Formularz rejestracyjny >

Gary Vaynerchuk


oraz dziesięciu innych prelegentów:

• Cezary Lech,
• Barbara Sołtysińska,
• Paweł Danielewski,
• Daniel Kędzierski,
• Rahim Blak,
• Marcin Osman,
• Robert Gryn,
• Piotr Bijański,
• Nick James,

Zaprasza

Kiedy

Gdzie

Warszawa

Zamów

577 855 277

Wydarzenie, na którym praktycy biznesu łączą siły by zrealizować jeden najważniejszy cel - edukować i przekazywać wiedzę od praktyków, dzięki której uczestnicy będą mogli rozpocząć zmiany w firmie i swoim życiu, które będą katalizatorem do wzrostów i zwiększenia wyników finansowych.

Zapraszamy w biznesową podróż do przyszłości, gdzie nowatorskie rozwiązania są stosowane przez najskuteczniejszych praktyków we wszystkich tych dziedzinach,które decydują o sukcesie.
Poznaj najnowsze trendy, strategie, narzędzia w dziedzinie marketingu, social mediów i sprzedaży, które zdecydowanie zwiększą ROI i zautomatyzują procesy pozyskiwania i obsługi klientów.

Spotkanie skierowane do Przedsiębiorców, Prezesów, Liderów Organizacji, Top Managerów, Zarządzających.

DLACZEGO UDZIAŁ W KONFERENCJI ?

1

CZYNY NIE SŁOWA!

Prezentacje same w sobie mogą być inspirujące, nawet porywające, ale jeśli nie dają konkretnych efektów, ich wartość jest praktycznie znikoma. Dlatego przeprowadzamy jedną z najostrzejszych selekcji prelegentów, dającą Ci gwarancję dobrze zainwestowanego czasu.

2

100% PRELEGENTÓW POSIADA PRAKTYKĘ BIZNESOWĄ!

Prelegenci to praktycy - udowodnili, że strategie i rozwiązania, którymi będą się dzielić, osobiście stosują w swoich firmach. Zapewniają tym samym milionowe przychody i ich wzrost o minimum 20% rok do roku.

3

100% CZASU POŚWIĘCONEGO NA STRATEGIE I EFEKTY!

„Najpierw daj wartość” - to podstawowa zasada głównej gwiazdy wydarzenia, Garyego Vaynerchuka. W pełni się
z tym zgadzamy, dlatego określony czas prezentacji nie daje prelegentom miejsca
na autopromocję, a jedynie na zaprezentowanie wartości użytecznej dla uczestników.

4

100% NOWYCH PREZENTACJI NIGDZIE WCZEŚNIEJ NIE PREZENTOWANYCH

Szkoda Ci czasu na oglądanie tych samych prezentacji nawet najlepszych prelegentów?
Podczas wydarzenia wszystko, co zobaczysz będzie NOWYM DOŚWIADCZENIEM.

5

GARY VAYNERCHUK NA ŻYWO

To jedyna okazja, by spotkać w tej części Europy z jednym z najbardziej wpływowych ludzi biznesu na świecie. Jest przedsiębiorcą, dyrektorem generalnym i współzałożycielem VaynerMedia, kompleksowej agencji cyfrowej obsługującej klientów Fortune 500 w kilku lokalizacjach na świecie.

6

NAJWYŻSZY ŚWIATOWY POZIOM ORGANIZACJI

Sprawny.marketing oraz Milewski & Partnerzy słyną
z organizacji największych
i najbardziej prestiżowych wydarzeń w Polsce. To gwarancja dobrze spędzonego czasu.

7

NAJWYŻSZEJ KLASY NETWORKING BIZNESOWY

To doskonała okazja do przekucia kontaktów w zyski. Grupa docelowa wydarzenia daje gwarancję odnalezienia wspólnych „mostów” łączących różne biznesy.

8

JEDNO Z NAJWIĘKSZYCH WYDARZEŃ SKUPIAJĄCYCH PRAKTYKÓW

Największe zagęszczenie osób decyzyjnych, zarządzających, prezesów i właścicieli firm na metr kwadratowy. Dołącz do grona ponad 1600 uczestników, które czyni z tego wydarzenia jedno z największych wydarzeń branżowych skupiających Praktyków.

Gary Vaynerchuk

Milioner, przedsiębiorca, jeden z najbardziej wpływowych ludzi biznesu na świecie.

Urodził się 14 listopada 1975. Jest przedsiębiorcą, założycielem Vaynermedia – jednej z najlepszych agencji marketingowych w USA oraz twórcą popularnych kanałów youtubowych takich jak WineLibraryTV, czy #AskGaryVee. Jest również autorem kilku bestsellerowych książek. Od wielu lat, pomaga międzynarodowym firmom osiągnąć sukces
w mediach społecznościowych. Zwrócił na siebie uwagę pionierskim podejściem do popularyzacji swojego biznesu i swojej marki. Bez ogródek pokazuje czym jest tak naprawdę prowadzenie biznesu. Gary jest znany z tego, że za pomocą narzędzi takich jak Facebook, Snapchat, Twitter, czy Youtube potrafi tworzyć bardzo zaangażowane społeczności internautów. Przez wielu uważany jest za geniusza marketingu
i biznesu. Vaynerchuk inwestuje w innowacje jako “angel investor”, a także doradza, między innymi przedsiębiorstwom takim jak Uber, Birchbox, Snapchat, Facebook, Twitter i Tumblr. Regularnie występuje jako główny mówca na globalnych konferencjach nt. przedsiębiorczości i technologii.

KTO JESZCZE WYSTĄPI?

Cezary Lech

CEO sprawnego.marketingu, od 13 lat zajmuje się marketingiem, w szczególności tematami z zakresu pozycjonowania, content marketingu i marketingu
w wyszukiwarkach. Jest wydawcą największego polskiego magazynu o marketingu sprawny.marketing i organizatorem ogólnopolskiego cyklu szkoleń, które z sukcesem edukują kilka tysięcy osób rocznie. Cezary jest także pomysłodawcą i organizatorem zgrywalizowanej konferencji I <3 Marketing & Social media, która dwa razy do roku gromadzi najlepszych polskich ekspertów i przedstawicieli znaczących w Polsce firm. Twórca fanpage na Facebooku poświęconego marketingowi, który obserwuje ponad 78 tysięcy osób. Prezenter i redaktor cotygodniowego programu na żywo "Marketingowe Podsumowanie Tygodnia", w którym szczegółowo omawia najważniejsze nowości z obszaru marketingu.

Barbara Sołtysińska

Bizneswoman, pasjonatka nowych technologii, współzałożycielka i CEO indaHash.

Swą karierę zaczynała od pracy w PR i marketingu. W 2013 roku współzałożyła wielokanałową sieć YouTube (MCN), LifeTube, która szybko stał się niekwestionowanym liderem swojej kategorii w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) a w 2016 roku sprzedała w niej swoje udziały. W 2016 roku skupiła się na rozwoju indaHash - międzynarodowej platformy do automatyzacji współpracy
z influencerami, która gromadzi ponad pół miliona influencerów z całego świata,
a na koncie ma ponad 1,4 tys. zrealizowanych kampanii na ponad 70 rynkach.
W ciągu niespełna dwóch lat firma otworzyła 8 biur na 4 kontynentach i właśnie otwiera 3 kolejne. indaHash w grudniu 2017 roku zrealizował z sukcesem ICO wprowadzając własną kryptowalutę indaHash Coin. W ICO wzięło udział ponad
13 000 osób ze 131 krajów a wg ICO tracker było to jedno z 30 największych ICO na świecie. indaHash otrzymał liczne międzynarodowe nagrody - między innymi Accenture Consumer TechAwards, Festival of Media MENA, UK Business Awards.

Robert Gryn

Robert Gryn jest CEO i właścicielem Codewise – jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie według Financial Timesa, serwisu Statista i firmy Deloitte..

Sprzeciwiający się korporacyjnej biurokracji Gryn, bez udziału zewnętrznych inwestorów, zamienił Codewise w odnoszącą sukcesy, globalną markę technologiczną, która oferuje narzędzia do zarządzania i analityki internetowych kampanii reklamowych wykorzystujące sztuczną inteligencję Codewise pomaga tysiącom firm na całym świecie mierzyć, analizować i optymalizować wielomiliardowe wydatki reklamowe, poprawiając wydajność ich działań i maksymalizując zwrot z inwestycji. Jako jeden z największych ekspertów technologii reklamowej na świecie, Robert Gryn cieszy się uznaniem za swoją wiedzę na temat nowoczesnego ekosystemu reklamowego, jego potencjału, zalet i wad. Wielokrotnie nagradzane produkty Codewise zrodziły się właśnie z pomysłów Gryna jako odpowiedź na zapotrzebowanie marketerów na rozwiązania nowej generacji.

Paweł Danielewski

Jest ekspertem marketingu internetowego, który w ciągu ostatnich 5 lat pomógł wygenerować klientom ponad 80.000.000 zł w sprzedaży online. Przez wielu uważany jest za najlepszego specjalistę ds. sprzedaży i marketingu internetowego
w Polsce. „Wierzę, że skuteczny marketing nie musi być agresywny wobec klientów
i może dawać realną wartość odbiorcom naszych kampanii. Wierzę również, że najważniejszym czynnikiem powodującym sprzedaż są relacje jakie zbudujemy
z naszymi Klientami oraz to jaką otrzymają wartość (np. w postaci edukacji) zanim dokonają zakupu produktu.” - To innowacyjne podejście pozwoliło osiągać Pawłowi rekordowe sprzedaże w krótkim czasie i zbudować bazę blisko 50.000 Czytelników zostawiających setki pozytywnych komentarzy pod każdym opublikowanym wideo. Paweł jest praktykiem, który prowadził i współprowadził kampanie marketingowe
z rekordowymi efektami, m.in.przyjazd Nick'a Vujcica do Polski
(25.000 Uczestników) oraz Anthony Robbins w Poznaniu (8000 Uczestników) czy NAC (4300 Uczestników) Występował obok takich autorytetów jak Antony Robbins, Robert Kiyosaki, Les Brown, Nick Vujcic i Andy Harrington. Z jego programów edukacyjnych Akademia Expertów nt. marketingu korzystają tysiące przedsiębiorców i marketerów.

Daniel Kędzierski

CEO FastTony.es - narzędzia, które pomaga tworzyć skuteczne kampanie na Facebooku, optymalizować czas pracy, automatyzować procesy poprzez autorskie rozwiązania, liczne integracje z systemami zewnętrznymi. Odpowiada za wizję produktu, zdobywanie nowych rynków oraz dystrybucję. Przedsiębiorca
z czternastoletnim doświadczeniem. Tworzył strategie biznesowe i marketingowe,
a z jego rozwiązań technologicznych korzystały firmy takie jak: T-Mobile, DDB Tribal, McDonalds, Starcom. Prelegent największych krajowych i międzynarodowych konferencji. Prowadzi stałą rubrykę o technologii reklamowej w ekosystemie Facebook w Magazynie Online Marketing. Jego artykuły są publikowane w wielu branżowych czasopismach takich jak Marketer+, Mensis i inne. Szkoleniowiec, wykładowca. Poza pracą można go spotkać na Akademii Morskiej w Gdyni, Wyższej szkole Europejskiej w Krakowie, Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie dzieli się wiedzą z przyszłymi przedsiębiorcami i menadżerami.

Marcin Osman

Prezes OSMPOWER.pl, autor 4 książek, praktyk sprzedaży, wydawca bestsellerowych książek Garyego Vaynerchuka w Polsce.

Na swoich wystąpieniach przedstawia zawsze 100% praktyki, zero teorii.
Jego domeną jest „działanie tu i teraz z tym co masz” a jego największą wartością jest skuteczność. Propagator hustlerskiej postawy działania oraz ekonomii wdzięczności. Aktywny twórca treści video. Przeprowadził ponad 200 webinarów i kilkaset Facebook live’ów, na których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu sprzedaży, marketingu i selfpublishingu. Dzięki jego kursom selfpublishingowym wydane zostało ponad 50 książek. Jego mottem jest „czytaj i działaj”!

Melanie D. Nelson

Przedsiębiorca i Bizneswoman. Międzynarodowy trener i mówca.

Melanie rozpoczęła swój pierwszy z wielu biznesów zaraz po ukończeniu collegu. Budując z sukcesem tradycyjny biznes oraz dwa biznesy online, stała się wolna finansowo w wieku 26 lat.
Ciesząc się wolnością przychodu rezydualnego z biznesu, uczy zasad osobistego i biznesowego sukcesu na scenach całego świata od ponad dekady.

Rahim Blak

CEO click community - agencji social media zatrudniającej ponad 80 social media specjalistów oraz CMO i współzałożyciel systemu edrone - pierwszego eCRM dla
e-commerce. Koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SAAS. Prelegent i szkoleniowiec, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów. Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA
w Łodzi, prowadzi zajęcia z marketingu na MBA w Łodzi, z social media na AGH
w Krakowie, ze sprzedaży na WSEI w Krakowie i Social Employer Brandingu
na Akademii Leona Koźmińskiego. Ekstrawertyczny przedsiębiorca i aktywny Networker. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach
i wykładach z serii #ZrozumiećBiznes. Wierzy, że tworzenie Startupów jest sztuką.

Piotr Bijański

Przedsiębiorca, inwestor.

Przeszedł drogę od zera do... olbrzymich długów, wyciągnął wnioski i dziś jest inwestorem i szczęśliwym człowiekiem. Prezes i założyciel firm w branży prawnej, finansowej, turystycznej. Zarządza również salonami w branży odzieżowej, a także realizuje inwestycje na rynku nieruchomości. Wyceny firm i transakcji liczone są w milionach złotych. Łączy działania w biznesach tradycyjnych z internetowymi. Z jego rozwiązań korzysta tysiące zadowolonych klientów. Zawsze patrzy na dużą skalę, a jego praktyczne doświadczenie w różnych branżach daje możliwość wielotorowego spojrzenia oraz natychmiastowego przekładania go na rezultaty.

Lech Kaniuk

Według rankingu Brief jest jednym z 50 najbardziej kreatywnych w biznesie w Polsce..

Mając zaledwie 18 lat sprzedał swoją pierwszą innowację dla Wargön Alloys, a jako 20-latek został najmłodszym doradcą ds. innowacji w szwedzkiej, państwowej firmie ALMI Företagspartner. W 2006 r. współtworzył spółkę KYAB AB, która rozwija innowacyjne rozwiązania do mierzenia wykorzystania energii w budynkach.
W 2008 r. Lech Kaniuk otrzymał swój pierwszy patent za innowacyjną przykrywkę do mikrofalówek. Lech Kaniuk jest również założycielem spółki kawowej Bean & Buddies, spółki nieruchomościowej JLS Property oraz kilkunastu innych firm. Obecnie również cenionym prelegentem oraz autorem książek.

Jakub B. Bączek

Przedsiębiorca, trener mentalny, podróżnik..

Jest właścicielem sześciu firm, włada siedmioma językami. Jego najbardziej spektakularnym sukcesem jest tytuł mistrza świata, który zdobył wraz z reprezentacją Polski siatkarzy w 2014 r. oraz wystąpienie dla 30 000 osób na stadionie piłkarskim w Poznaniu.
Jako trener mentalny wykorzystuje ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy z wybitnymi sportowcami i profesjonalistami. Doradca, mówca i szkoleniowiec w takich instytucjach jak ING, Orlen, Polpharma, Plus, Luxmed, czy Millennium Bank. Autor kilkunastu książek. Najnowszą, zatytułowaną „Determinacja” napisał wraz z Jackiem Santorskim. Jest uznawany za mistrza social mediów i marketingu opartego na idei.
Obecnie pełni funkcję prezesa w trzech spółkach (STAGEMAN Group Sp. z o.o, JBB International Sp. z o.o. i Mental Power Sp. z o.o.). Doskonała organizacja pracy pozwala mu idealnie łączyć życie przedsiębiorcy i podróżnika - 6 miesięcy w roku spędza na poznawaniu świata. Otwarty na nowe projekty, dla których stawia dwa warunki: projekt musi mieć dużą wartość dla ludzi (część misyjna) i być dochodowy. Pasjonat golfa, siatkówki i treningu mentalnego. Kocha ludzi i chce im pomagać podnosić jakość życia i efektywność finansową.

Janusz Kamiński

Twórca aplikacji mobilnej Tickerence oraz CEO agencji marketingowe Trakido..

Łączy marketing i sprzedaż w jeden spójny kanał komunikacji i wspiera firmy w tym obszarze.
Jest jednym z pierwszych Specjalistów Marketing Automation w Polsce. Od 8 lat związany z profesjonalnym rynkiem marketingowym. Współpracował z trzema największymi agencjami reklamowymi w naszym kraju.
Specjalizuje się w zaawansowanych kampaniach marketingowych opartych o analizę zachowań użytkowników na serwisach www. Certyfikowany przez Google Specjalista w zakresie Analityki Internetowej oraz Google AdWords. Współpracował m.in. z takimi markami jak: BZ WBK-Aviva, Tatuum, Mateusz Grzesiak, Budlex, Międzynarodowe Targi Poznańskie czy Implant Masters Poland.

Krzysztof Hillar

Prowadzący imprezę.

Przez ostanie lata, Krzysztof stał się jednym z najbardzej rozpoznawalnych, charyzmatycznych i skutecznych mówców posiadających unikalną umiejętność sprzedaży ze sceny. Jest uznawany przez wielu za jednego z najskuteczniejszych influence-rów w temacie prezentacji i komunikacji.
Na codzień jest przedsiębiorcą działającym na scenie życia i biznesu. Swoją pierwszą książkę „Przemawiaj i zarabiaj” sprzedał w ilości liczonej w tysiącach egzemplarzy. Przekonuje właścicieli firm, biznesów i innych, którzy dostarczają produkty i usługi na rynek do tego aby działać JEDEN do WIELU. W ten sposób pomógł tysiącom indywidualnych osób i setkom firm. Krzysztof wykorzystuje wszystko to co tworzy i czego uczy w swoich przedsięwzięciach, co daje prawo aby określać go mianem praktyka sceny i biznesu. Po niecałym roku praktyki i zgłębiania tajników oraz technik komunikacji i prezentacji Krzysztof Hillar stał się jednym z najbardziej skutecznych sprzedawców na scenie. Na polskim rynku jest określany mianem eksperta sztuki komunikacji jeden do wielu.

Agenda wydarzenia:


Rejestracja


Oficjalne otwarcie, podziękowania sponsorom


Rahim Blak:
Technologie budowania marki osobistej.


Paweł Danielewski:
3 najskuteczniejsze strategie marketingowe online dające najwyższe wyniki w 2018 roku.


Janusz Kamiński:
Budowanie strategii marketingowych z wykorzystaniem wielu narzędzi komunikacji


Przerwa Kawowa- Networking


Marcin Osman:
Marketing zero złotych - czyli ekonomia wdzięczności w praktyce.
Praktyczne case study.


Prelegent zostanie podane wkrótce


Jakub B. Bączek:
Jak za pomocą futurologii biznesowej stworzyć w Polsce branżę przyszłości, by Twój biznes zarabiał minimum 1 mln zł rocznie i nie miał żadnych konkurentów?


Piotr Bijański:
Biznes, bankructwo, satysfakcja,
czyli jak zaczynając od 1 500 000 zł długu
stworzyć swoje małe imperium


Przerwa Lunchowa


Konkursy i losowanie


Melanie Nelson:
Unstoppable Business! Twój biznes jest tylko tak dobry jak ty sam.
Naucz się opanowywać wspólny mianownik
wszystkich twoich sukcesów i porażek.


Daniel Kędzierski:
Jak Zarobiłem 15 mln w 3 lata
– Lead Generation w Obrębie Fb.


Panel Dyskusyjny

Cezary Lech:
Jak dzięki treściom video sprzedaje
produkty za ponad 4 mln zł rocznie?


Przerwa kawowa- networking


Robert Gryn


Gary Vaynerchuk


Oficjalne zakończenie

Gdzie i kiedy?

Warszawa Sangate Hotel Aiport, ul. Komitetu Obrony Robotników 32, 02-148 Warszawa

Sprzedaż biletów na wydarzenie Gary Vaynerchuk w Polsce

Wydarzenie rozpocznię się za:

0
0

dni

0
0

godzin

0
0

minut

0
0

sekund

Bonusy w ramach pakietów: VIP General
Materiały video z V edycji #ilovemktvideo
Egzemplarz magazynu sprawny.marketingmagazyn
Egzemplarz premierowy
I love Crypto
magazyn
Dostęp do strefy networkingowejnetworking
Materiały konferencyjnemateriały
Roczna prenumerata magazynu sprawny.marketingprenumerata
Roczna prenumerata I love Cryptoprenumerata
Dostęp do kursu video Facebook w wersji Premiumkurs FB
Dostęp do materiałów video z IV i V edycji #ilovemktvideo
Całodniowa przerwa kawowaprzerwa
Lunchlunch
Spotkanie z Garym i podpisanie książki spotkanie
Zdjęcie z Garymzdjęcie

Bonusy w ramach pakietów:

VIP

General

video

magazyn

magazyn

networking

materiały

prenumerata

prenumerata

kurs FB

video

przerwa

lunch

spotkanie

zdjęcie

up_sell_gary

Kontakt

Marcelina Felerska

Obsługa klienta

Marcelina.Felerska@sprawnymarketing.pl

531 404 855

Angelika Chilczuk

Organizacja Szkoleń

Angelika.Chilczuk@sprawnymarketing.pl

577 877 944

Karolina Wojciechowska

Szkolenia dedykowane

Karolina.Wojciechowska@sprawnymarketing.pl

577 877 133

Oliwia Krzywdzińska

Płatności

Oliwia.Krzywdzinska@sprawnymarketing.pl

519 183 555