snapchat webinar

[Video] Czy Snapchat jest dla Ciebie?

Snapchat to aktualnie jedna z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się platform social media. Na całym świecie dziennie korzysta z tej aplikacji ponad 150 milionów użytkowników. Główną zaletą Snapchata jest poświęcona uwaga w trakcie konsumowania treści oraz zaangażowanie po stronie użytkowników. Wykorzystaj to!

Aplikacja opiera się na opowiadaniu historii, która ma miejsce “tu i teraz”. Oferuje proste w użyciu narzędzia, które dają olbrzymie możliwości do kreatywnych działań za pomocą smartfona. Polem dla marek jest tworzenie wartościowych treści (rozrywkowych lub użytecznych) dopasowanych do potencjalnego odbiorcy brandu w formie bliskiej do twórców internetowych.

Podczas webinaru dowiesz się:

➡ Czy w ogóle potrzebujesz Snapchata?
➡ Dlaczego ludzie korzystają ze Snapchata i jakie treści tworzą?
➡ Kto jest głównym targetem?
➡ Czym jest aktualizacja Memories i jaki ma wpływ na aplikację?
➡ Dokąd zmierza Snapchat?

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o promocji na Snapchacie?

Zapraszamy na szkolenie Snapchat & Instagram Stories:

Powyższy tekst zawiera prywatne poglądy Autora. Niekoniecznie muszą odzwierciedlać one poglądy Redakcji.

Avatar

Mateusz Paszkiewicz

New Media Specialist, prelegent na polskich i zagranicznych konferencjach. Pomaga organizacjom i markom personalnym wykorzystać potencjał nowych mediów. Na co dzień aktywnie udziela się na LinkedIn, gdzie publikuje, buduje społeczności (twórca największej grupy biznesowej o Snapchacie – Snapchat for Business), pozyskuje nowych klientów oraz odpowiada za działania Sprawnego Marketingu. Współpracował z takimi markami jak: TVN24 (wdrożył i był odpowiedzialny za obsługę TVN24 na Snapchacie – strategia i treści), Gazeta.pl, Kainos, Suchar Codzienny. Szkoli i udziela konsultacji z zakresu nowych mediów.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • Avatar

   Trudno mi sobie wyobrazić skuteczne pozyskiwanie klientów przez mniejsze firmy na snapchata… to ma sens chyba tylko przypadku takich, które mają już jakiś brand.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *