Marketingowe Strategie wzrostu na 2018 rok

Jak osiągać doskonałe rezultaty w kampaniach PPC, SEO, płatnych i organicznych social mediach.

Prowadzący:

Larry Kim

KTO?

GDZIE?

The Heart

KIEDY?

22.03.2018

CENA NETTO

od 2470 PLN

Cena wzrośnie za:

Pierwsze w Polsce szkolenie Larry’ego Kima: Growth Marketing Strategies for 2018 & Beyond

 

 

Larry Kim to założyciel WordStream, największej na świecie firmy oferującej usługi w zakresie PPC i prowadzącej kampanie, o wartości blisko miliarda dolarów, dla tysięcy klientów. Larry to twórca darmowych narzędzi online dla systemów AdWords, KeyWord Research oraz systemu reklamowego Facebooka, z których na codzień korzysta ponad milion marketerów na całym świecie.


Wielokrotny laureat nagrody “Most influential PPC expert” serwisu PPC Hero (2017, 2015, 2014, 2013), “Search Marketer of the year” wg. Search Engine Land oraz US Search Awards. Nowym projektem Larry’ego jest firma MobileMonkey, tworząca oprogramowanie do chatbotów. Larry to również czołowy felietonista w branżowych magazynach, m.in. Inc. Magazine, Medium, Search Engine Land. 

 

Kilka ciekawych faktów o Larrym Kimie:

 • zafascynowany jednorożcami marketer :),
 • na codzień mieszka w Cambridge, MA – miejscu, gdzie powstały takie firmy jak Hubspot, Microsoft, Facebook a także jego własna firma – WordStream,
 • tata 3 letniego Juliana, który na Twitterze funkcjonuje jako #ppckid 🙂

Larry Kim to prelegent najważniejszych międzynarodowych konferencji, m.in.:


Dla kogo jest to szkolenie?

 • Specjalistów marketingu, którzy zdobyli już podstawową wiedzę i szukają innowacyjnych, ale sprawdzonych rozwiązań optymalizujących działania promocyjne,

 • Content Managerów,

 • Specjalistów Social Media,

 • PPC Managerów,

 • Specjalistów SEO.

Jak osiągnąć niespotykanie dobre wyniki w PPC, SEO, Social Mediach, CRO oraz właściwie każdym kanale marketingowym?

Odpowiedź znajdziesz na pierwszym w Polsce szkoleniu Larry’ego Kima. Całodzienne szkolenie z zakresu marketingu internetowego, prowadzone przez Założyciela WordStream, zdarza się bardzo rzadko, dlatego jeśli jesteś marketerem, który szuka zaawansowanej wiedzy, nie może Cię na nim zabraknąć! Larry podzieli się w trakcie wystąpienia swoimi najnowszymi marketingowymi eksperymentami, taktykami, wskazówkami oraz przyjętymi strategiami stosowanymi w najpopularniejszych kanałach marketingowych.

Poznasz niekonwencjonalne, ale w 100% skuteczne strategie wzrostu, które możesz od razu po szkoleniu wprowadzić w życie. Szkolenie przygotowane przez Larry’ego Kima to zaawansowany wykład skierowany do specjalistów marketingu, w szczególności Content, PPC/SEO Marketerów oraz Specjalistów Social Media.

Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne przygotowane przez profesjonalnych tłumaczy – którzy wspierali wszystkie edycje konferencji Search Marketing Day, organizowane przez Sprawny.Marketing

Na szkoleniu nie jest wymagany laptop.

 

Nie przegap pierwszej wizyty Larry’ego w Polsce i zapisz się na szkolenie przygotowane specjalnie dla Sprawnego Marketingu!

 

Program szkolenia Marketingowe strategie wzrostu na 2018 rok

  Część I: Top 10 "hacków" dla reklamy na Facebooku i Twitterze

   

  • Przydatne i niecodzienne porady, strategie i procesy, dzięki którym zdobędziesz od 10 do 100 razy większy przychód z płatnych kampanii na Facebooku i Twitterze.
  • Jak zwiększyć ruch dla Twoich treści i przekonwertować 3 do 5 razy więcej wejść na stronę w leady i klientów? I  to wszystko przy niewielkim budżecie 50$?
  • Jak działają najpopularniejsze algorytmy, w tym m.in. Wynik Dopasowanie Reklam (Facebook) czy Quality Adjusted Bids na Twitterze.
  • Must-see dla Content, Social Media i PPC managerów.

  Część II: Przechytrzyć algorytm Newsfeedu Linkedin

  • Dlaczego prowadzisz bloga? Chcesz, żeby Twoje treści były zauważane i czytane przez jak największą liczbę użytkowników, prawda?
   Twoje zasięgi często są jednak ograniczone. Przez co? Przez wielkość Twojej “widowni”.
  • Każdego dnia jesteśmy bombardowani ilością treści zdecydowanie większą niż czas, jaki możemy poświęcić na ich przeczytanie. Większość ludzi jest niezwykle zapracowana, z poziomem koncentracji jak u złotej rybki.
  • Jak zatem sprawić, aby Twoje treści się rozprzestrzeniały oraz dopilnować, że czytają je rzesze użytkowników?

  12:00 - 12:15 Przerwa kawowa

  Część III: Nowości w AdWords: funkcjonalności, taktyki i strategie

  • AdWords oferuje ponad 1000 różnych funkcji i  rozszerzeń. Przy setkach aktualizacji, jakie są wprowadzane co roku niemożliwym jest, aby znać je wszystkie i za nimi nadążyć. Larry wskaże 1% najważniejszych funkcji, które wg. niego są kluczowe oraz przedstawi sposoby najlepszego ich wykorzystania

  13:15 - 14:00 Przerwa obiadowa

  Część IV: 10 niecodziennych eksperymentów SEO, które działają!

  • Każdy ma swoją opinię na temat SEO. To, co najlepsze w SEO to fakt, że na koniec dnia, niezależnie od opinii, zawsze wygrywają dane: niezależnie od tego, czy dana taktyka zadziałała czy nie.
  • W tej części Larry opowie o kilku eksperymentach w zakresie SEO – tych, które mogą Cię zaskoczyć, jak i tych, o których może już słyszałeś. Niektóre z nich są tak szalone, że odbiorze Ci mowę!

  15:15 - 15:30 Przerwa kawowa

  Część V: Optymalizacja wskaźnika konwersji na sterydach – osiągnij wzrost nawet o 100-300%

  • Średnio oferty internetowe konwertują na poziomie 2.2% (osiołki), jednak najlepsze 10% ofert (jednorożce) przynoszą konwersje na poziomie 9% i więcej. Larry przedstawi 10 głównych czynników, które odróżniają słabe i dobre oferty oraz wskaże, jak możesz zostać jednorożcem w morzu osiołków 😉

  Część VI: Sesja Q&A

  • Larry Kim odpowiada na wszystkie Wasze marketingowe pytania 🙂

Lokalizacja szkolenia

trener

The Heart, Warsaw Spire Pl. Europejski 1

The Heart Warsaw to europejskie centrum współpracy startupów i korporacji. Centrum łączy młode firmy technologiczne z największymi polskimi, regionalnymi i globalnymi firmami.  Pierwsze szkolenie Larry’ego Kima odbędzie się zatem w nowoczesnym, inspirującym miejscu zlokalizowanym na 38 piętrze Warsaw Spire w biznesowym centrum Warszawy.

Dlaczego szkolenie w The Heart Warsaw to będzie unikalne wydarzenie?

 • Lokalizacja: 38 piętro budynku Warsaw Spire z widokiem na panoramę Warszawy.
 • Szkolenie w języku angielskim, tłumaczone symultanicznie przez profesjonalnych tłumaczy, którzy pracowali przy aż 4 branżowych konferencjach Search Marketing Day.
 • Komfort: nowoczesna i przystosowania do wymagań uczestników przestrzeń eventowa.
 • Międzynarodowa społeczność i networking: obecność przedstawicieli korporacji, funduszy i firm technologicznych z Europy i Izraela.


Rejestrując się 5 dni przed szkoleniem swój certyfikat otrzymasz po szkoleniu w formie elektronicznej

Lokalizacja szkoleń

Poznań Novotel plac Andersa 1, 61-898 Poznań

Warszawa ADN Centrum Konferencyjne ul. Grzybowska 56, 00-844 Warszawa

Wrocław Ibis Styles ,plac Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław

Kraków Q Hotel Plus Kraków, ul. Wygrana 6, 30-311 Kraków

Gdańsk Hotel Sadova, Łąkowa 60, 80-769 Gdańsk.

Najczęściej zadawane pytania

Kontakt

Marcelina Felerska

Obsługa klienta

Marcelina.Felerska@sprawnymarketing.pl

531 404 855

Angelika Chilczuk

Organizacja Szkoleń

Angelika.Chilczuk@sprawnymarketing.pl

577 877 944

Karolina Wojciechowska

Szkolenia dedykowane

Karolina.Wojciechowska@sprawnymarketing.pl

577 877 133

Oliwia Krzywdzińska

Płatności

Oliwia.Krzywdzinska@sprawnymarketing.pl

519 183 555