NetSprint wyświetla dane z Panoramy Firm

NetSprint.pl we współpracy z Eniro Polska rozpoczął prezentowanie danych teleadresowych firm w swoich wynikach wyszukiwania. Udostępniona została również możliwość przeszukiwania bazy 1 100 000 firm dostarczanej przez Panoramę Firm.

Użytkownicy NetSprint.pl przeszukujący zasoby polskiego Internetu będą mieli prezentowany adres i telefony do firm, których strony internetowe znajdą się w wynikach wyszukiwania na zapytanie Internauty.

„Nasi Użytkownicy sygnalizowali nam, że poszukując informacji na temat konkretnych produktów lub usług, chcieliby również mieć możliwość łatwego znalezienia numeru telefonu do danej firmy, bez konieczności przeszukiwania jej serwisu www w poszukiwaniu kontaktu. W wielu przypadkach telefon wciąż pozostaje najwygodniejszym kanałem pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty poszczególnych przedsiębiorstw.”- mówi Artur Banach, Prezes NetSprint.pl.
Od kilku dni użytkownicy NetSprint.pl mogą także korzystać z kolejnej nowej funkcjonalności – zakładki Firmy. Zakładka ta jest również odpowiedzią na wzrost liczby zapytań o oferty firm w wyszukiwarce i ma na celu znaczne ułatwienie w dotarciu Internauty do danych teleadresowych konkretnych firm. Kontakty pochodzą z bazy 1 100 000 firm udostępnionej również przez Panoramę Firm.

Żródło: NetSprint.pl

Komentarz Sprawnego Marketingu:
Wydaje się, że ruch dość dobry. Pierwsza funkcja, której nie ma Google (oczywiście mówimy tu o rynku polskim, na zachodzie funkcjonalności wyszukiwarki Google Local są nieporównywalnie bardziej rozbudowane) i wydaje się, że jeszcze trochę czasu jej mieć nie będzie (rynek polski w aspekcie wyszukiwania lokalnego nie jest priorytetem Google). Przy dobrym PR być może istnieje jakaś szansa na zdobycie dodatkowych użytkowników wyszukiwarki.

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *