Napisz do nas

Zapraszamy na 19 szkoleń z e-marketingu i konferencję I ♥ Marketing.

19 Szkoleń i I ♥ Marketing

Napisz do nas
silesia-sem-2010-logo (1)

Silesia SEM Warsztaty 2010

Silesia SEM 2010 to warsztaty z marketingu w wyszukiwarkach prowadzone w postaci całodziennych prezentacji i paneli dyskusyjnych. Zaproszeni specjaliści pokażą jak wykorzystać wyszukiwarkę w marketingu internetowym. Zajmiemy się m.in. najnowszymi trendami w marketingu wyszukiwarek m.in. pozycjonowanie szerokie, wyszukiwanie sponsorowane, zwrot z inwestycji, reklama wizerunkowa, a także prowadzenie rozliczeń w SEO i SEM. 


Jednym z gości specjalnych będzie prezes PBI Andrzej Garapich, który opowie o wpływie badania ruchu internetowego na marketing w wyszukiwarkach. PBI od lat wraz z Gemius prowadzi badania Internetu.

O wyszukiwaniu sponsorowanym (PPC) powiedzą m.in.:

 • Bartek Krzemień (Divbi),
 • Tomasz Więckowski (LogicSearch),
 • Marcela Krzemień (Ataxo).

Z kolei w panelach o SEO wezmą udział m.in.

 • Cezary Lech (MaxROY.com),
 • Michał Makaruk (Forum PiO),
 • Łukasz Iwanek (Internetica).

Wydarzenie będzie miało miejsce 10 czerwca 2010 na Wydziale Informatyki i Komunikacji Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach, który jednocześnie jest jego organizatorem. Nad jakością i merytoryczną wartością prezentacji i paneli dyskusyjnych czuwa Rada Programowa warsztatów. Do udziału w Radzie Programowej zostały zaproszone osoby, które są znane z aktywności w dziedzinie marketingu w wyszukiwarkach zarówno od teoretycznej jak i praktycznej strony.

Więcej informacji na witrynie Silesia SEM 2010.

(na podstawie informacji prasowej)

sprawnymarketing

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 25 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 1-2 marca 2017 roku.  • Warsztaty zapowiadają się bardzo obiecująco patrząc na dotychczasowe spotkania Silesia SEM. Na naszym blogu pośród osób, ktore wypełnią ankietę rozlosujemy darmową wejściówkę oraz kody rabatowe na Warsztaty. Zapraszam http://dkdk.pl/index.php/2010/05/poznajmy-sie/

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *