MaxROY.com stawia na content

O tym, jak istotny jest dziś content marketing, nie trzeba nikogo przekonywać. Mówi się nawet, że w roku 2014 content marketing jest tym, czym w roku 2007 były social media (przeczytaj artykuł na ten temat ). My wiemy o tym doskonale i w tym roku na wielu szkoleniach przekonujemy Was do rozwijania swoich działań w content marketingu oraz pokazujemy, jakie narzędzia warto wykorzystywać w tym zakresie. Bylibyśmy jednak gołosłowni, gdybyśmy też ,,na własnym podwórku” nie rozwijali tego typu działań, zatem właśnie rozszerzyliśmy dział content marketingu.

 Nowe siły w dziale content marketingu

Nasz dział content marketingu właśnie wzmocniły 2 nowe osoby – Marta Muszyńska i Kasia Granops. Marta będzie zajmować się tworzeniem kreatywnych treści dla naszych klientów, a Kasia będzie rozwijać nasz wewnętrzny content, tj. redagować SprawnyMarketing.pl oraz zajmować się tworzeniem contentu związanego z naszymi szkoleniami. Gdybyście mieli jakieś uwagi dotyczące strony SprawnyMarketing.pl, czy pomysły, co warto w serwisie rozwijać, śmiało piszcie do niej:)!

Kilka słów o dziewczynach:

Marta Muszyńska – absolwentka dziennikarstwa internetowego. Od kilku lat zajmuje się marketingiem internetowym, regularnie śledzi najnowsze rozwiązania w branży internetowej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu i pracy przy serwisach internetowych (jest “matką” kilku z nich). Specjalizuje się w SEO i content marketingu. Autorka bloga podróżniczego www.podrozniczo.pl.

 

Katarzyna Granops – z wykształcenia polonistka oraz  specjalista ds. marketingu online, co stanowi bardzo dobre połączenie przy tworzeniu ciekawych treści w Internecie. Przez ostatnie 3 lata zajmowała się marketingiem w branży edukacyjnej, promując konferencje i szkolenia zarówno za pośrednictwem marketingu online, jak i tradycyjnego. Entuzjastka marketingu internetowego oraz zagadnień związanych z inbound marketingiem i content marketingiem.

Niedługo zaskoczymy Was też nowym wyglądem serwisu SprawnyMarketing.pl oraz nowymi, ciekawymi treściami, zatem śledźcie nasz serwis na bieżąco:)!

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • zdecydowanie popieram rozwój tej gałęzi marketingowej. preferencje i potrzeby ludzi, klientów cały czas się zmieniają a my musimy za nimi nadążać i oferować nowe i wygodne rozwiązania, dlatego mnie się podoba ta opcja a i przy okazji gratuluję nowych Pań “na służbie” ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *