snapchat webinar

Co to jest Snapchat i jak wykorzystać go w biznesie?

Snapchat to aktualnie jedna z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się platform social media. Na całym świecie dziennie korzysta z tej aplikacji ponad 150 milionów użytkowników. Główną zaletą Snapchata jest poświęcona uwaga w trakcie konsumowania treści oraz zaangażowanie po stronie użytkowników. Wykorzystaj to!

Aplikacja opiera się na opowiadaniu historii, która ma miejsce “tu i teraz”. Oferuje proste w użyciu narzędzia, które dają olbrzymie możliwości do kreatywnych działań za pomocą smartfona. Polem dla marek jest tworzenie wartościowych treści (rozrywkowych lub użytecznych) dopasowanych do potencjalnego odbiorcy brandu w formie bliskiej do twórców internetowych.

Podczas webinaru dowiesz się:

➡ Czy w ogóle potrzebujesz Snapchata?
➡ Dlaczego ludzie korzystają ze Snapchata i jakie treści tworzą?
➡ Kto jest głównym targetem?
➡ Czym jest aktualizacja Memories i jaki ma wpływ na aplikację?
➡ Dokąd zmierza Snapchat?

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o promocji na Snapchacie?

Zapraszamy na szkolenie Snapchat & Instagram Stories:

Powyższy tekst zawiera prywatne poglądy Autora. Niekoniecznie muszą odzwierciedlać one poglądy Redakcji.

Mateusz Paszkiewicz

Pomaga firmom tworząc lub współtworząc strategie działania w zakresie digital oraz osiągać strategiczne cele w zakresie sprzedaży. Wyznaje zasadę, że każda podjęta akcja jest „po coś" i powinna dostarczyć konkretny zwrot. Swoje doświadczenie zyskiwał w Polsce i na zagranicznych rynkach współpracując z takimi firmami jak: TVN24, Diet & Training by Ann (Anna Lewandowska), Booksy, Kainos, Dieta OXY, Hauraton, Sprawny Marketing, Agencja MaxROY, You’ll.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • Trudno mi sobie wyobrazić skuteczne pozyskiwanie klientów przez mniejsze firmy na snapchata… to ma sens chyba tylko przypadku takich, które mają już jakiś brand.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *