Nowe możliwości pozycjonowania z SeoPilot.pl

Artykuł sponsorowany

SeoPilot.pl – działające od stycznia tego roku nowoczesne, zautomatyzowane narzędzie do profesjonalnego pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce Google, szybko zdobyło popularność i dobrą renomę na rynku pozycjonerskim. Nie tylko dzięki prostej obsłudze, bezproblemowej nawet dla jeszcze niewprawionych adeptów pozycjonowania, ale przede wszystkim dzięki swej efektywności. Dziś autorzy SeoPilot.pl dają jego użytkownikom jeszcze więcej możliwości. Jakich?

Wysokie pozycje za atrakcyjny budżet – czy to możliwe?

Zdecydowaną przewagą konkurencyjną, stanowiącą o użyteczności i rynkowym sukcesie SeoPilot.pl są atrakcyjne stawki. Ceny za linki różnych poziomów są w tym Systemie relatywnie niskie, biorąc pod uwagę wysoką jakość stron, na których oferuje on powierzchnie na umieszczenie linku. To bardzo istotny argument, zwłaszcza dla pozycjonerów, którzy nie dysponują dużymi budżetami.

W SeoPilot.pl miesięczny początkowy Budżet promocyjny dla każdej pozycjonowanej frazy wynosi 16 złotych, niezależnie od stopnia konkurencyjności frazy. Na polskim rynku trudno o równie korzystną ofertę z punktu widzenia osoby zajmującej się pozyskiwaniem linków i budowaniem pozycji strony w wyszukiwarce Google.

Sprawdzone metody podnoszenia pozycji

Skuteczność Systemu potwierdzają sami profesjonaliści, którzy mieli okazję z niego korzystać. Przemysław Jurkiewicz, pozycjoner i autor bloga Jurandinho.pl używa SeoPilot.pl i ocenia system następująco:

SeoPilot.pl to ciekawe narzędzie nastawione na prostotę i pełną automatyczność. Wystarczy parę kliknięć, aby zacząć pozycjonować stronę i to nawet bez wcześniejszego dogłębnego keyword researchu. Osoby, które zechcą mieć większy wpływ na proces pozycjonowania, ucieszą się z automatycznego pobierania informacji na temat popularności i konkurencyjności wybranych przez nich fraz. (…) Serwis polecam osobom, które poszukują przede wszystkim niezbyt absorbującego czas sposobu na pozyskiwanie linków z ciekawych i wartościowych stron. (Źródło: Jurandinho.pl)

Pozycjonerze: płać za efekty

Jak już wspomniano, kwota budżetu początkowego wynosi 16 złotych do momentu, gdy jego strona znajdzie się w pierwszej 10. na liście wyników wyszukiwania danej frazy, lub do zakończenia 30-dniowego okresu darmowego korzystania z Systemu. W Trybie Ręcznym, który zostanie opisany poniżej, pozycjoner ma też możliwość modelowania i dokonywania zmian w projekcie, w zależności od aktualnych priorytetów przypisanych dla danych fraz, a co się z tym wiąże – zmniejszania i zwiększania budżetów dla każdej osobnej frazy. Taka kontrola budżetu to świetne rozwiązanie dla osób z ograniczonymi zasobami finansowymi. Bez potrzeby inwestowania dużej sumy pieniędzy w pozycjonowanie mogą one obserwować pierwsze efekty linkowania w skali miesiąca i na tej podstawie decydować o ewentualnych dalszych działaniach. Nowością, wprowadzoną przez SeoPilot.pl dosłownie “na dniach” jest Tryb Półautomatyczny.

Bardzo ważną zaletą SeoPilot.pl jest fakt, iż wszelkie rozliczenia dokonywanie są codziennie, bez żadnego rodzaju przedpłat. Oznacza to, że jeżeli budżet początkowy wynosi 16 zł, to za każdy dzień pozycjonowania Użytkownik płaci 1/30 tej kwoty, czyli zaledwie 53 grosze dziennie. Dotyczy to pozycjonowania każdej frazy kluczowej, niezależnie od jej konkurencyjności.

Ogólny sposób rozliczeń jest niezwykle przejrzysty. Seopilot.pl nie pobiera za swoje usługi żadnych prowizji, nie ma też żadnych kosztów ukrytych. Wszystko to razem sprawia, że kontrolowanie wydanych na pozycjonowanie środków jest proste nawet dla początkującego pozycjonera. Warto także dodać, że cały obrót dokumentacji odbywa się w formie elektronicznej, a wszelkie formalności są zredukowane do minimum. Za wszystkie operacje dokonane w SeoPilot.pl wystawiana jest przez System łączna miesięczna faktura, którą następnie możesz pobrać lub wydrukować.

Testuj za darmo

Bardzo dobrym pomysłem autorów jest udostępnienie początkującym użytkownikom SeoPilot bezpłatnej możliwości testowania serwisu przez 30 dni. Daje to możliwość przekonania się na własnej skórze, że pozycjonowanie z SeoPilot to bułka z masłem. Okres próbny jest doskonałym czasem na zapoznanie się ze wszystkimi możliwościami serwisu oraz jego intuicyjnym interfejsem.

Pozycjonowanie skrojone na miarę

SeoPilot.pl to oszczędność czasu i klucz do sukcesu każdego pozycjonera. Firmy muszą postawić na widoczność w Internecie, jeśli chcą skutecznie pozyskiwać klientów i zwiększać swoje zyski. W związku z tym liczba klientów rośnie i pozycjonerzy mają coraz więcej pracy. Naturalna jest konieczność automatyzacji procesu pozyskiwania linków. Innowacyjny System SeoPilot.pl to nie tylko pozyskiwanie zewnętrznych odnośników do witryny. Należy podkreślić, że jest to element budowania wartościowej strategii działań off-site. Backlinki pozyskiwane są z wyselekcjonowanych stron o wysokim Page Rank i autorskiej treści. Polski rynek SEO to nadal nieustanna walka ze spamem i linkami bardzo niskiej jakości. Odnośniki zewnętrzne pozyskiwać trzeba, o tym wie każdy pozycjoner. SeoPilot.pl automatyzuje ten proces dając zaskakujące efekty. Takie działania zadecydują o Twoim sukcesie w wyścigu z konkurencją.

Funkcjonalność Systemu

Interfejs Pozycjonera jest minimalistyczny i intuicyjny. Nadrzędny cel to ułatwienie i automatyzacja zadań w zakresie SEO. Odnajdą się tu bez problemu pozycjonerzy z doświadczeniem, jak i nowicjusze, którzy dopiero rozpoczynają swoja przygodę z pozycjonowaniem. SeoPilot.pl postawił przede wszystkim na prostotę i funkcjonalność, na które składają się:

 1. Szybkie i proste tworzenie projektów.
 2. Wygodne zarządzanie projektami.
 3. Trzy tryby pozycjonowania – Automatyczny, Półautomatyczny i Ręczny.
 4. Wysoka jakość linków i ich stały monitoring.

Projekty – tworzenie i zarządzanie

Proces dodawania i zarządzania projektami jest maksymalnie uproszczony. Na platformie SeoPilot.pl znajdują się szczegółowe instrukcje korzystania z systemu. Do momentu uruchomienia projektu możesz dowolnie zmieniać jego ustawienia, dodawać lub usuwać teksty linków, zmienić budżet czy zmodyfikować frazy. Elastyczność i praktyczność w działaniach pozycjonerskich to podstawa.

s2

Do zarządzania nawet rozbudowanym projektem wystarczy Ci jedna platforma. Jeden system do wyszukiwania, oceny linków i domen oraz do usuwania lub pozyskiwania nowych. Automatyczny monitoring jakości pozyskanych linków to kolejny atut. Jako pozycjoner, budując backlinki, pewnie wykorzystujesz wiele narzędzi do poszukiwań i zakupu odnośników. SeoPilot.pl skraca i upraszcza zawiłą ścieżkę: poszukiwanie-zakup-ewaluacja linków.

Nowość: trzy Tryby pracy pozycjonera

Teraz SeoPilot.pl udostępnia pozycjonerom i agencjom SEO trzy Tryby pozycjonowania serwisu – Tryb Automatyczny, Półautomatyczny i Ręczny. Daje to możliwość wyboru, które frazy lub serwisy chcemy pozycjonować z automatu, a na które przeznaczyć więcej czasu i wybrać Tryb Ręczny. W obrębie działań SEO dla jednej strony www możemy stosować jednocześnie dwa Tryby dla poszczególnych fraz kluczowych. Zarządzanie ułatwia fakt, że frazy są automatycznie porządkowane: na górze strony wyświetlają się frazy pozycjonowane automatycznie, poniżej – w Trybie Półautomatycznym, a na samym dole – ręcznie.

Tryb Automatyczny

Ustawiany jest domyślnie w momencie rozpoczęcia pracy z Systemem SeoPilot.pl. Podstawowa zaleta tej opcji pozycjonowania to bardzo korzystna cena. Dowolnie wybrana fraza kluczowa pozycjonowana będzie za jedyne 16 złotych, do momentu uplasowania się jej TOP 10 w SERP.

Jak działa Tryb Automatyczny?

Na dobry start początkowy, promocyjny budżet dla frazy to wspomniane 16 zł. W rzeczywistości, koszt pozyskanych linków jest z reguły wyższy niż początkowy budżet, jednak realną kwotę za pozycjonowanie zaczniesz płacić dopiero po wejściu Twojej frazy do TOP10 lub do upływu 30 dni od rozpoczęcia pozycjonowania. Można wręcz powiedzieć, że SeoPilot.pl przez miesiąc pozycjonuje Twoją frazę na swój koszt, sprawdzając, jaka strategia pozycjonowania będzie dla niej najbardziej efektywna.

Rzeczywisty koszt linków możesz sprawdzić w każdej chwili w panelu, w którym wyświetlana jest lista wszystkich zakupionych linków. Dzięki temu zawsze możesz w pełni kontrolować swoje wydatki na pozycjonowanie. Wybierając Tryb Automatyczny, nie musisz się martwić o wyszukiwanie witryn ani ofert na linki. System zrobi to za Ciebie, dobierając strony dopasowane do Twoich fraz! Dzięki temu pozycja Twojej witryny będzie sukcesywnie rosła.

Korzyści

Każdy, kto miał do czynienia z pozycjonowaniem wie, jak czasochłonny jest cały proces link buildingu – Tryb Automatyczny ma za zadanie odciążyć Cię w tym zakresie. Nie musisz szukać wysokiej jakości linków – System wyszuka je dla Ciebie. Co więcej – pozyskane linki podlegają regularnej ocenie systemowej i ręcznej. Te, które nie spełniają wymogów jakościowych lub są nieaktualne, na bieżąco zostają usuwane i zastąpione nowymi. Wypróbuj tryb automatyczny – zyskasz więcej czasu na inne działania, przykładowo tworzenie nowych treści.

Tryb Ręczny

Tryb ten daje możliwość samodzielnej selekcji linków, które chcesz pozyskać dla danej frazy kluczowej. Opcja ta zalecana jest dla serwisów lub słów kluczowych, którym chcemy poświęcić szczególną uwagę. W tym wariancie pozycjoner decyduje jakie linki, ile i w jakim czasie chce zakupić, aby podnieść ranking frazy.

Jak działa Tryb Ręczny?

Meritum pozycjonowania to pozyskiwanie odnośników do naszej witryny. Jest to proces czasochłonny i obarczony ryzykiem dokonania niewłaściwej inwestycji. SeoPilot.pl niweluje niedogodności, ponieważ w jednym miejscu, w zaplanowanym czasie pozyskasz odpowiednie linki. Wyszukiwarka linków sortuje według wybranych parametrów takich jak: Page Rank strony, Page Rank serwisu. Ranking Alexa, obecność w katalogu DMOZ, wiek domen czy liczba linków wychodzących, a także ilość linków w Boksie Reklamowym Seopilot.pl. Możesz także wykluczyć z wyników wyszukiwania strony z raz już zakupionych serwisów. Dzięki temu filtrowi od razu otrzymasz kompleksowe informacje na temat miejsca docelowego i ceny linku. Ułatwi to podjęcie właściwej decyzji zakupowej.

Korzyści

Jako pozycjoner wiesz, że kontekstowe linki są dla SEO bezcenne. Tryb Ręczny to wybór odpowiednich odnośników z bezpiecznych źródeł, ważnych z punktu widzenia SEO. Nie trać energii na przeszukiwanie zasobów Internetu w pogoni za wartościowymi backlinkami. W SeoPilot.pl masz to w jednym miejscu!

Tryb Półautomatyczny

Jak działa Tryb Półautomatyczny?

Nowością w Seopilot.pl jest narzędzie będące swoistą kompilacją Trybów Automatycznego i Ręcznego – Tryb Półautomatyczny. Jego podstawowe działanie polega na tym, że tworzysz dowolną ilość filtrów, wybierając parametry stron, na których chcesz zamieścić swoje reklamy. Parametry te są analogiczne do tych, według których możesz szukać linków w Trybie Ręcznym. Następnie określasz, ile linków z danymi parametrami chcesz nabyć, a reszŧę wykonuje za ciebie Seopilot.pl. Dla wybranej frazy kluczowej możesz oczywiście stworzyć dowolną ilość grup o różnych parametrach zakupu. W przeciwieństwie do Trybu Ręcznego, gdzie sam musisz wybierać strony spośród zaproponowanych przez wyszukiwarkę, w Trybie Półautomatycznym System automatycznie kupuje linki w wybranej przez ciebie ilości.
Przez cały okres pozycjonowania System regularnie monitoruje strony linkujące i na bieżąco kontroluje aktualność linków, a w razie potrzeby bierze na siebie obowiązek sprawnego usunięcia linków, które straciły aktualność i zamieniaja bezpłatnie na nowe, zgodnie z oznaczonymi w filtrze parametrami.

Korzyści

Dzięki nowemu Trybowi, możesz w pełni kontrolować strategię swojego pozycjonowania, a jednocześnie nie jesteś zmuszony tracić czas na samodzielne wyszukiwanie linków – w tym wyręcza Cię System. Z pewnością każdy pozycjoner doceni taką możliwość ułatwienia sobie pracy!

Wysoka jakość powierzchni reklamowych

Wydawcą Systemu SeoPilot.pl może zostać tylko strona posiadająca dobre wskaźniki jakości oraz autorskie treści. Jako pozycjoner masz gwarancję, że link do Twojej witryny nie trafi do witryn niskiej jakości lub spamu. Interfejs Pozycjonera w Systemie daje szybki wgląd do wszystkich linków i parametrów adresów URL, na których się znajdują. W żaden sposób nie zaszkodzisz swojemu serwisowi.

W tym momencie warto dodać o opracowanym przez SeoPilot.pl systemie skarg na linki. Jeśli jakikolwiek link budzi twoje zastrzeżenia, za pomocą specjalnego formularza możesz zgłosić to pracownikom SeoPilot.pl. W każdym momencie możesz także usunąć link, który Ci nie odpowiada.

Content is King

W myśl powyższej idei SEO, do Systemu przyjmowane są strony z unikalną treścią. Jakość serwisu to parametr podstawowy, szczególnie w dobie zmian algorytmu wyszukiwarek, dążących do całkowitej eliminacji bezwartościowych witryn. Powierzchnie reklamowe w SeoPilot.pl wyróżniają się wysoką jakością oraz oryginalnym i bogatym contentem. Boksy z linkami na powierzchniach reklamowych wydawców dostosowane są do layoutu strony, co nadaje im naturalności. Takie linki nie tylko przekażą tzw. “link juice” dla Twojego serwisu, ale będą wyglądały naturalnie dla użytkownika.

Witryny konkurencyjne

Masz możliwość wykluczenia bezpośredniej konkurencji lub określonych grup serwisów. Ułatwia to czarna lista lub ręczne usunięcie konkretnych linków, które z różnych przyczyn nie spełniają Twoich wymagań. Daje to 100% gwarancję uniknięcia konfliktu interesów.

Monitoring linków

Zadaniem Systemu jest dobranie najlepszych, stron www dla Twoich fraz kluczowych i pozyskanie odpowiednich linków. Na tym nie kończy się praca Systemu SeoPilot.pl. Ciągły monitoring gwarantuje utrzymanie pozycji. Powierzchnie reklamowe, które utraciły swoje parametry, automatycznie zostają wykluczone, a nieaktywne linki zostają usunięte. W Trybie Automatycznym i Półautomatycznym w zamian zawsze dostajesz nowe odnośniki, aby wypracowane w wyszukiwarce pozycje nie uległy spadkom.

SeoPilot.pl regularnie monitoruje wszelkie zmiany w algorytmie wyszukiwarek i optymalizuje na tej podstawie swoje algorytmy, odpowiedzialne za rozmieszczanie linków.

Poszukiwanie linków pozycjonujących na własną rękę jest często trudne i kosztowne. Strony muszą mieć odpowiedni PR i oferować linki “dofollow”. W SeoPilot.pl otrzymasz te wartościowe linki „na tacy”.

SEO w białym kapeluszu.

Z pewnością nie raz zastanawiałeś się, jak zautomatyzować pracę i jednocześnie być pewnym, że pozyskane linki będą miały dużą wartość dla Google, a przynosząc szybkie efekty, nie zostaną uznane za SPAM. Ostatnie zmiany algorytmu wyszukiwarki dyskwalifikują metody do tej pory powszechnie stosowane przez agencje SEO. Często klient otrzymywał potężną dawkę linków z systemów wymiany linków (SWL) i szybko znajdował się wśród najwyżej rankujących wyników wyszukiwania. Google znalazło jednak na to sposób.

Nienaturalne sposoby pozycjonowania dyskwalifikuje, nakładając na „nieuczciwe” strony filtry, czego skutki można obserwować w ostatnich tygodniach na przykładzie wielu stron bardzo znanych firm. SeoPilot.pl zapewnia Ci rozwiązanie lepsze i w pełni bezpieczne. Strony, które są pozycjonowane z wykorzystaniem narzędzia, otrzymują linki z wiarygodnych źródeł. Są to witryny, które zawierają unikalną treść i nie są traktowane jako SPAM, ale jako źródło wartościowych informacji dla użytkownika.

Rozwiązanie dla początkujących

Korzystając z innowacyjnego rozwiązania, które zaproponowali twórcy tego narzędzia, nie tracisz czasu na żmudne, ręczne pozyskiwanie linków i poszukiwanie dodatkowych sposobów pozycjonowania obsługiwanych stron. Wszystko odbywa się tu automatycznie i wciąż pojawiają się nowe możliwości. System został opracowany przez specjalistów w dziedzinie SEO, również z myślą o początkujących praktykach. Nie musisz być ekspertem SEO, by z niego korzystać. Nie musisz się też martwić, że Twoje działania wpłyną niekorzystnie na pozycje strony. To chyba największa zaleta SeoPilot – bezpieczne pozycjonowanie.

Intuicyjnie i rzeczowo

Pozycjoner ma do dyspozycji bardzo wygodny w obsłudze panel administratora. Już pierwszy widok zawiera informacje, dotyczące prognozowanego przychodu, rozchodów, bilansu czy przysługujących bonusów.

Strona zawiera wykaz wszystkich projektów, utworzonych w SeoPilot.pl i pozwala na bieżąco kontrolować ich przebieg. Szczegółowe informacje o projekcie uzyskujemy, klikając w adres URL pozycjonowanej strony. Po rozwinięciu, dla każdej kluczowej frazy sprawdzić można pozycję, jaką osiągnęła pozycjonowana strona w Google, zapoznać się z informacją dotyczącą budżetu oraz sprawdzić średni, miesięczny koszt projektu. Kwota, którą decydujemy się przeznaczyć na pozycjonowanie dla danego projektu będzie widoczna pod nagłówkiem “Bieżący budżet”.

Istotnym elementem interfejsu jest wykres, przedstawiający pozycję wybranych słów kluczowych. Szczegółowe informacje na temat wybranego słowa kluczowego uzyskać możemy po kliknięciu w nie i wybraniu odpowiedniego okresu czasu. Informacje przedstawione na wykresach są cenne, pozwalają bowiem na ciągłe monitorowanie pozycji słów kluczowych.

Również kwotę budżet możemy sprawdzać oddzielnie dla każdej z wybranych fraz, co daje pełną kontrolę nad kampanią.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Podsumowując: dużym atutem SeoPilot.pl jest szybkość i prostota uruchomienia kampanii. Stworzenie nowego projektu, jego pełna konfiguracja oraz rozpoczęcie pozycjonowania trwa zaledwie kilka minut. Zasady są proste, a efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. SeoPilot.pl wykonuje najtrudniejszą część pracy, zdobywa dla Twojej strony wartościowe linki, a Ty możesz poświęcić czas na planowanie wakacji w tropikach.

Warto przekonać się, jakie możliwości daje pozycjonerom SeoPilot.pl i skorzystać z okresu próbnego. Po jego zakończeniu, bez żadnych zobowiązań można zakończyć przygodę z SeoPilot.pl, ale czy będziesz mógł sobie na to pozwolić?

Zarejestruj się już dziś i przekonaj się, że SeoPilot.pl to najlepsze wyniki za niewielkie pieniądze.

Artykul sponsorowany

Artykuł napisany we współpracy w naszymi zleceniodawcami. Więcej informacji na temat artykułów sponsorowanych i współpracy z naszą redakcją na podstronie https://sprawnymarketing.pl/kontakt/


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • Krzysiek

   Cytat “Dowolnie wybrana fraza kluczowa pozycjonowana będzie za jedyne 16 złotych, do momentu uplasowania się jej TOP 10 w SERP” a co potem? może jakiś konkretnie finansowy przykład ile kosztuje fraza ?

  • Maciek

   Właśnie dobre pytanie, co potem ; ) ?

  • SeoPilot.pl

   Seopilot.pl proponuje użytkownikom jedyną w swoim rodzaju możliwość rozpoczęcia pozycjonowania za niezwykle niski Budżet promocyjny, wynoszący zaledwie 16 PLN miesięcznie, czyli 53 grosze dziennie! System Seopilot.pl na własny koszt oraz ryzyko sprawdza, jaki budżet jest konieczny, by fraza osiągnęła TOP10. Po osiągnięciu poziomu TOP10 lub upływie 30 dni System określa rzeczywisty koszt pozycjonowania frazy i proponuje budżet, będący sumą cen zakupionych do tej pory linków. Opracowaliśmy taką metodę ustalania kosztów pozycjonowania, gdyż zależy nam na tym, aby nasi Pozycjonerzy płacili tylko tyle, ile rzeczywiście kosztuje wypozycjonowanie wybranej frazy w TOP10, bez żadnych dodatkowych prowizji oraz ukrytych kosztów. Już w trakcie pozycjonowania można oszacować przybliżony rzeczywisty budżet (Budżet Systemu), podglądając ceny rozmieszczonych już linków. Zakres cen linków można zobaczyć w tabelce znajdującej się na początku artykułu.

  • SEO Profi

   @Mateusz, jeżeli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o $$$… Pytanie tylko, czy dla kilku PLN warto zgadzać się na publikację nieprawdy i uderzanie w swój wizerunek. Początkujące osoby w SEO kupią linki, bo kupowanie jest white hat :) – a potem będzie bum i zdziwienie.

  • Maciej Janas

   SEO Profi “jeżeli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o $$$”

   Nie wiadomo? Czy ten tekst nie jest przypadkiem oznaczony jako SPONSOROWANY?

   @rrglowacki “widać wystarczy zapłacić i wszystko sprawny opublikuje :)”

   Innymi słowy rrglowacki pisze “Gwałtu-rety, chcą zarabiać na utrzymanie Sprawnego! Skandal! Powinni pisać dla mnie za darmo i nie zaśmiecać mi widoku reklamami!”

   Czyście się porodzili wszyscy przedwczoraj i nie zdążyli jeszcze zorientować, że wszystkie redakcje świata odpowiadają za teksty redakcyjne, a na tekstach sponsorowanych i reklamach zarabiają na te redakcyjne?

   Ten temat był tu już wałkowany i dziwię się, że ktoś miał znów ochotę to wyciągać.

  • Maciej Janas

   @ “Zauważ, że ten artykuł wprowadził u wielu ludzi „zamęt”, lekko pisząc”

   Zauważyłem, i bardzo się temu dziwię. Choć zakładam, że nie chodzi o “wiele osób”, ale trzy konkretne.

   Dziwię się, bo przy założeniu znajomości różnic między artykułem redakcyjnym i sponsorowanym – problem nie istnieje.

  • Zgred

   Powiedzmy sobie tak: patrzę na zakładkę fejsową ile Was lubi: 6992, założmy że 10% osób poleci na seopilota = 699 sztuk… tyle osób zaufa Waszemu artykułowi i kupi linki, następnie zalożmy że 50% z nich dostanie sławnego mejla z Google o nienaturalnym pochodzeniu linków pozycjonujących – kto dostanie wpiernicz ? Seopilot daje usługę … liczysz, że ktoś będzie patrzył iż artykuł jest sponsorowany ?Dając go do publikacji przeciez jest jakiś redaktor techniczny, który dba o poprawność “polityczną”…

   Ja wiem, ze nikt nie jest doskonały, że kase dają to się bierze – ale można by sprawdzić co się publikuje !!!

  • Zgred

   “SEO w białym kapeluszu.” – nie skomentuję … ale korci Mnie …

  • SEO Profi

   No to zgred jest czwartym, który się czepia… A reszta nie pisze nic, aby nie dostać czasem za komentowanie bana, jak mi go dała Lexy na swoim blogu :)
   Najlepsze jest to, że dajemy dobre rady, a w zamian słyszymy, że się awanturujemy. Eh, zrozum tu człowieku Polaka…

  • Zgred

   Sebek: bo to jest biznes… to nie ma czasu i miejsca na sentymenty.

  • Mateusz

   Macieju, nie chodzi o czepianie się. Wszyscy dobrze wiemy że za darmo to można wp*****l dostać. Wiemy też jak wygląda seo w Polsce. Jednak publikacja reklamy giełdy linków(w tej czy innej postaci) w formie artykułu sponsorowanego, to jak na portal aspirujący na opiniotwórczy w branży, to trochę słabe. Byłem waszym czytelnikiem od początku mojej działalności w branży i będę dalej. Nie chodzi o to żeby się unosić, tylko żebyście zwrócili uwagę na feedback od czytelników i przemyśleli czy taka forma utrzymywania bloga jest najlepsza.

  • SEO Profi

   Mateusz, mi chodzi o to samo. Nie rozumiem, dlaczego się Maciej tak denerwuje. SM jest długo w branży, firma powinna wiedzieć, że w usługach feedback od użytkowników jest cholernie ważny…

  • Łukasz

   “Czyście się porodzili wszyscy przedwczoraj i nie zdążyli jeszcze zorientować, że wszystkie redakcje świata odpowiadają za teksty redakcyjne, a na tekstach sponsorowanych i reklamach zarabiają na te redakcyjne?”

   W takim razie polecam dopisać w nagłówku artykułu, najlepiej obok tytułu “poniższy artykuł może zawierać kłamstwa i bzdury, ale nam za niego zapłacono, więc czytajcie z przymrużeniem oka” ;)

  • Łukasz

   @SEO Profi – no tu już mamy 6 czepialskich ;)

  • Artur

   Cenzura jest coraz powszechniejsza na blogu Lexy, wycina komentarze, które są dla nie krytyczne.

  • SEO Profi

   @Artur – no co Ty – przecież blogger nie powinien tak robić, tylko umieć polemizować. No ale i ja coś o tym wiem…

  • rgglowacki

   @Maciej Janas
   Zarabiajcie na utrzymanie sprawnego jak tylko chcecie i jak tylko możecie.
   Ale jeżeli publikujecie wszystko co się da i co sponsor wyśle bez zastrzeżeń merytorycznych i zakrywacie się tym, że “jest to tylko art. sponsorowany a my za sponsorowane nie odpowiadamy” to tracicie na wiarygodności.

  • Krzysiek

   Niestety z tych linków, gdzie niby są testy i opinie tylko jeden adres miał podane frazy na jakie pozycjonował systemem, jednak ich wycena poszła na kwotę 7K pln więc je odpuścił. Dalej zatem nie mam punktu odniesienia czy taniej seopilotem czy taniej własnym sumptem, a pisanie, że koszt o to 16pln jest taki sam zasadny jak pozycjonowanie 3 miesiące za darmo

  • SeoPilot.pl

   @ Krzysiek

   Każdy z naszych Użytkowników może założyć Projekt Testowy, aby przekonać się, jak kształtują się koszty pozycjonowania w naszym Systemie. Projekt Testowy jest całkowicie bezpłatny i posiada wszystkie cechy naszych Projektów Standardowych. Jedyna różnica jest taka, że w tym wypadku przez cały miesiąc to my finansujemy pozycjonowanie. Spróbuj przetestować nasz System, a przekonasz się, jakie ceny dla Twoich fraz kluczowych proponuje nasz System, a cena 16 zł za pozycjonowanie jest jak najbardziej realna :)

  • Sebastian Jakubiec

   Mówicie, że redakcja jakoś musi zarabiać na utrzymanie… hmm, czy nie zarabia wystarczająco na – promocji waszych szkoleń, SMD itd? reklamując wasze filmy-szkoleniowe? zachęcając do rejestracji na waszym płatnym forum? A do tego reklamą banerową? Już nie wspominając o tym, że tak na prawdę korzyścią z prowadzenia Sprawnego – w największym stopniu jest – budowanie swojego wizerunku (a przez to i klienteli), a ten jest wart każdego nakładu pracy!

   Rozumiem, że trudno to zmierzyć (choć przecież ten marketing taki mierzalny) jeśli tak realnie się na to patrzy. Ale każdy kto kiedyś słyszał o sprawnym, korzystał z niego i potem za namową zobaczonej tu wiedzy z waszych usług – też miał udział (lub mieć powinien z opłacanej usługi) w utrzymaniu sprawnego – bo przecież to sprawny do waszych usług go wysłał. Nie zapominajcie o tym. ;)

  • Paweł Wojnicz

   Korzystam z usług Seo Pilota w kilku swoich projektach i muszę przyznać, że jest bardzo prosty w obsłudze, a efekty są zauważalne w krótkim okresie czasu. Dla mnie zdecydowany lider na rynku :)

  • Ciekawy artykuł, jednak jak dla mnie nadal malo zrozumiale jest pozycjonowanie.
   Dla takich osób jak ja polecam firmę http://www.cocorepublic.pl/
   Wszystkim zajmie się za nas. Tworzeniem stronki, pozycjonowaniem itp…

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *