworzyliśmy sami do tego celu, ze względu na bardzo specyficzne potrzeby naszego programu mieliśmy problem ze znalezieniem jakiegokolwiek pudełkowego rozwiązania spełniającego nasze potrzeby. Myślę, że całkiem nieźle nam to wyszło ;-)

Cezary Lech
Czy macie jakieś specjalne oferty lub konkursy dla partnerów?

Marcin Kaczmarek
W najbliższym czasie planujemy dwa konkursy dla webmasterów zarejstrowanych w programie. Jeden będzie to konkurs SEO i drugi to konkurs dla webmasterów promujących sam program partnerski.
Partnerzy maja możliwośc zarabiania 5% prowizji od sprzedaży wygenerowanych przez poleconego przez nich partnera.

Cezary Lech
Co jeżeli ktoś dopiero zaczyna z pracę z programami partnerskim ? Jakieś rady dla początkujących?

Marcin Kaczmarek
Powiem Ci szczerze, że czasami bycie początkującym to zaleta :)
Z moich obserwacji wynika,że tacy partnerzy odnoszą sukcesy,bo nie powielają schematów,a w tym tkwi cały sukces.
Doświadczonym webmasterom czasami sie po prostu nie chce, tworza strone byleby była, wrzucaja na szybko bannery, czasami nawet nie do końca przemyślanie.

Różnica konwersji między byle jaka strona napisana na kolanie, a strona gdzie znajdziemy dobrze napisane opisy,unikalne zdjecia czy film z produktem w roli głównej potrafi sięgnąć kilkuset procent. My cały czas zachęcamy webmasterów do tworzenia dobrych jakościowo stron, dostarczamy potrzebne materiały, jeżeli czegoś brakuje np. określonego rodzaju zdjęcia to wystarczy do nas napisać.

Poza tym cały czas opiekun programu jest dostepny przez Skype czy GG, chetnie podpowie i doradzi. Dla zarejstrowanych w programie dostepne jest tez forum dyskusyjne, gdzie mozna zadawać pytania dotyczace np. SEO.

Cezary Lech
Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś powiedzieć ludziom z branży?

Marcin Kaczmarek
CashInPills jest programem partnerskim tworzonym przez ludzi,którzy sami byli partnerami i zdają sobie sprawę,że potrzeby partnerów sa znacznie większe niż podstawowe rozmiary bannerów i link do produktu. Program ma do zaoferowania znacznie więcej niż tu wymieniłam, więc mogę tylko zachęcić do dołączenia do nas i zarabiania z CashInPills.com.
 Share

Cezary Lech

Content marketer i Specjalista SEO, organizator konferencji I ❤ Marketing oraz Search Marketing Day a także ogólnopolskiego cyklu szkolenia.sprawny.marketing. Autor wielu artykułów oraz prezentacji z zakresu pozycjonowania a także innych aspektów marketingu internetowego. Współwłaściciel i dyrektor komórek marketingowych MaxROY.com sp. z o.o. i GoldPosition.pl. Więcej o Cezarym możesz się dowiedzieć na jego prywatnej stronie i profilu Google+.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • promocja promocją, ale aż tak nachalnie tej firmy nie musieliście promować. 1/3 przeczytałam i niestety, na więcej nie mam siły… a szkoda, bo może być ciekawie.

  • Krzysztof

   “Pierwszy czek dostałem ze wspomnianego Commsion Junction , pamiętam ,że zarobienie pieniędzy było najłatwiejszą częścią całego przedsięwzięcia.
   Potem bylo dluuuugie oczekiwanie na czek i walka w bankach o jego realizacje , która kosztowała tyle, że juz niewiele z niego zostawało ;-)”

   Z tego co zrozumiałem zaczynał w 2001 roku – ja w 1997 nie miałem większych problemów ze “skeszowaniem” czeków z afiliacji od firm amerykańskich – kosztowało to 10 złotych / czek i czekało się od 2ch do 4ch tygodni.

   Pytanie jakie powinno paść to czy są to produkty oficjalnie dopuszczone na polski rynek i przebadane bo w razie “odpukać” jakichś “niedomagań” nie wystarczą nawet zarobki w wysokości 50k/miesiąc …
   PS
   samo stwierdzenie “zostały przebadane” trąci marketingowym “ma certyfikat instytutu doktora trąbki” ;)

  • Rafał

   Czy ten wpis to również forma reklamy w programie afiliacyjnym?

  • Marcin Kaczmarek

   Krzysztof , widocznie byles skuteczniejszy w walce o te czeki ode mnie , pamietam ,ze finalnie udalo sie to zalatwic chyba w PKO BP.
   Ale wczesniej kilka bankow odeslalo mnie z kwitkiem.

   Swoja droga to problem z czekami jest nawet dzis , dostalem ostatnio jakis czek z jednego z programow. Bylem w kilku bankach i wiekszosc nie realizuje czekow , nawet BRE z nich zrezgynowalo..

   W PKO BP tez powiedzieli ,ze nie ma takeij mozliwosc ,zgodzili sie dopiero po wizycie u dyrektorki i pokazaniu jej wydruku ze strony internetowej PKO .

   http://www.pkobp.pl/index.php/id=oferta/grupa=6/id_product=000000000000170/podgrupa=8/section=indy

  • Cezary Lech

   Tekst faktycznie w kilku miejsach jest mocno promocyjny, natomiast moim zdniem warto dotrwać do końca. Marcin daje kilka konkretnych wskazówek jak zarabiać i jak tworzyć strony docelowe aby konwertowały jak najlepiej…

   Może w komentarzach Marcin pokaże jakieś realne przykłady dobrze konwertujacych stron… Warto zwrócić uwagę na pełen zakres produktów które Cash In Pills ma w ofercie: http://cashinpills.com/produkty.html
   Czasami wystarczy że mamy strony zapleczowe na których jest jakiś ruch i jakiekolwiek powiązanie tematyczne, wrzucenie bannerów, lekka zmiana treści i kasa płynie przy minimalnym wysiłku. Jeśli ktoś nieco bardziej sie zaangażuje stworzy dedykowane strony, nagra recenzję video, doda swoja opinie, sprawi że user poczuje ze osobiscie polaceasz mu dany produkt to można mówic o pieniądzach jak z załączonego screenu.

   P.S. Z CashinPills współpracujemy od dawna a tekst jest formą wymiany przysług, na A4U byliśmy na zaproszenie w/w firmy.

  • Marcin Kaczmarek

   Odpowiadając na drugie pytanie , tak produkty sa dopuszczone do wolnego obrotu na terenie Unii Europejskiej. Sa przebadane i bezpieczne.

   Rzuc prosze okiem na ten certyfikat:
   http://vigrax.pl/bezpieczenstwo.php

  • Sebastian Jakubiec

   Czyli sponsorowany w barterze…

  • Lech Baczyński

   Strasznie dziwne te statystyki – jeden z top partnerów ma konwersję 1/27 a drugi 1/1210. Obaj zarobili 4 kPLN jeden z ruchu 1.500 a drugi 44.700 osób…

  • Krzysztof

   No, ale takie zapewnienie o dopuszczeniu powinno paść w wywiadzie. Ja keszowałem w banku z żubrem, teraz w większości mam przelewy.
   PS
   (link) przykład dopuszczenia produktu mnie rozwalił :P

  • Marcin Kaczmarek

   sluszna uwaga , to jest wlasnie cos na co chcialem zwrocic uwage w wywiadzie,
   a mianowicie ,ze dobry landing page webmastera robi gigantyczna różnicę.
   I to dotyczy wszystkich programów partnerskich nie tylko naszego.

   Duże zalezy też oczywiscie od ruchu , reklama bannerowa to cos innego , a ruch z wyszukiwarki to cos innego. We wskazanym przykładzie właśnie z tego wynika różnica

   Dlatego podkreslałem ,ze czasami bycie poczatkujacym to zaleta , bo poczatkujacy najczesciej nie ma ruchu ,wiec przykłada sie do tego ,żeby strona która tworzy dobrze sprzedawała.
   Ruch przychodzi z czasem. Z naszej strony staramy się dostarczać wszystko czego potrzebuja nasi partnerzy do stworzenia wlasnie takich dobrze konwertujących landing page.

   Do wszystkich produktów są dostępne lub lada dzień beda

   wideo z opiniami
   wycinki z gazet gdzie ktoś wspomniał o produkcie
   amatorskie fotografie produktów , które na stronach partnerów wygladaja dużo lepiej niż studyjne zdjęcia
   itd

   Jeżeli partnerowi brakuje np. określonego zdjęcia to wystarczy napisać do opiekuna klienta i napewno takie materiały szybko otrzyma

  • Michał

   SEO Copy działa – formuły nagłówkowe + liczby, różnicowanie “cashinpills” vs “cash in pills” i te grafiki z zarobkami rzędu 20k PLN. Artykuł sponsorowany “pełną gębą”… Czasami aż trudno odsiać marketingową paplaninę od ciekawostek, ale warto było przeczytać i dowiedzieć się, że taki program partnerski istnieje. Wydaje mi się, że warto przetestować.

   Pozdrawiam

  • Wszystko ładnie i pięknie, ale wciskać zwykłym zjadaczom chleba za przeproszeniem gówno które nie działa jest najgorszą rzeczą z możliwych. Nie ma co się oszukiwać ale Wasze tabletki na trądzik nie wyleczą trądziku, a tabletki na odchudzanie nie odchudzą. Koszt produkcji pewnie takiego super produktu w pięknym opakowaniu to 20 PLN – cena za jaką to sprzedajcie do 140 PLN- oto cały sekret dlaczego partnerzy dostają tak dużą kase.Nie chce tutaj w odpowiedzi czarów że tak nie jest, bo mogę przygotować piękną stronę opisującą każdy składnik z osobna wraz z jego hurtową wartością i wtedy każdy zobaczy jak łatwo można robić z człowieka jelenia.

  • Myślę, że dzięki tej recenzji przetestuję ten program :-)

  • Mateusz

   A jak wygląda sprawa podatkowa ? W dziale FAQ piszecie, że nie trzeba podpisywać żadnej papierkowej umowy z tego co zrozumiałem. W większości polskich PP podpisuje się umowę o dzieło, jeśli rzecz jasna nie ma się DG i wówczas organizator odprowadza podatek przy każdej wypłacie, a u was jak to jest ? Partner musi tę kwestię sam ogarnąć ?

  • Łukasz Kamiennik, TC

   Osobiście nie sądzę, żeby firma była kluczem do sukcesu w zarabianiu poprzez polecanie produktów. Prawda jest tak, że dobrze opracowana strategia promocyjna — czyli skuteczne dotarcie do idealnych potencjalnych klientów — jest dokładnie tym, co decyduje o zarobkach. A dotrzeć do potencjalnych kupujących można zarówno w branży zdrowia, nieruchomości, gadżetów erotycznych i każdej innej.

   Między innymi dlatego nie robią wrażenia takie hasła jak “Najlepszy program partnerski w Polsce”. Jeśli mamy dobry marketing, można i zarabiać na “najgorszym” programie w Polsce. ;-)

  • Marcin Kaczmarek

   Mateusz: wlascicielem i zarządcą programu jest firma cypryjska i to od niej partner otrzymuje tez wynagrodzenie na wskazany przez siebie rachunek.

   Za kilka dni bedzie tez mozliwosc otrzymywania wypłat przez Paypal oraz rozpoczynamy tez współprace z firma wydająca karty kredytowe na które będzie możlwosc przelania środków zarobionych w programie

   Koszt otrzymania karty 12 USD , potem można z niej skorzystać w każdym bankomacie , sklepie itd.

   Partnerom chcącym rozliczać się z polskim fiskusem z zarobków w naszych programie udzielamy oczywiście informacji jak należy to robić , ale samo wykazanie dochodów przed urzędem skarbowym leży już w gestii partnera. Robi się to w zeznaniu rocznym
   Z naszej strony te informacje nie są nigdzie ujawniane .

   To chyba też duża zaleta programu , bo partner może skupić się na tym co ważne ,a nie na comiesięcznym odsyłaniu umów o dzieło.

  • Traf chciał, że właśnie wczoraj przeglądałam strone polecana w artykule, bo jestem na etapie przeglądu róznych programów partnerskich na moją stronę o tematyce farmaceutycznej.

   Niestety brak 2 podstawowych rzeczy robi na mnie złe pierwsze wrażenie. Brak jakiejkolwiek formy kontaktu – ani telefonu, ani maila, ani formularza kontaktowego. Musisz sie najpierw zarejestrować – może wtedy bedzie ta wspaniała, opisywana przez właściciela firmy współpraca i wsparcie. A jeśli nie chcę się rejestrować, tylko o coś zapytać? Wszystkie programy partnerskie umożliwiają kontakt bez rejestracji. To absolutna podstawa. Sorry, ale kim jest ta firma, jesli nawet nie podaje danych kontaktowych? Nie mówiąc o linku do regulaminu?

   Druga kwestia – jak można promować suplementy diety, nie podając ich składu na stronie? Dla mnie, jako osoby dzialającej w branży farmaceutycznej, to podstawa.

   Zanim zacznę promować produkt, poczytam ulotkę, skład, przeciwwskazania. Oczywiście można ludziom wszystko wcisnąc, szczególnie produkty na odchudzanie, cellulit i problemy z erekcją, ale akurat zależy mi na własnej wiarygodności i nie chcę polecać czegoś co nie ma żadnych podstaw do działania. (szczególnie jesli jeden z promowanych produktow nosi szlachetną nazwę “Porn Pro Pills” i jak zachwala to właściciel strony Cash inPIlls – “Porn Pro Pills to najczęściej stosowany preparat przez największe gwiazdy branży porno.” – cytat ze strony produktowej)

   Dla mnie firma na razie nie jest wiarygodna – z dwoch powyższych powodów.

  • Marcin Kaczmarek

   Łukasz: masz rację ” najlepszy program partnerski” to oczywiście tylko hasło . Moim zdaniem średnie … musimy pomyśleć nad czymś innym ;)

   Nie polecam nikomu promowania tych produktów jeżeli ma stronę dotyczącą ubezpieczeń czy kredytów , ale dla ogromnej większości stron ma prawo on się sprawdzić .

   Odchudzają się niemal wszyscy , nie wszyscy szukają tego na stronie dotyczącej lotów w kosmos , ale do tego właśnie służą landing page
   Nie jest sztuką sprzedać produkt osobie ,która go właśnie szuka.

   Sztuką jest stworzyć potrzebę ,albo przynajmniej uświadomić ją komuś , a potem zaoferować rozwiązanie…
   Na tym polega sprzedaż i marketing w każdej branży.

  • Marcin Kaczmarek

   Olga: sluszne uwagi , poprawimy to .
   Nie jesteśmy oczywiście idealni :)

   Link do regulaminu jest pod formularzem rejstracji.

   Odezwij sie prosze do mnie na skype: cashinpills lub email help ( at ) cashinpills.com chętnie wszystko wyjaśnie i usłyszę wiecej krytycznych uwag.

  • Robert

   coś się nie dodał komentarz… spróbuję jeszcze raz: dla mnie te liczby są tak samo niewiarygodne jak obietnica powiększenia członka o 7,5cm. (na jednej ze stron)

  • topy w polsce nawet na takie hasła jak “tabletki na odchudzanie” nie przynoszą dużej kasy :) been there, done that, zakładam, że obstawiając większość komercyjnych haseł pod produkty z cashinpills nie udałoby się wyciągnąć 20k, po prostu w polsce jest za mały rynek

  • Marcin Kaczmarek

   Robert: odnośnie zarobków innych to oczywiście masz prawo nie wierzyć ,ale zarobki innych to akurat mało istotny element całego artykułu.

   Natomiast odnośnie produktów to my zwyczajnie odpowiadamy na potrzeby rynku, każdy produkt to osobny brand nie mający związku z innymi. Jeżeli webmasterzy, potrzebują określonego produktu to staramy się odpowiedzieć na to zapotrzebowanie i z tego wynika obecność produktów o charakterze sexshopowym , bardziej niż aptecznym.

   Staramy się cały czas rozbudowywać ofertę , za jakiś czas pojawią się też produkty w różnych kategoriach w znacznie niższych cenach , bo taka potrzeba również istnieje.

   Proponuje dobrać odpowiedni produkt do swojej oferty , niekoniecznie skreślać cały program ze względu na produkt X czy Y.

  • Robert

   Marcin, dziękuję za wyjaśnienie. Ja nie skreślam programu ze względu na produkt, poddaję jedynie w wątpliwość wiarygodność przedstawianych tu (i tam) danych.

  • Marcin Kaczmarek

   qwer: z tymi topami to troche jak z supermodelkami , dużo starań,łatwo stracić ,a jak już masz to sie okazuje ,że wcale nie jest tak fajnie jak sie spodziewałeś ;-)

   Szczególnie gdy strona ,która sie tam znajdzie nie jest jakościowa i wszystko co ma to banner reklamowy. Takie wyniki robią partnerzy niekoniecznie z czołówki SERPow na cieżkie frazy , tylko z pomysłami.

   Filmami na youtube , wysokimi pozycjami na nazwy innych produktów z danej kategorii ( np na odchudzanie ) , dużym ruchem ogólnym i bardzo dobrym landing page uświadamiającym daną potrzebę.

  • Marcin Kaczmarek

   qwer: poruszyłeś też ciekawa kwestie wielkości polskiego rynku.

   Wszystkie oferty w cashinpills są lub będą przetłumaczone na 20 języków
   ( do końca sierpnia ) z moich obserwacji wynika ,że rynek SEO w Polsce jest jednym z najtrudniejszych albo najtrudniejszy w Europie.

   Zachęcam do spróbowania swoich sił SEO w innych krajach ,gdzie konkurencja jest dużo mniejsza ,a konwersje wyższe .
   Wymaga to oczywiście pewnych inwestycji w tłumaczenia zaplecza ,ale potem jest znacznie łatwiej i bardziej przewidywalnie niż w Polsce gdzie google żongluje wynikami z dnia na dzień…

  • Łukasz Ostrowski

   “Niektórzy z naszych partnerów zarabiają nawet 20 000 zł miesięcznie.’ przecież to tylko jeden partner –

  • FoldPage

   Artykuł mocno reklamowy, ale mimo wszystko udało się przemycić kilka interesujących informacji

  • Wszystko fajnie, ale to co zobaczyłem w panelu…:

   Kwota minimalna do wypłaty: 400,00 PLN

   Kosmos :)

  • Zarabianie w tym pp jest banalne, ale co z tymi co mają sumienie? Nie wcisnę komuś czegoś co nie działa. Do tego na stronach sprzedażowych są wypisane kłamstwa. :-( Nie idźmy w tą stroną panowie i panie. Twórzmy prawdziwą wartość dla ludzi. Na tym, też da się zarobić i to nie mało.

   Kiedyś też zarabiałem na takich rzeczach, ale zmieniłem podejście. Naprawdę da się inaczej zarabiać potężne pieniądze. Wiem, to z doświadczenia.

   Razem tworzymy sieć i całe społeczeństwo. Chciałbym aby moje dzieci żyły na świecie, który nie kieruje się chciwością/łatwą kasą, ale prawdziwą wartością.

   Wiem, że ten tekst nic nie zmieni, ale może zmusi kogoś do przemyśleń.

  • Adrian

   “Wszystko fajnie, ale to co zobaczyłem w panelu…:
   Kwota minimalna do wypłaty: 400,00 PLN
   Kosmos :)”

   Czemu kosmos? Wiele programów ma takie kwoty do wypłaty.

   Kiedyś realizując czek z programu afiliacyjnego na 80$ zapłaciłem w citi banku prowizję 35$. Więc za dużo nie zostało :)

  • Adrian

   Cytat: “Produkty oferowane przez CashinPills sa przebadane ,bezpieczne do stosowania i wyprodukowane według najwyższych standardów jakościowych.”

   Zapomnieliscie dopisac, ze “…niestety wg 99% wypowiedzi/opinii w sieci sa zupelnie nieskuteczne!”

   Wg mnie wynikami tej firmy powinny bardziej zajac sie organy scigania niz blogi marketingowe. To tak jakbym zaczal sprzedawac lek na raka a wy byscie sie “spuszczali” jakie wyniki osiagam. CashinPills z reguly sprzedaje marzenia w postaci niedzialajacych specyfikow, ktore bazuja jedynie na naiwnosci desperatow (male piersi, maly penis, duzy celulit). Wystarczy poczytac opinie wiekszosci uzytkownikow. Raz na 10 negatywnych wypowiedzi pojawi sie jedna pozytywna. Jest to jak sadze opinia kogos kto zapisal sie do programu i robi szum, zeby sprzedaz wzrosla. Ciekawe jak ta firma jeszcze dlugo pociagnie z tymi opiniami.

  • podejrzewam że dane z palca wyssane.
   Na stronie nie ma najmniejszej możliwości kontaktu z firmą.
   Po zarejestrowaniu nie przychodzi żadna obiecana potwierdzająca założenie konta wiadomość email – mimo że mailing reklamowy już przychodzi.
   Wszystkie możliwości kontaktu które właściciel podał powyżej w komentarzach, jako reakcja na reklamacje jednej z czytelniczek – niestety nie działają. Nikt nie odpowiada ani na maile, ani na skype.
   jak dla mnie ściema.

  • Marcin Kaczmarek

   Pani Agato,

   Prosze przeczytac dokladne komuniakt po rejstracji , nie ma zadnego maila aktywacyjnego , Pani konto jest aktywne od razu.

   Sprawdzilem tez problemy o ktorych Pani pisze z kontaktem na skype.
   Napisala Pani do nas o godzinei 14.33 , a o 14.38 juz poskarzyla sie Pani na forum.
   Niestety osoba odpowiedzialna za kontakt wyszla dokladnie o 14.30 na lunch.

   Pracujemy juz nad likwidacja lunchy dla pracownikow…

  • Panie Marcinie, Pana nieuprzejmy ton to jakby potwierdzenie właściwej decyzji o usunięciu konta – mam nadzieję, że to akurat udało się zrobić.
   Proszę nie robić ze mnie pieniaczki, dzisiejszy kontakt na skypie to był kolejny, tym razem z mojego prywatnego konta, posłużyłam się nim, dzisiaj, ale wiadomość wysłałam wcześniej, kilka dni temu z konta służbowego.
   Poza tym, tłumaczenie pracownicy że nie otrzymuję odpowiedzi mailowych bo coś z moim serwerem jest źle – jest jednym z moich ulubionych w przypadku problemów z kontaktem.
   Trochę szacunku by się przydało w Pana odpowiedzi, nawet jeśli chodzi o niedoszłego partnera, bo Pana odpowiedź i sarkazm są mało profesjonalne, dziecięce powiedziałabym.
   pozdrawiam

  • Marcin Kaczmarek

   Pania Agato ,

   Mam przed oczami wiadomosc , ktore byly do Pani wysylane.
   Niestety nie wiem w jaki sposob mam Pani udowodnic ,ze brak kontaktu wynikał najprawdopobniej z filtru antyspamowaego na Pani serwerze.

   Zareagowalem sarkazmem , bo dyskredytuje nas Pani na forum publicznym , zamiast sporobowac rozwiazac problem ” niedochodzacego maila”
   Zawsze staramy sie interweniowac u administratorow wszystkich serwerow , gdzie nasze maile wpadaja filtr.

   Ale tak sie niestety czasami dzieje i to nie jest powod ,zeby twierdzic ,ze dane sa
   ” wyssane z palca” , albo caly program jest nic nie wart.

   Pozdrawiam

  • Panie Marcinie, mój wpis na forum to był “akt rozpaczy”, bo od prawie dwóch tygodniu próbuję na różne sposoby rozwiązać problem niedochodzącego maila. Gdyby nie wpis mojej poprzedniczki Olgi, nawet nie wiedziałabym jak się z Wami w tej sprawie skontaktować, bo – co dziwne – budując stronę nie pomyśleliście (?) o najdrobniejszej nawet formie kontaktu.
   Gdy wszystkie możliwości, mailowe i skypowe zawiodły (maili wysyłałam kilka, pracownica pisze o jednej odpowiedzi z 02.08. więc nawet jeśli został wysłany to jeden, ja niemal co dzień pytałam co się dzieje) – zwróciłam się na oficjalne forum, mając nadzieję że ktoś odbierze w końcu skypa, żebym mogła usunąć moje dane.
   I stał się cud – po wpisie na forum okazało się, że ktoś jednak jest na skypie.
   Czy to przypadek że tym razem ktoś odpowiedział na skypie?
   bo by Pan pomyślał na moim miejscu, gdyby od ponad tygodnia próbował różnych form kontaktu a udało się dopiero po publicznym wpisie?

   A na sarkazm i tak nie powinien Pan sobie pozwalać. Chyba że ja jestem z jakiejś innej bajki, takiej w której “Klient nasz pan”. Proszę przyjąć zatem radę od starszej zapewne koleżanki – Klient reklamujący to klient którego można (jak się umie) odzyskać. Gorzej jak Klientowi nawet reklamować się nie chce.
   Mnie się chciało, bo mam spory szacunek do moich danych osobowych, ale taka dobra rada na przyszłość.
   Pozdrawiam i życzę mimo wszystko powodzenia.

  • Marcin Kaczmarek

   tu ma Pani racje , zgodnie z tym co napisalem Pani Oldze. Strona kontakt przed zalogowaniem bedzie stworzona. Prosze dac nam kilka dni.

   Pozdrawiam

  • Z tego konkretnego systemu nie będę korzystał, ale otworzyło mi to trochę oczy. Dawno już odrzuciłem PP w piramidzie zysków.

  • Lebioda

   Już pominąwszy powyższą dyskusję tekst jest tak reklamowy ze aż się go nie chce czytać

  • Damian Kosewski

   Nawet nie wiedziałem że w afiliacji drzemie aż taki potencjał… :)

  • pomocy nie mam kasy żeby płacić za szkolenia a bardzo mnie interesuje afiliacja i mlm i programy seo ale jestem zielony szukam już pół roku jakiś wskazówek i nie mog e sobie poradzić jak mam umieścić stronę na fb i jak zrobić dobry fan page jak zarabiać na afiliacji pomocy arek

  • afiliacja brzmi zbyt pięknie, amber gold też miał tylko zarabiać, zawsze włącza mi sie dzwonek

  • Grzegorz

   Jak się umie, to wszystko może zarabiać :) Fajny, nowocześnie przedstawiony tekst, bardzo przyjemnie się czytało.

  • The First

   Pewien znajomy przedsiębiorca, za nim takowym został, opowiadał jak to zastanawiał się na czym najlepiej zarobić. Doszedł do wniosku iż zarobić można na wszystkim, pytanie dosyć znane: “co chcesz w życiu robić”.. A potem wkładając w to serce i duszę zacznij od pierwszego kroku, efekty prędzej czy później na pewno się pojawią.

  • Chciałem dołączyc do tego PP, wysłałem nawet maila (ok miesiąc temu) z pytaniem czy jak wykupię domenę/domeny na których będę oferował konkretny produkt to czy mogę przygotować tak stronę aby była łudząco podobna to oryginału. Zależy mi na płynnym przejściu potencjalnego klienta z mojej strony z linkiem ref na stronę zakupową. Niestety odpowiedzi do dzisiaj nie otrzymałem :(

  • Marcin Kaczmarek

   Panie Piotrze ,
   Przepraszam jezeli nie dostal Pan odpowiedzi. Jezeli wysle mi Pan tego maila jeszcze raz napewno sprawdze co sie z nim stalo.

   W odpowiedzi na Pana pytanie to niestety nie mozemy sie zgodzic na przygotowanie strony , ktora bedzie wygladala jak oficjalna strona producenta z kilku roznych powodow

   Miedzy innymi dupilcate content , a takze fakt ,ze nie mamy zadnej kontroli nad taka strona , strona partnera nie moze w zaden sposob sugerowac ze jest strona wlasciciela i sprzedawcy produktu.

   Mimo wszystko zachecam do wspolpracy , wlasny landing page , ktory zacheca do zakupu to nawet skuteczniejsza metoda promocji. Klient lubi uslyszec ,ze produkt jest polecany nie od samego producenta ,ale rowniez od kogos innego.

   W razie pytan prosze o kontakt email lub skype: cashinpills

  • Widziałem swojego czasu kilka stron pod ten program na allegro… czyżby nie przynosiły dochodu właścicielowi?

  • Marcin Kaczmarek

   ciezko mi się odnieść do tego pytania.
   Pytanie jaka była cena tych stron , nikt raczej nie sprzedaje strony przynoszącej mu np. 1000 zl miesiecznie za 1000 zł , ale za 30 000 juz tak.

  • Jak się chce, to na na wszystkim można zarobić. Ci co narzekają to pewnie nigdy nie próbowali

  • Zgadzam się z Tobą Robert, w branży internetowej pieniądze leżą na ulicy trzeba tylko odpowiednio się po nie nachylić. Ale wydaje mi się też że jest tak w każdej branży. Moja nauczycielka od matematyki zawsze powtarzała że sukces to w 60% praca, w 20% talent i w 20% inne czynniki więc samą pracą można osiągnąć sukces a przy odrobinie talentu i innych czynnikach to już mur beton.

  • Dokładnie. Prawdę znają Ci, co próbowali i odnieśli sukces. Czasami trzeba włożyć mnóstwo pracy, ale w jakiej branży tak nie ma ? Pozdrawiam myślących ! :)

  • smutne…a już myślałem, że ktoś pokusi się o szersze rozumienie programów partnerskich.
   1/10.

  • sciema. zwykla sciema by przyciagnac frajerow:) jak bym trzepal 20k co miesiac to bym sie tym nie chwalil by mi nikt nie wszedl w parade:)

  • Naprawdę myślałem, że ten portal trzyma jakiś poziom. A tu taki żenujący post reklamowy… Sprawny jest dla mnie skreślony

  • “Sprawny jest dla mnie skreślony” hhaha gość nie rób z siebie pajaca bo zachowujesz się jak dziecko.

  • Jestem bardzo ciekawy strony, lub sieci stron, które mają te największe wyniki – top3 powyższego rankingu. Bo skoro topy w serpach to nie wszystko, a najprawdopodobniej to nie wysokie pozycje sprzedają takie duże ilości, to co sprzedaje takie ilości?

  • Marcin Kaczmarek

   niestety nie moge podac konkretnych stron.
   Topy w serpach to nie wszystko , ale duzy ruch np. z dlugiego ogona to tajemnica przynajmniej kilku top partnerow…

  • Autorzy sprawnego: nie wstyd wam trochę pośrednio namawiać ludzi do kupowania takich “cudownych leków”? Przecież to na kilometr śmierdzi oszustwem.

  • Marcin Kaczmarek: Wiadomo, że nie podasz konkretnych adresów :), ale czy możesz przybliżyć czy ci najlepiej zarabiający posiadają tylko kilka wartościowych serwisów (a może tylko jeden) czy koncentrują się bardziej na tworzeniu sieci stron liczących kilkadziesiąt witryn lub nawet więcej

   Pozdrawiam

  • Marcin Kaczmarek

   najczesciej jest to kilka stron , jedna poświecona jednemu tematowi np łysienie.

  • Program partnerski

   Z lekkim uśmiechem czytam takie artykuły, bo na programach partnerskich zarabiam od kilku lat podobne kwoty, ale ludzie dalej będą podchodzić sceptycznie i w sumie za to im dziękuje- mniejsza konkurencja

  • Paweł

   @Marcin Kaczmarek
   Jak idzie wprowadzanie karty kredytowej dla partnerów? Chyba do tej pory nic sie nie wydarzyło?

   Pozdrawiam!

  • Panie Marcinie, dlaczego na stronach sprzedażowych nie podajecie żadnych danych kontaktowych, by ludzie wiedzieli jaka firma sprzedaje dany środek. Jest tylko formularz kontaktowy. Poza tym nawet w regulaminie tego nie ma, podajecie się tylko za “sklep”, pomijając już fakt, że regulamin trzeba najpierw ściągnąć w formacie .doc. Takie rzeczy to absolutna podstawa. Proszę o odpowiedź.

  • Ile trzeba przeciętnie czekać na odpowiedź od “opiekuna”? Założyłem konto i już musiałem wysłać pytanie. Bez ponaglania, tak tylko pytam.

  • Marcin Kaczmarek

   na wiekszosc pytan odpowiadamy w ciagu 24h , odrobine dluzej w weekend lub jezeli sprawa jest bardziej zlozona.

   Polecam tez kontakt z opiekunami przez komunikatory typu skype,
   jest zawsze szybciej

  • W mojej ocenie “cashinpills” powstało jedynie jako dobrze prosperujący biznes do zarabiania pieniędzy. I to tylko dla właściciela firmy, bo nie wiem czy partnerom te pieniądze udaje się rzeczywiście zarobić.

   Sam biznes, jak dla mnie, jest mało etyczny, bo żeruje na naiwności ludzi.
   Dobro i zdrowie konsumentów stosujących te “cudowne” produkty schodzą na plan dalszy. Liczy się tylko jedno, jak skuteczniej “zbałamucić” tych internautów, i jak ich przekierować na stronę firmy… A najlepiej jeszcze ich przekonać do zakupu kompletnie bezwartościowych i niedziałających pseudo-leków (suplementów diety).
   Już sama nazwa firmy (“gotówka w pigułkach”) jest mało etyczna i mocno “cwaniakowata”.

   PS. Kiedy dostałem maila reklamowego od jednego z “partnerów”, najpierw wyglądało mi to na jakąś złośliwą stronę, podejrzewałem też wyłudzenie danych, albo próbę oszustwa. Zacząłem trochę drążyć temat i pojawiły się strony, poodstrony i blogi partnerów. Dziesiątki blogów, wszystkie na jedno kopyto. Krótki opis, czasami komentarze pisane przez właściciela bloga i przekierowanie do “sklepu”. Sam sklep internetowy wzbudził moje największe wątpliwości, bo nie jest zgodny z polskim prawem w wielu aspektach. Regulamin po angielsku, firma, nazwy producenta, podmiotu wprowadzającego, brak rzetelnych opisów produktów, składu, stosowania, zaznaczenia że to są suplementy diety, mnóstwo stwierdzeń których przy suplementach diety stosować nie wolno.

   Mam też wrażenie, że “cashinpills” zarejestrowany na Cyprze, sam jest partnerem innej firmy “Sklep internetowy, prowadzony jest przez firmę Dhamhil Corp. Marbella, 55th East Street No 6, City of Panama, Panama. “

  • partner CIP

   Tak się zastanawiam, jakie rzeczy można napisać w oparciu o domysły, czy może raczej wymysły. Działam w CashInPills już jakiś czas i jakoś nie mogę narzekać. Mogę uspokoić mojego przedmówcę, że zarabiam pieniądze i naprawdę je dostaję.

   Co do nazwy, to tu nie ma o czym gadać. Nazwa jak nazwa. Jeden ma taką, drugi inną. Co w tym nieetycznego? Poza tym wiem, jakie ta firma daje gwarancje, bo inaczej bym się w to nie bawił.

   No cóż, internet jest anonimowy i można nawrzucać każdemu, napisać wszystko, co ślina na język przyniesie – przykład mamy powyżej.

  • binarie

   Zarabianie w internecie nie należy do najłatwiejszych zawsze znajdzie się ktoś kto będzie sprzedawał nam marzenia i złudzenia. Zdecydowana większość zarabiających twierdzi, że zajmuje im około dwóch lat zbudowanie swojego finansowego imperium, wymaga to czasu, cierpliwości i wytrwałości. Podstawą sprzedaży jest lista adresowa,

  • Adrian Bysiak

   Muszę się bliżej przyjrzeć programowi, gdyż zastanawiam się nad jakimś, ten wydaje się całkiem ciekawy.

  • Szkoda, że tekst poszedł w aż tak reklamowym kierunku. Niektóre informacje, przynajmniej dla osób dopiero zaczynających zabawę z zarabianiem w internecie, z pewnością będą istotne. Pytanie tylko czy zdołają je wyłowić w tym natłoku.

  • Dobry tekst. Polska to kraj malkontentów i specjalistów od wszystkiego tak więc czym więcej krytyki tym lepiej. Znaczy że artykuł działa.

   Oczywiście że jest promocyjny ale co w tym złego? Ja jestem podekscytowany faktem że takie możliwości pojawiły się w Polsce i jak bym sam pisał taki art to też bym się wypowiadał w superlatywach i nie szczędził pozytywnej energii.

   Przydał by się mały refresh tekstu. Ciekaw jestem jak pod dwóch latach radzą sobie najlepsi marketerzy CashinPills i jak rozwinęła się sama firma.

   Jak będziecie mieli chwilę to skrobnijcie coś.

  • CashInPills

   W ciągu dwóch ostatnich lat w CashInPills zaszło wiele zmian. Przede wszystkim Partnerzy otrzymali w panelu dostęp do bardziej szczegółowych statystyk. Dzięki temu u wielu osób zanotowaliśmy większą ilość zamówień. Z informacji, które uzyskaliśmy od naszych Partnerów wynika również, że dzięki wprowadzonym zmianom obniżyły się u nich koszty płatnych kampanii oraz zwiększyła skuteczność.

   Obecnie w naszej ofercie znajduje się już ponad 30 produktów. W tym roku planujemy oczywiście dodać kolejne. Partnerzy mają, więc duży wybór, jeżeli chodzi o promocję i mogą dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Strony naszych produktów dostępne są w kilkunastu językach, co pozwala naszym Partnerom na promocję również na zagranicznych rynkach.

   W programie dodaliśmy również nowe opcje, które są niezwykle pomocne dla naszych Partnerów. Warto tu wspomnieć o responsywnych formularzach iframe, które cieszą się bardzo dużą popularnością czy możliwości korzystania ze skróconych linków.

   W naszym programie jest wielu Partnerów, którzy regularnie notują wzrosty i biją kolejne rekordy, jeżeli chodzi o kwoty wypłacanych prowizji. Dzieje się tak głównie poprzez promowanie nowych produktów, które wypełniają niezwykle dochodowe nisze oraz stały kontakt z supportem. Kilka miesięcy temu dołączył do naszego zespołu affiliate manager na rynek włoski, aby dzielić się swoją wiedzą na tym właśnie rynku.

   Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w naszym programie i wspólnego zarabiania pieniędzy z wciąż rozwijającego się rynku suplementów diety.

  • Marużżż

   dlaczego w Waszych regulaminach pojawia się firmy Dhamhil Corp ?

  • Trzeba przyznać, że teraz wygrywavie dlatego bo macie ogrom produktów i setki stron..

  • Widzę, że program już długo na rynku to chyba wato mu zaufać?

  • Marużżż

   dlaczego w Waszych regulaminach pojawia się nazwa firmy Dhamhil Corp ?

  • Teraz rozpoczęli fajny konkurs. Jak na nasze realia to nagrody na bardzo wysokim poziomie.

  • Rozpoczynam dopiero przygodę z afiliacja i obecnie działam w zanox od kilku miesięcy, lepiej jest zainwestować w kampanie retail czy cashinpills?

  • Kazdy program partnerski ma inne warunki, w Profi Credit dostaje się 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem, masz do obslugi panel internetowy, który Ci z automatu wszystko liczy no i plus jest taki że wypłacasz sobie kase kiedy chcesz nie ma progów kwotowych

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *