Video---jak-pogodzić-SEO-i-SM

[Video] Jak pogodzić SEO i Social Media w Content Marketingu?

Jak przygotować strategię contentową dla swojej strony? Jak znaleźć tematy na treści, które są poszukiwane w Google, a jednocześnie przyciągają uwagę i dobrze share’ują się w social mediach? Tego i o wiele więcej dowiesz się z tego bezpłatnego video! Obejrzyj godzinny materiał pełen praktycznych informacji!

 

Czego dowiesz się z tego video?

 • Jak przygotować strategię contentową dla swojej strony?
 • Jak znaleźć tematy na treści, które są poszukiwane w Google, a jednocześnie przyciągają uwagę i dobrze share’ują się w social mediach?
 • Jak znaleźć precyzyjne 6-8 wyrazowe tematy na artykuły, które w tej chwili są poszukiwane przez ludzi w Google?!
 • Jak znaleźć słowa kluczowe, które są łatwe do wypozycjonowania samą treścią, a co – jak pokażę na realnych przykładach – pomoże wygenerować dziesiątki tysięcy wejść z Google!
 • Jak konstruować nagłówki tworzonych treści, aby dobrze share’owały się w social mediach?
 • Poznasz też realne case study oraz wiele pomysłów na rozbudowę treści swojej witryny.

Zobacz video:

Chcesz wiedzieć więcej?

Ten materiał video dopiero wprowadza w temat związków Content Marketingu z SEO i Social Media. W nowej edycji Szkoleń Sprawnego Marketingu znajdziesz szkolenie Optimized Content Marketing, na którym szczegółowo omówimy te związki. Dlaczego Optimized Content? Spójrz na poniższą grafikę:

Optimized Content Marketing

Pomysł stworzenia nowego szkolenia wyniknął  z tego, że na rynku jest wiele szkoleń, które skupiają się na związkach content marketingu i copywritingu. Tymczasem w naszym przekonaniu na zoptymalizowany content marketing składają się 3 czynniki – działania content marketingowe, SEO i social media. O tym szczegółowo będziemy opowiadać na nowym szkoleniu. Zapraszamy! Najbliższe szkolenie już 10-11 marca w Warszawie!:

Szkolenie Content Marketing

Cezary Lech

Content marketer i Specjalista SEO, organizator konferencji I ❤ Marketing oraz Search Marketing Day a także ogólnopolskiego cyklu szkolenia.sprawny.marketing. Autor wielu artykułów oraz prezentacji z zakresu pozycjonowania a także innych aspektów marketingu internetowego. Współwłaściciel i dyrektor komórek marketingowych MaxROY.com sp. z o.o. i GoldPosition.pl. Więcej o Cezarym możesz się dowiedzieć na jego prywatnej stronie i profilu Google+.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *