KTO?

logo

GDZIE?

Warszawa
Multikino
Złote Tarasy

KIEDY?

25-26.10.2017

CENA NETTO

od 490 zł PLN

Kup streaming live na
I ❤ marketing
25 - 26.10 2017

Dostęp do nagrań video z całej konferencji

Mała paczka konferencyjna przesłana pocztą

Egzemplarz najnowszego magazynu sprawny.marketing

Głosowanie na najlepszą prezentację

Bonusy i kody do polskich i zagranicznych narzędzi marketingowych

Licencja obejmuje grupowe oglądanie streamingu

zostało miejsc: 91370PLN
zostało miejsc: 1041590PLN

Lista uczestników

Formularz rejestracyjny

Kwota na fakturze 0 zł z VAT


platnosci

Plan konferencji:

Dzień 1: 25 października - I heart icon Marketing

10.00-10.10

Powitanie przez konferansjera

Michał Brański

10:10-10:30

E-commerce w Polsce – co nas czeka za 10 lat?

 

Chcesz wiedzieć, jak będzie wyglądała przyszłość? Może przygotujesz się na nią lepiej niż konkurencja? Zmiany w marketingu są nieuniknione, pewne trendy można przewidzieć już dziś. Dlatego opowiem o tym, jak gwałtowny rozwój e-commerce wpłynie na marketing internetowy?

Monika Górska

10:30-10:50

Jak stworzyć storytellingowy viral?

Od ponad 22 lat zajmuję się zawodowo filmami i odkryłam pewien łatwy do zastosowania przepis na wciągającą historię. Składa się z 4 elementów, które musisz zawrzeć w swoim filmie, jeśli chcesz, by zdobył popularność i angażował w treść. Poznasz Visual Storytelling, wytłumaczony na konkretnych przykładach. Zobaczysz mój schemat SyKoMoR w działaniu i będziesz w stanie zastosować go od razu po zakończeniu prezentacji.

Paweł Tkaczyk

10:50-11:10

Błędy dorastania. Lista rzeczy, o których chciałbym wiedzieć, zakładając firmę

„Chciałbym to wiedzieć wcześniej!” – oto mantra, którą powtarzam sobie przez ostatnie 17 lat prowadzenia firmy. Uczenie się na własnych błędach to bardzo kosztowna metoda rozwoju biznes i szczerze ją odradzam. Opowiem Ci o moich błędach, żebyś nie musiał się uczyć na własnych, co Ty na to?  Połączymy budowanie marki z rozwijaniem firmy lub działalności i dowiesz się, co dziś zrobiłbym, by wielu błędów uniknąć.

Kamil Kozieł & Janina Bąk

11:10-11:30

Jest takie przekleństwo: „Obyś żył w ciekawych czasach”. O potężnych narzędziach marketera.

Kilka lat temu wkurzały nas ataki niechcianych reklam. Dziś mamy gorszy problem. Wymienimy z przyjacielem dwa zdania na temat chęci kupna nowego samochodu i 15 minut później pojawia nam się formularz do jazdy próbnej z lepsza propozycją, niż te, o których właśnie rozmawialiśmy. Jak działa reklama w świecie big data i sieci neuronowych? Co zrobić, aby nasza nie przypominała muzealnych eksponatów, ani kampanii Reserved?

11:30-11:50

Przerwa kawowa

Jakub Cyran

11:50-12:10

Jak zwiększyć sprzedaż za pomocą prostych tricków?

Nie zawsze trzeba wywracać do góry nogami cały marketing. W wielu przypadkach wystarczy wprowadzić małe, proste zmiany, a słupki sprzedażowe nagle podskakują radośnie, jak zające. Pokażę ciekawe przykłady zastosowania „dopalaczy” i trików, dzięki którym łatwiej zwiększyć sprzedaż, bez pompowania budżetów reklamowych.

Ewa Wysocka

12:10-12:30

Lejek Konwersji 3.0

Pokażę Wam, jakie lejki konwersji już nie działają (pomimo że nadal stosuje je wiele firm) i jak powinien wyglądać optymalny lejek w świecie, w którym rządzi kontent wideo i remarketing. Będzie dużo przykładów oraz wyniki pewnego eksperymentu…

Jacek Kotarbiński

12:30-12:50

Wielka Trójka czyli dlaczego im wychodzi?

Wiesz, że odnoszą sukcesy. Wiesz, że są słynni w digitalu. Niektórzy szczegółowo opowiadają o swoim rozwoju. Ale czy jesteś w stanie znaleźć odpowiedź na pytanie DLACZEGO tak się stało? Poprzez analizę trzech marek osobistych, spróbuję odpowiedzieć na to pytanie.

Maciej Lewiński

12:50-13:10

Nie rób na swojej stronie niczego, czego nie zrobiłbyś na pierwszej randce

Sprzedaż online to nie gwałt, lecz przyjemne uwodzenie. A Google Analytics zawsze powie Ci, na ile możesz sobie w danym momencie pozwolić. Po przeanalizowaniu 786 stron internetowych mam dla Ciebie ciekawy zestaw porad, które pomogą Ci lepiej konwertować zarówno w Internecie, jak i w offline 😉

Artur Kurasiński

13:10-13:30

Jak zaoszczędzić 10 godzin w miesiącu, rezygnując z ręcznego raportowania?

Nie da się dobrze prowadzić marketingu bez mierzenia jego skuteczności, ale raporty nie muszą zabierać Ci czasu. Wystarczy zautomatyzować proces ich tworzenia, a znika nuda i strata czasu. Pokażę świetne narzędzia do automatyzacji raportowania. Zobaczysz, jak lepiej tworzyć raporty, które nie tylko dobrze wyglądają, ale też niosą najbardziej istotne informacje.

13:30-14:30

Przerwa obiadowa

Bartosz Berliński

14:30-14:50

Customer Journey Online, czyli jak doprowadzić klienta do zakupu

Gdy lepiej zrozumiesz ścieżkę procesu decyzyjnego klientów, zwiększysz sprawność swojego marketingu. Wejdziemy w buty klientów, by lepiej ich zrozumieć. Droga, którą tym razem chcę zaproponować, jest nieco inna niż zwykle. Opuścimy bezpieczną przystań marketingowej / sprzedażowej / analitycznej “bańki”, by zrobić krok w nieznane.

Dagmara Plata-Alf

14:50-15:10

7 nowych porad jak skuteczniej pozyskiwać klienta

Kluczem do większej sprzedaży jest dziś automatyzacja procesów marketingowo-sprzedażowych. Komunikacja z klientami wchodzi na wyższy poziom, który łatwo można skalować. Dzięki temu łatwiej zwiększać liczbę nowych klientów. Ale nowe technologie niosą też pewne zagrożenia, z którymi trzeba sobie sprawnie poradzić. Wszystko wyjaśnię na konkretnych przykładach.

Grzegorz Mogilewski

15:10-15:30

Sznurki, agile i pokora, czyli warsztat marketingowego „Majsterklepki” 2018

Jacek Kłosiński

15:30-15:50

Dlaczego oko to najpotężniejsze narzędzie marketingowe?

Gdyby uwaga Twoich klientów była elitarnym klubem, wzrok byłyby bramkarzem stojącym przy wejściu. To oczy decydują, kogo wpuścić do środka. Zanim opanujesz nowoczesne narzędzia i wydasz ogromne kwoty na promocję, upewnij się, czy wiesz, jak przekonać wzrok klienta, by nigdy nie zatrzymał Cię na bramce.

15:50-16:10

Przerwa kawowa

Maciej Ossowski

16:10-16:30

Marketing Automation 2018 – jak wygląda przyszłość branży reklamowej?

Dokąd zmierza ten marketing? Czy jest w nim jeszcze miejsce na ludzkie emocje, czy to tylko gra liczb i bezdusznych algorytmów? Chyba, że rację miał Don Draper: „To, co nazywasz miłością, zostało wymyślone przez gości takich jak ja… żeby sprzedać rajstopy”? Na te pytania odpowiem na podstawie case’ów najciekawszych kampanii Marketing Automation z Polski i ze świata. Dowiesz się ode mnie, jak zautomatyzować swój marketing tak, by nie przypominał “zoptymalizowanych” “komunikatów” wypluwanych przez maszynę i nie stracił resztek człowieczeństwa.

Michał Kasprzyk

16:30-16:50

Jak zmienić paniczny stres w odwagę do przemawiania przed wielką publicznością?

Występowanie przed tłumem potencjalnych klientów to świetna strategia marketingowa. Ale jest problem, większość osób boi się tego bardziej niż śmierci. Sam tak miałem, gdy w 2012 roku dostałem ataku paniki, kiedy miałem tylko przywitać 100 gości na organizowanym przeze mnie TEDxWroclaw. Dam Ci praktyczne wskazówki jak pozytywnie wykorzystać stres i co zrobić, żeby wzbudzić w sobie odwagę do przemawiania nawet przed dużą publicznością. Te same, które mnie zmieniły i sprawiły, że w 2016 roku z ogromną przyjemnością i na luzie prowadziłem całą piątą edycję TEDxWroclaw przed 650 osobami w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

Paweł Sala

16:50-17:10

Reaktywacja E-mail marketingu – jak łatwo zwiększać konwersję?

Pogłoski o śmierci e-maili są mocno przesadzone. Potrzeba tylko nowego, lepszego podejścia do tego rodzaju komunikacji z klientem. Okazuje się, że e-mail marketing stwarza ciekawe możliwości wpływu na odbiorców, którzy zaczynają reagować na wiadomości podświadomie. Pokażę Ci, jak ułatwić odbiorcy działanie, by zareagował na Twój mail automatycznie, co pomoże Ci zwiększać konwersje swoich kampanii marketingowych.

Michał Sadowski

17:10-17:30

8 dobrych praktyk zdobywania klientów z zagranicy

Jak wypromować dowolny produkt na konkurencyjnym, zagranicznym rynku? Pokażę sposoby zdobywania klientów, które zostały sprawdzone w praktyce. Dzięki nim dowiesz się, co działa, gdy chcesz sprzedawać polskie produkty na całym świecie. Internet daje możliwości łatwego dotarcia do klientów z USA, Australii, czy Mozambiku. Pytanie, czy chcesz skorzystać z tej możliwości?

17:30-17:40

Ostatnie 10 minut na oddanie głosów na najlepszą prezentację

17:40-18:00

Panel dyskusyjny

18:00-18:15

Ogłoszenie głosowania widzów na najlepszą prezentację

Dzień 2: 26 października - I heart icon Social Media

10.00-10.10

Powitanie przez konferansjera

Michał Bajorek

10:10-10:30

Instagramowi influencerzy w Twojej kampanii marketingowej

Czy wiesz, że Instagram na swoich influencerów, którzy mogą wypromować każdy produkt? Opowiem o tym, jak to działa i jak znaleźć odpowiednie dla Ciebie osoby. Powiem też, jak z nimi współpracować, jak przygotowywać i realizować skuteczne kampanie, by przełożyło się to na realne zyski dla Ciebie i Twojej marki.

Bartłomiej Rak

10:30-10:50

Hackowanie algorytmu News Feedu na Facebooku

One giną, a Ty tracisz zasięgi. Posty na Facebooku. Zasięg organiczny spada i nieubłaganie dąży do zera, czy jednak naprawdę nie da się już nic z tym zrobić? Są jeszcze metody na to, by nie opierać się tylko na reklamach i jeśli je poznasz, będziesz mniejszym kosztem docierać do wybranych grup docelowych. Pokażę zbiór dobrych praktyk, które będziesz w stanie wykorzystać od zaraz.

 

Barbara Stawarz - García

10:50-11:10

Marketing Moments – jak podbijać serca odbiorców?

 

Social Media to ciągła walka o uwagę i zaangażowanie. Gdyby istniał cudowny sposób na to, by się w nich wybić, za pomocą prostej i przyjemnej strategii, to czy by Cię zainteresowało? Niestety, takiego sposobu nie ma, choć… bardzo blisko ideału jest połączenie strategii komunikacji ze spontanicznością w formie mikro treści i komentarzy.  Jak to robić, to treść mojego wystąpienia.

 

Rahim Blak

11:10-11:30

The visual art of social media

Proponuję połączenie artyzmu z biznesem. To, co piękne zawsze robi lepsze wrażenie, więc warto zadbać o wizualną stronę publikowanych materiałów. Nie każdy jest artystą, ale każdy może robić i publikować lepsze zdjęcia. Dlatego opowiem o zasadach kompozycji, światła i perspektywy w fotografii i video, mądrym używaniu aparatu i stocków, oraz o oprogramowaniu, jakie warto używać. Niech piękno pracuje dla Ciebie.

 

11:30-11:50

Przerwa kawowa

Cezary Kuik

11:50-12:10

Puk, puk? Chcesz trafiać prosto do klienta tam, gdzie chętnie zobaczy Twoją wiadomość i reklamę?

Facebook Messenger daje teraz nowe możliwości bezpośredniej komunikacji z ogromną rzeszą klientów. Nawet 100% otwieralności wiadomości, kilkadziesiąt procent CTA – to okazja, która nieprędko się powtórzy. Ale spiesz, zanim marketerzy zepsują ten kanał komunikacji, trzeba działać szybko. A właściwie to boty mogą to robić za ciebie, tylko musisz je dobrze ustawić. Nawet mała firma może być wielka.

Adrian Martinez

12:10-12:30

Czy da się zamienić emocje na pieniądze w Social Mediach?

 

Wielu marketerów zadaje sobie dokładnie to pytanie: „Czy emocje w Social Media sprzedają?”. A ja znam odpowiedź i opowiem o tym na swoim wystąpieniu.  Wyjaśnię, na co należy obecnie postawić w działaniach na Facebooku, żeby odnosić rezultaty i nie przepalać budżetów. Spodziewaj się najnowszych tips and tricks reklamy i komunikacji na Facebooku.

Artur Jabłoński

12:30-12:50

Najczęstsze błędy w reklamie na Facebooku i jak ich uniknąć

Facebook rządzi w reklamie. Daje niespotykane dotąd możliwości docierania do dowolnie wybranej grupy użytkowników za niewygórowaną cenę, ale to, co jest jego największą siłą, jest jednocześnie jego największą słabością. Przy tym poziomie skomplikowania reklamy bardzo łatwo jest o kosztowny błąd. Dlatego pokażę najczęściej popełniane błędy przy konfiguracji i optymalizacji reklam, by Cię przed tym uchronić.  Dam Ci szereg konkretnych wskazówek z przykładami, jak robić dobre i skuteczne reklamy na Facebooku.

 

Rafał Masny i Piotr Bucki

12:50-13:10

Narcyzm, altruizm, masturbacja i inne motywacje w Social Media

Chcesz zebrać grupę ludzi, którzy z własnej woli i ochoczo będą udostępniać wszystkim Twoje informacje? Takich, którzy sami, w prywatnym czasie, rozmawiają o Twoich markach? Nasze wystąpienie da ci klucz do osiągnięcia tego. Dowiesz się, jakie motywacje stoją za ludzkimi działaniami w sieci i nauczysz się, jak ,,zapładniać” ich mózgi.

Maciej Budzich

13:10-13:30

Krótkie formy wideo w promocji eventów, konferencji i koncertów

Opowiem o tym jak planować i myśleć o krótkich, “spontanicznych” formach wideo publikowanych na Snapchacie, Instagramie, Periscopie, Twitterze czy Facebooku. Jak taka forma komunikacji przyda nam się przed, w czasie i po zaplanowanym wydarzeniu.
Będę się opierał też na świetnym case Snapchat na Woodstocku – nie będzie to tylko prezka o Woodstock, ale jak najbardziej uniwersalna.

13:30-14:30

Przerwa obiadowa

Magdalena Urbaniak

14:30-14:50

Jak zaorać Facebooka traktorem, czyli od zera do influencera

To była misja niemożliwa. Zwłaszcza dla kobiety z miasta.  Celem było stworzenie zaangażowanej społeczności w mediach społecznościowych wokół… ciągników rolniczych. Opowiem Ci, jak z ekstremalnie trudnych początków zbudowałam tę rewelacyjną społeczność. Poznasz moje sposoby dotarcia do różnych osób i zobaczysz efekty, jakie te działania przyniosły.  Najlepsze jest to, że sprawdzą się one w promowaniu Twoich projektów. Nawet, jeśli nie dotyczą ciągników rolniczych. 

Tomasz Palak

14:50-15:10

Niebezpieczne związki - prawo i social media

Mecenasi go nienawidzą! Odkrył jedną dziwną metodę… by prawo wspierało, zamiast krępować kreatywność. Czego się spodziewać, gdy “Kup Teraz” pojawi się też na polskim Facebooku? Czemu straszą nas RODO? Jakie są prawne granice zapożyczeń kontentu? Jak zapobiegać aferom przy okazji konkursów? Poznaj sporo rozwiązań w tych niebezpiecznych związkach.   

Urszula Phelep

15:10-15:30

Facebook stworzył świetne miejsce na biznes – potrafisz je dobrze wykorzystać?

Większość strategii biznesowych na Facebooku skupia się na reklamie i postach, a zupełnie pomija grupy. To błąd, bo dobrze prowadzona grupa na Facebooku staje się świetnym źródłem leadów i klientów. Opowiem o tym, jak kreować odpowiednią grupę dla wybranych osób, by nie tracić czasu ani pieniędzy. I jak promować w tym miejscu własną działalność bez narzucania się i spamowania. To może zmienić Twój biznes.

Jakub Biel

15:30-15:50

Fenomen memów - 5 praktycznych porad, które ulepszą Twój marketing

Czasem można odnieść wrażenie, że Internet powstał tylko dla memów – podbijają one wszystkie media społecznościowe, fora, a nawet portale informacyjne. Podczas prelekcji poznasz badania tego fenomenu, następnie rozłożę go na części pierwsze i pokażę, jak wykorzystać każdy z tych elementów do promocji Twojej firmy.

15:50-16:10

Przerwa kawowa

Suchar Codzienny - Rafał Myśliński & Kamil Natil

16:10-16:30

Influencer Marketing – jak za 300 złotych dotrzeć do 60 tysięcy potencjalnych klientów?

Małej firmy nie stać na to, by nie mieć swojego influencera. Każdy dzień bez takiej osoby to tysiące straconych możliwości promocji. Nie musi to być od razu najbardziej znany Youtuber z milionowymi zasięgami. Pokażemy, jak znaleźć tysiące mniej znanych twórców, którzy pomogą Ci tanio wypromować Twoją markę i produkty. Wyjaśnimy, jak z nimi współpracować, by obie strony były zadowolone. Pokażemy też platformy, które dają największe konwersje i sposoby na najskuteczniejszą promocję produktów.

Dagmara Pakulska

16:30-16:50

Real Time Marketing - jak się natychmiast wybić za pomocą bieżących wydarzeń?

Jednym z największych wyzwań każdej firmy jest przebicie się przez potężny szum marketingowy, by dotrzeć do klientów. To może kosztować miliony albo… nic – gdy zaczniesz właściwie korzystać z Real-Time Marketingu. RTM to sprytne podpięcie się pod uwagę, jaką wywołuje aktualne wydarzenie. Jest tu kilka niebezpiecznych pułapek dlatego opowiem Ci o 5 konkretnych krokach, które sprawią, że Twoje działania z zakresu RTM będą naprawdę efektywne.

Maciek Wróblewski

16:50-17:10

Tworzenie tanich kampanii video na Facebooku, które skutecznie sprzedają

Dzięki video na Facebooku klienci mogą łatwo zainteresować się każdym Twoim produktem i zrobić ten pierwszy, najważniejszy krok w kierunku zakupu. Opowiem o tym, jak tworzyć angażujące filmy bardzo małym kosztem. Ale same video to nie wszystko. Musisz jeszcze nauczyć się je promować, by zdobywać coraz większe zasięgi. Konieczne jest też pokrycie Twoją komunikacją całej ścieżki zakupu, od obejrzenia video po konwersję. Tak, aby maksymalizować ROI. Moja praktyczna prezentacja bardzo Ci w tym pomoże.

Dominik Wartecki

17:10-17:30

Bogowie i upadłe anioły social media - self branding a wizerunek marki

Co robią codziennie, co jedzą, co piszą, z kim rozmawiają? Sami są ambasadorami swojej marki, ich wpadki liczą się podwójnie. Dlaczego tak dobrze im się udaje? Analiza personal brandingu na wybranych case study.

17:30-17:40

Ostatnie 10 minut na oddanie głosów na najlepszą prezentację

17:40-18:00

Panel dyskusyjny

18:00-18:15

Ogłoszenie głosowania widzów na najlepszą prezentację

Ruszyła przedsprzedaż bilietów na I marketing 2018

 • Miejsca w wydzielonych rzędach i zasilanie do laptopa
 • Materiały video z całej konferencji
 • Roczna prenumerata elektroniczna magazynu
 • Udział w afterparty
 • Koszulka ilovemkt
 • Duża paczka konferencyjna przesłana pocztą
 • Egzemplarz magazynu sprawny.marketing
 • Grywalizacyjna Aplikacja Mobilna (Stoiska-Uczestnicy-Prelegenci)
 • Slajdy z prezentacji przesyłane na żywo na Twój telefon
 • Certyfikat potwierdzający udział + elektroniczny certyfikat na LinkedIn
 • Bonusy i kody do 35 polskich i zagranicznych narzędzi marketingowych
 • Udział w afterparty
 • Koszulka ilovemkt
 • Duża paczka konferencyjna przesłana pocztą
 • Egzemplarz magazynu sprawny.marketing
 • Grywalizacyjna Aplikacja Mobilna (Stoiska-Uczestnicy-Prelegenci)
 • Slajdy z prezentacji przesyłane na żywo na Twój telefon
 • Certyfikat potwierdzający udział + elektroniczny certyfikat na LinkedIn
 • Bonusy i kody do 35 polskich i zagranicznych narzędzi marketingowych
 • Mała paczka konferencyjna przesłana pocztą
 • Egzemplarz magazynu sprawny.marketing
 • Grywalizacyjna Aplikacja Mobilna (Stoiska-Uczestnicy-Prelegenci)
 • Slajdy z prezentacji przesyłane na żywo na Twój telefon
 • Certyfikat potwierdzający udział + elektroniczny certyfikat na LinkedIn
 • Bonusy i kody do 35 polskich i zagranicznych narzędzi marketingowych
 • Materiały video z całej konferencji
 • Mała paczka konferencyjna przesłana pocztą
 • Egzemplarz magazynu sprawny.marketing
 • Grywalizacyjna Aplikacja Mobilna (Stoiska-Uczestnicy-Prelegenci)
 • Bonusy i kody do 35 polskich i zagranicznych narzędzi marketingowych
Bonusy w ramach pakietów: VIP Premium Standard Live
Miejsca w wydzielonych rzędach i zasilanie do laptopa
Materiały video z całej konferencji
Roczna prenumerata magazynu sprawny.marketing
Udział w afterparty
Koszulka ilovemkt
Duża paczka konferencyjna przesłana pocztą
Mała paczka konferencyjna przesłana pocztą
Egzemplarz magazynu sprawny.marketing
Badge konferencyjny
Grywalizacyjna Aplikacja Mobilna (Stoiska-Uczestnicy-Prelegenci)
Slajdy z prezentacji przesyłane na żywo na Twój telefon
Certyfikat potwierdzający udział
Bonusy i kody do polskich i zagranicznych narzędzi marketingowych

Zarejestruj się na kolejną edycje 6-7 marca 2018

Ceny wzrosną za:

870 PLN470 PLN1170 PLN
570 PLN1070 PLN370 PLN
570 PLN470 PLN

Formularz rejestracyjny na 2018

Kwota na fakturze  0 zł z VAT

ImięNazwiskoTelefonEmail
Pakiet Standard
Bilet Standard
Pakiet VIP
Bilet Premium
Pakiet Premium
Pakiet Streaming + nagrania
Bilet Premium
Bilet Standard

Pospiesz się, bilety szybko się sprzedają

Prelegenci i infuencerzy o tym dlaczego idea
konferencji jest niezwykła?


4 ważne konferencje + wejściówki

Wybrałem cztery interesujące wydarzenia, którym warto się przyjrzeć. Sprawdźcie program, prelegentów, miejsce i czas, a jeśli się zdecydujecie, sprawdźcie wpis na blogu - tam zebrałem zniżki i wejściówki, które udało mi się zebrać - link do bloga w pierwszym komentarzu.

Opublikowany przez mediafun na 11 października 2017
I ♥ Marketing - zapowiedź konferencji

Paweł Tkaczyk zapowiada konferencję I ♥ Marketing, która odbędzie się już 1 marca 2016 w Warszawie!Sprawdź program wydarzenia: https://www.facebook.com/events/880697638704910/

Posted by mediafun on 22 luty 2017

Dziękuję za #ILoveMkt <3 Przede wszystkim Cezary Lech i cała ekipa Sprawny.Marketing - konferencja doskonale...

Opublikowany przez Jakub Biel na 3 marzec 2017

Podzielę się z Wami jeszcze jedną refleksją z konferencji I <3 Marketing & Social Media 1-2.03.2017. To wyjątkowe dwa...

Opublikowany przez Dagmara Pakulska na 2 marzec 2017

Emocje trochę opadły więc czas na małe podsumowanie. Zacznę od wyznania i referencji: I <3 Marketing jest najmocniejsz...

Opublikowany przez Michał Szafrański na 3 marzec 2017

24 czynniki, wyróżniające I heart icon Marketing & Social Media:

22a 1600 osób = największa konferencja o e-marketingu w Polsce

 Zobaczysz 34 czołowych polskich ekspertów zgrywalizowanych i walczących o nagrody wynoszące łącznie blisko 140 tys. złotych

16a Płacisz 470 PLN netto, dzięki czemu koszt wysłuchania 1 eksperta to jedyne 28 PLN! = NAJLEPSI TRENERZY ZA NAJLEPSZĄ CENĘ

11a Strefa Młodego Marketera  – możliwość zabrania swoich pociech na konferencję i zostawienia ich pod opieką profesjonalnych animatorów.

19a Magia wielkiego ekranu (270 m2) i prezentacje w kinowym formacie 21:9 sprawią, że bez problemu zobaczysz wszystko nawet z ostatnich rzędów

21a Prezentacje najwyższej jakości, sprawdzane i dopracowywane przez profesjonalną firmę (0 prezentacji sprzedażowych, każdą prezentację sprawdzamy i dopracowujemy przed konferencją)

11a Grywalizacja między trenerami = 0 sprzedażowych prezentacji + im lepsza prezentacja, tym wyższe wynagrodzenie prelegenta!

12a Grywalizacja także między uczestnikami konferencji – prezenty dla najbardziej aktywnych

24a Rejestrując się na październikową konferencję, otrzymasz w prezencie filmy video z poprzedniej edycji I heart icon Marketing

17a Skondensowana wiedza podawana w 18-minutowych prezentacjach

18a 20-minutowa sesja Q&A na koniec konferencji

8a Projektujemy doświadczenia także podczas odwiedzania stoisk Partnerów konferencji

9a Dedykowana aplikacja dla uczestników konferencji – dopracowana w stosunku do III edycji, dostępna także z poziomu komputera

14a Networking i nowe znajomości

6a Wydarzenie żywo komentowane w social media – prawie milionowy zasięg w social mediach z #ilovemkt przy II edycji!

20a Wszystkie materiały otrzymasz pocztą na tydzień przed eventem – koniec z noszeniem kłopotliwej torby na konferencji

24a Dużo stanowisk rejestracyjnych = zarejestrujesz się szybko i bez kolejek

5aGodzinna przerwa obiadowa we własnym zakresie, my trzymamy ceny wejściówki na niskim poziomie, a Ty samodzielnie finansujesz posiłek (np. na Food Court Złotych Tarasów)

unnamed-1Korzystamy z innowacyjnej aplikacji do przesyłania slajdów – otrzymasz je na swój telefon w czasie       konferencji, dzięki czemu będziesz mógł/a robić notatki na żywo na konkretnych slajdach

certfikatKażdy uczestnik otrzyma certyfikat – zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej

13a Mocne łącze Wi-Fi

10a Dostęp do gniazdek z prądem w każdym rzędzie

14a 5 podwójnych wejściówek zostanie przekazanych na licytację, a wszystkie środki przekazane na cel charytatywny!

Zrzut ekranu 2017-01-24 o 14.23.11heart icon  Marketing & Social Media jest prowadzona przez genialnego hosta – Macieja Kautza

I heart icon Marketing & Social Media to jedyna konferencja, która wiedzę z zakresu:

heart icon Social Media Marketing
heart icon Content Marketing
heart icon Mobile SEO
heart icon E-Mail Marketing
heart icon Marketingu Lokalnego
heart icon Marketing Automation
heart icon Storytellingu
heart icon Budowania Marki
heart icon Analityki Internetowej

…dopasowała do potrzeb i wymagań małych i średnich firm. Dodatkowo wiedza zostanie przekazana w formie case studies i praktycznych przykładów!

Kogo spotkasz?

ikona 1600+ właścicieli firm, marketerów i specjalistów ds. PR
ikona 34 prelegentów

Dzięki tej konferencji

ikona 500+ uzyskasz wiele nowych kontaktów dzięki networkingowi
ikona 20+ poznasz wiele inspirujących case study

Lokalizacja konferencji

Multikino Złote Tarasy - Sala 1

Multikino Złote Tarasy – Sala 1

ul. Złota 59

00-120 Warszawa

Konferencja odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy. Wykorzystamy magię wielkiego ekranu i formatu 21:9, by jeszcze lepiej zaprezentować Wam prezentacje przygotowane przez prelegentów. Dodatkowo zgrywalizowana forma konferencji zapewni to, że wykładowcy będą zabiegać o Wasze głosy, dzięki czemu ich prezentacje z całą pewnością będą niepowtarzalne.

Najczęściej zadawane pytania

Partnerzy, Sponsorzy:

Napisz do nas

Kontakt

Płatności

Kinga Łuczack

+48 616 616 068

Kinga.Luczak@SprawnyMarketing.pl

Organizacja

Dominika Kaczor

+48 539 905 391

Szkolenia@SprawnyMarketing.pl

Napisz do nas na messenger

Administracja

Aleksandra Frala

+48 61 661 60 68

+48 519 183 555

Aleksandra.Frala@SprawnyMarketing.pl