Poszukiwany, poszukiwana! Pomóż nam rozwinąć nasz dział PPC!

Poszukiwany, poszukiwana! Pomóż nam rozwinąć nasz dział PPC!

Google AdWords to dziś standard działań marketingowych. Zastanawiałeś się jednak kiedyś, kto był pierwszym certyfikowanym trenerem Google AdWords w Polsce? Otóż my – właściciele firmy MaxROY.com, wydawcy SprawnegoMarketingu. Od ponad 7 lat szkolimy z AdWords i prowadzimy kampanie dla największych polskich marek. Dołącz do naszego zespołu!

 

Kogo szukamy?

Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii PPC, świetnie znasz platformy do RTB, masz doświadczenie w tworzeniu reklam na Facebooku, a egzamin na certyfikat Google AdWords Professional potrafisz zdać nawet z zamkniętymi oczami?

Świetnie – w takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Oferta pracy MaxROY.com

Dlaczego miałbyś dołączyć właśnie do naszego zespołu?

Jeśli jesteś pasjonatem marketingu internetowego (a na to liczymy:)), to z całą pewnością szukasz miejsca, w którym mógłbyś się rozwijać, pracować z dużymi markami i tworzyć kreatywne kampanie.

To wszystko możemy Ci zagwarantować. Jak wspomnieliśmy, naszą firmę tworzą pierwsi certyfikowani trenerzy Google AdWords w Polsce, ale nie tylko oni – cały nasz zespół składa się z doświadczonych praktyków e-marketingu, codziennie wymieniających się najnowszymi informacjami z rynku i inspiracjami.

Dołączając do MaxROY.com, dołączasz do zespołu pasjonatów. Skorzystaj z naszego doświadczenia i podziel się z nami swoim – razem na pewno stworzymy wiele ciekawych kampanii:) A warto, żebyś wiedział/a, że zajmujemy się obsługą naprawdę dużych podmiotów e-commerce.

Co jeszcze powinieneś/aś wiedzieć?

Na pewno to, że nasze idee powstają w samym centrum Poznania – w nowoczesnym biurze obok Parku Wilsona. Często też przy obiedzie, który dla wszystkich pracowników firmy jest 100% darmowy :)

Ale to nie wszystko – dzięki nam rozwiniesz też swoje umiejętności językowe, gdyż wszyscy pracownicy MaxROY.com biorą udział w bezpłatnych lekcjach angielskiego!

Jesteś zainteresowany/a?

Z niecierpliwością czekamy na Twoje CV. Ślij je na adres: bartosz.berlinski@maxroy.com

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 30 kwietnia 2016 r.!

 


 Share

 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *