Zaplanuj strategię podczas Startup Sprint Marketing

Masz pomysł na to jak w nietuzinkowy sposób promować produkty i usługi? Znalazłeś nowe rozwiązanie skutecznie wspierające sprzedaż? A może masz kłopot ze stworzeniem strategii marketingowej dla swojego startupu? Przyjedź do Poznania na weekend 24-26 maja i weź udział w Startup Sprint Marketing. Kilkunastu mentorów, specjalistów od marketingu pomoże Ci rozwinąć Twój produkt i opracować niebanalną strategię dla Twojej firmy.

Na marketingu jak na piłce nożnej i polityce znają się wszyscy. Nie wszyscy jednak wiedzą jak łączyć ze sobą elementy marketingowej strategii i jak sprawiać by konsumenci chcieli korzystać z takich a nie innych produktów i usług. Dlatego też tym razem do współpracy przy Startup Sprint zaprosiliśmy specjalistów od marketingu, którzy pomogą uczestnikom w pracach nad ich produktem i strategią. – Mówi Tomasz Czapliński, z funduszu LMS Invest, organizator wydarzenia. Wydarzenie podzielone zostanie na dwie kategorie. Pierwszą z nich jest Pomysł na startup. W jej ramach uczestnicy będą rozwijać pomysły na nowe rozwiązania. Drugą kategorią jest Strategia to podstawa, w ramach której uczestnicy pod okiem mentorów będą pracować nad zarysem strategii marketingowej dla swojego startupu. Ostatniego dnia prac, w niedzielę zaprezentują przed jury to, co udało im się przez weekend wypracować.

W jaki sposób wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy zarejestrować się na stronie www.ssmarketing.evenea.pl Szczegóły na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.marketing.startupsprint.org

Miłośnicy nowych technologii na pewno zainteresują się poznańską edycją Startup Safary Office Tour – wycieczkę po biurach jednych z najbardziej znanych firm nowotechnolologicznych i miejsca związanych ze startupami. Do obejrzenia będą między innymi biura Wykop.pl, Omni3D oraz Netguru. Szczegóły dostępne są na stronie

Organizatorzy wydarzenia:
LMS Invest – fundusz specjalizujący się w inwestycjach na wczesnym etapie działania przedsiębiorstw. Obszar zainteresowania LMS Invest stanowią firmy z szeroko rozumianego sektora nowych technologii ze szczególnym uwzględnieniem firm operujących w obszarze innowacji w obszarach marketingu i marketingowego wsparcia sprzedaży. www.lmsinvest.pl

Grupa Allegro – to międzynarodowy koncern branży internetowej obecny w ponad 23 krajach, głównie w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce do najbardziej znanych serwisów Grupy należy platforma handlowa Allegro.pl, serwis motoryzacyjny otoMoto.pl, porównywarka Ceneo.pl czy portal finansowy Bankier.pl.

Kontakt
Monika Synoradzka
Monika.synoradzka@lmsinvest.pl
696 008 919

Rafał Kowalewski

Trener AdWords w MaxROY.com, związany z branżą SEM od 2009 roku. Jako copywriter - miłośnik literatury i pięknego słowa. Jako specjalista reklamy w Google, wyznawca zasady: “Brzydkie reklamy sprzedają najlepiej”.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *