Napisz do nas

Zapraszamy na 19 szkoleń z e-marketingu i konferencję I ♥ Marketing.

19 Szkoleń i I ♥ Marketing

Napisz do nas
plesk

Usługi Google zarządzalne z Pleska

Żeby upowszechnić swoje usługi, Google stara się uczynić je możliwie łatwodostępnymi. W zeszłym roku, w ramach porozumienia z kilkunastoma dużymi zachodnimi firmami hostingowymi, zarządzanie usługami takimi jak Narzędzia dla Webmasterów, Custom Search Engine, Site Search, Web Elements i AdSense, stało się możliwie z poziomu paneli administracyjnych do zarządzania hostingiem. Od dzisiaj identyczna funkcja dostępna jest w jednym z popularniejszych paneli administracyjnych – w Plesku.

Plesk i wbudowane weń Google Services for Websites

Każdy dostawca hostingu korzystający z Pleska 9.5, może teraz włączyć swoim klientom dostęp do Google Services for Websites (pakietu, na który składają się wymienione wyżej usługi, tj. Narzędzia dla Webmasterów, Custom Search Engine, Site Search, Web Elements i AdSense).

Z integracją nie wiążą się żadne korzyści poza tą, że wieloma rzeczami można zarządzać z jednego miejsca.

Czym są poszczególne usługi, składające się na Google Services for Websites?

sprawnymarketing

Maciej Janas

Od 2004 w poznańskich agencjach interaktywnych (UX, copy), od lutego 2010 do grudnia 2012 redaktor serwisu SprawnyMarketing.pl. Lubi tropić i opisywać trendy w biznesie internetowym, interesuje się interakcjami technologii z człowiekiem i społeczeństwem oraz współczesną polszczyzną. Google+


  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *