Sieć partnerska zostaje zastąpiona siecią reklamową w AdWordsach

Jak podaje Google na swoim blogu dotyczącym usługi AdWords, w ciągu najbliższych tygodni dotychczasowa sieć partnerska dostępna w serwisie reklamowym Google, zostanie zastąpiona przez sieć reklamową.

Zmianie ulegnie również nazewnictwo w interfejsie webowej aplikacji Google AdWords – z sieci partnerskiej na reklamową.

Dodatkowo wraz z zmianą nazewnictwa sieci, została uruchomiona nowa witryna opisująca strony i korzyści oferowane z uczestnictwa w sieci reklamowej Google [link].

Główną przyczyną zmiany nazwy było poszerzenie oferty reklamowej w AdWordsach oraz dodanie nowych funkcji, opcji kreowania reklam, usprawnieniu narzędzi pomiarowych oraz witryn wydawców, których w całej sieci na dzień dzisiejszy jest ponad milion.

Dla przypomnienia dodam, że sieć reklamowa Google obejmuje większość usług webowych potentata wyszukiwarkwoego m.in. Wyszukiwarkę Google, YouTube, Google Finance, Gmail, Mapy Google, platformę blogową – Blogger oraz ponad milion partnerskich witryn.

[źródło:http://adwords.blogspot.com/]

Michal Burzynski

Michał Burzyński aktywny jest w branży SEO / SEM od 2007 roku. Jego specjalnościami są: PPC, tworzenie ruchu organicznego, optymalizacja konwersji (CRO) oraz analityka internetowa.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *