Duża konferencja OMCap SES już w czwartek w Berlinie! Darmowa wejściówka!

Już w najbliższy czwartek odbędzie się tegoroczna edycja OMCap SES Berlin 2012. Konferencja od zeszłego roku organizowana jest w ramach cyklu SES Conferences, drugiego największego cyklu konferencji SEO & PPC & Affiliate po SMX. Dla nas jest warta uwagi ze względu na relatywną bliskość Berlina (szczególnie z Warszawy i zachodniej Polski) i ciekawe prezentacje wygłaszane w języku angielskim. KONKURS: mamy dla Was darmową wejściówkę na konferencję!


Tegoroczna edycja OMCap SES Berlin to aż 45 prezentacji prelegentów z całego świata, ułożonych w 4 równoległe ścieżki. Jedna ze ścieżek będzie zawierać 5 prezentacji po angielsku:

 • Maile Ohye z Google – “Your online strategy and Google Webmaster Tools”,
 • Steven Burns z Blekko – “Blekko: The spam-free search engine”,
 • Andy Mihalop z MoneySupermaket.com – “PPC in highly competitive markets”,
 • znany z tegorocznej SearchMarketingDay.com Magnus Brath – “What should not be done but still works well!”
 • panel dyskusyjny z udziałem Magnusa, a także znanego twórcy narzędzi SEO Joosta de Valka i znanego z zeszłorocznej SMD Marcusa Tandlera + Johannes Beus i Marcus Tober.

Anglojęzyczna część programu wygląda tak…

program OMCap SES BErlin - angielski

…a tutaj z kolei pełny program konferencji.

Jak widać po ostatnich punktach programu, ogranizatorzy sporo czasu i uwagi poświęcają aranżowaniu networkingu i zawiązywaniu kontaktów biznesowych. Na konferencji i wieczornej imprezie będziecie mogli spotkać sporo osób z Polski, w tym ekipę MaxROY.com :-). Warto wspomnieć, że organizatorem konferencji jest Andre Alpar, także znany uczestnikom tegorocznej poznańskiej konferencji Search Marketing Day.

Wejściówka na konferencję kosztuje 499 EUR (bez dodatkowych seminariów odbywających się w środę). Do Berlina można dostać się z Warszawy pociągiem w ok. 5h – wyjazdy np. o 14:55 i 17:55 dnia poprzedniego, w obu przypadkach to pociąg EuroCity “Berlin-Warszawa Express”. Odjazdy tych samych pociągów z Poznania to odpowiednio 17:33 i 20:31. Sugerowane przez organizatora noclegi kosztują 65-96 EUR.

Tutaj możliwa jest rejestracja na konferencję.

Szybki konkurs!

Mamy do wydania jedną darmową wejściówkę na konferencję. Jeśli chcesz wybrać się na OMCap SES Berlin w najbliższy czwartek, wpisz w komentarzu dlaczego wejściówka miałaby trafić właśnie do Ciebie. Wybierzemy najciekawszą odpowiedź. Ponieważ czasu już bardzo niewiele, liczyć się będą komentarze zamieszczone do wtorku 9 października, do godziny 16:30. Dodatkowe warunki to poprawne wypełnienie pola “e-mail” i zalajkowanie fanpejdżu Sprawnego na Facebooku.

Wyniki konkursu

Wejściówkę na OMCap SES Berlin 2012 dostanie użytkownik o ksywie “Beata”. Gratulujemy! :-)

Maciej Janas

Od 2004 w poznańskich agencjach interaktywnych (UX, copy), od lutego 2010 do grudnia 2012 redaktor serwisu SprawnyMarketing.pl. Lubi tropić i opisywać trendy w biznesie internetowym, interesuje się interakcjami technologii z człowiekiem i społeczeństwem oraz współczesną polszczyzną. Google+


 • Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • Bo jestem pierwszy ;)
   Bo jeszcze nie byłem na takiej konferencji
   Bo na pewno ładnie na fejsbuku Wam za to podziękuję
   Bo nie mam daleko do Berlina
   Bo dzięki Wam dostanę dwa dni wolnego w pracy

   Bo pozdrawiam Was ;)

  • Bo Panda trzyma, a idzie zima… nie wspomnę już Pingwina. Bez wiedzy nie puści.

  • Bo Panda trzyma, a na opony zimowe kasy nima :) Wysokie pozycje potrzebne na gwałt, a na tej konferencji na pewno powiedzą, jak wskoczyć na stałe do TOP1 :)

  • Bom z wielkopolskiej dziedziny waszmość zacny, co takich okazji nie zwykł przepuszczać, a nadane szanse wykorzystuje do cna, wyciskając z nich korzyści do ostatniej kropli. Jeżeli dostanę szansę wyprawy no konferencję z waszego nadania, rad będę przekuć zdobytą nać wiedzę w praktyczny użytek – ku chwale polskiego przemysłu internetowego i komunikacyjnego. Tak mi dopomóż Bóg!

  • „Internet bez linków jest jak Online Marketing bez OMCap SES Berlin”* czyli po prostu nierozłączny. Właśnie dlatego chciałabym wziąć udział w konferencji w „Kosmosie” :) Moja przyjaźń z językiem niemieckim trwa od lat, dlatego chętnie odwiedzę nie tylko angielskie prezentacje. Liczę na niezastąpiony humor Andre i wiedzę ekspertów, które szczególnie zostają w pamięci, jak się człowiek kręci na OMCap Party.

   *„Internet ohne Links ist wie Online Marketing ohne OMCap SES Berlin“, w: http://www.omcap.de/, data dostępu: 08.10.2012

  • Przygotuję relację z konferencji, plus, przeprowadzę parę wywiadów, jeśli mi się uda :)

  • Czy wygrywanie nagród przez internet, do tego wspierających pasję obdarowanego w ogóle jest możliwe?

   Tą kwestię przybliży Wam już w najbliższy czwartek fotorelacja wprost z tegorocznej edycji OMCap SES Berlin 2012 – Do zobaczenia w berlińskim KOSMOSIE!

  • Karol Dziedzic

   Czemu ja? Bo kto by nie chciał zobaczyć na G+ konkretnego podsumowania tego eventu ? ;)

  • Kajetan Mazur

   Pewnie dlatego że jestem świetnym kompanem podróży a przecież nie warto jechać na taką wyprawę z kimś kto nie jest duszą towarzystwa :) Chętnie również podzielę się wiedzą z tego wydarzenia artykulikiem na sprawnym marketingu. Kolejnym atutem jest fakt że znam niemiecki i byłem w berlinie więc na pewno nie zgubimy drogi na konferencję.Uwielbiam również poszerzać swoją wiedzę i byłem już w Polsce na paru konferencjach ale nigdy na takiej zagranicznej tak więc wiedza z tego wyjazdu bardzo by mi się przydała.Co prawda nic nigdy nie wygrałem ale może teraz jako że ostatni będą pierwszymi a ja się wpisuję ostatni to mam na to większe szansę;)

  • Gratulacje Beata! Choc marzylem o tej przygodzie i wiedzy jaka moglbym tam zdobyc, twoj koment naprawde wygral!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *