Serp Wars

SERP WARS – Zemsta Googlersów

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…

Rycerze Niedaj, po ostatnio stoczonej bitwie o pozycje oraz wpływy lokalnych planet w układzie Googlesant, rozpoczynają powrót do swoich ojczystych baz. Nietolerująca obecnego porządku Federacja Jakości niespodziewanie rozpoczęła nakładanie blokad na planety należące do Sojuszu Rebeliantów. Wciąż nieliczni, ocalali Mistrzowie Zakonu Niedaj, zwołali naradę na temat możliwości rychłego rozwiązania konfliktu…

W eskorcie niszczycieli, z odległej Nanibu, do świątyni Niedaj przybywa sama Królowa. Najpotężniejszy Mistrz Niedaj stwierdza: – Wpływ silny wielkiego Johna wyczuwam. Ostrożność zachować musimy.

Dramat trwa, ruch na wielu planetach poważnie zmalał. O wsparcie ze strony rebelii zaczynają zwracać się Senatorzy jednostek planetarnych, którzy przybywali jeden za drugim do siedziby Zakonu, błagając o pomoc w zdjęciu blokady. Sytuacja jest dramatyczna, panika handlarzy wymknęła się spod kontroli. Tymczasem prawa ręka Przewodniczącego Rady wysyła z nieoficjalną wizytą na Polandus zaufanego rycerza z misją opracowania nowych metod walki z algorytmicznym systemem blokad Federacji. Podejrzewa się, że za poczynaniami Zrzeszenia stoi ktoś inny, a Federacja uległa naciskom imperialistów, dążącym do zwiększenia wpływów, dzięki nowym i płatnym szlakom oraz jednoczesnym zmniejszeniu znaczenia ruchu organicznego.
 Zablokowane szlaki handlowe skutecznie zmuszają poselstwo Sojuszu do korzystania z nieopłacalnych i drogich tras międzyorbitalnych.

W tym samym czasie przebywający na nizinnym Polandusie Niedaj udaje się do tajnej bazy rebelii, aby zweryfikować wyniki obliczeń pracujących tam droidów. Testy przebiegają pomyślnie. W rozmowie na pokładzie statku, w przekazie holograficznym, Mistrz odpowiada: – Sprzymierzeńcem naszym jest linków Moc i potężnym sprzymierzeńcem wciąż ona jest.

Wojna zbliżała się wielkimi krokami. Dysponujący ogromną władzą, mroczny i potężny Lord John, osobiście kontrolujący przebieg projektu separacji Googlesant i wspomagany przez armię szturmowców (klonów, które niegdyś służyły Republice), nie zamierza przeprowadzić jednego, zmasowanego natarcia na zagrażające mu statki oraz planety Sojuszu. Imperium przyjmuje strategię, której ani Mistrz, ani Luk, ani Han Freelancer czy Niebaka nie byli w stanie przewidzieć… Porządek planet w układzie ma zostać ponownie zmieniony. Tym razem na zawsze.

Czy rycerze jasnej strony Mocy powstrzymają bezwzględne plany Imperium? Czy młodzi Padawani i armia Sojuszu obronią galaktykę przed ciemną stroną Mocy i zdradą Federacji Jakości? Dowiemy się w kolejnym epizodzie sagi SERP WARS.

Obywatelu galaktyki! Zarządzasz planetą i zależy Ci na jej pozycji w układzie Googlesant? Dołącz do Sojuszu! Wycofamy blokadę Federacji i obronimy Cię przed armią Imperium, bo: – Czystość jasnej strony Mocy przewagę nam dać musi.

Powyższy tekst zawiera prywatne poglądy Autora. Niekoniecznie muszą odzwierciedlać one poglądy Redakcji.

Andrzej Połatajko

Search Engine Marketing Expert w branży SEM obecny od 2005 r., SEO Evangelist, Domain Broker w Dostrzegani.pl.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *