YouTube Maciej Wróblewski

[Video] Marketing na YouTube

YouTube to największy serwis video. Za jego pomocą możesz dotrzeć ze swoim przekazem marketingowym do ponad miliarda użytkowników, w tym 16 milionów w Polsce. Jednak czy wiesz, że większość kampanii nie wykorzystuje w pełni potencjału oferowanego przez YouTube? A wiele podstawowych funkcji YouTube jest nieznanych marketerom?

Czego dowiesz się w poniższego video?

 • z jakich funkcji korzystają widzowie YouTube;
 • jak optymalizować filmy pod kątem SEO i systemu rekomendacji;
 • jak wykorzystywać system linków dla zwiększenia konwersji;
 • jak umiejętnie wykorzystywać listy remarketingowe i opcje targetowania;
 • jak lepiej mierzyć efekty swoich działań w YouTube Analytics?

Video zostało przygotowane tak, abyś od razu po jego obejrzeniu mógł zastosować poznane techniki i zwiększyć skuteczność Twoich kampanii!

Zachęcamy do obejrzenia!

Chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat? Zapraszamy Cię na całodzienne szkolenie Macieja Wróblewskiego, a także na jego wystąpienie na konferencji I ♥  Marketing!

Szkolenie Maciej Wróblewski

Maciej Wróblewski – Zaproszenie na I ♥ MarketingMaciej Wróblewski zaprasza na swoją prezentację na http://ilovemarketing.pl/!Zobaczcie, o czym będzie opowiadał i dlaczego to na jego wystąpienie warto głosować w naszym wielkim konkursie na najlepszą prezentację!#iLoveMKT

Posted by SprawnyMarketing on 15 luty 2016

Powyższy tekst zawiera prywatne poglądy Autora. Niekoniecznie muszą odzwierciedlać one poglądy Redakcji.

Maciej Wróblewski

Ze światem YouTube związany od 2013 roku. Obecnie pracuje w TalentMedia jako Head of Analytics. Specjalizuje się w dystrybucji treści video i zakupie mediów. Prowadzi szkolenia i opowiada o YouTube na konferencjach branżowych. Posiada certyfikat YouTube Certified in Audience Growth & Digital Rights. Po godzinach pomaga użytkownikom YouTube na oficjalnych Forach Pomocy jako Top Contributor (Najlepszy Współtwórca).


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • 16 mln użytkowników w Polsce YT miał 2 lata temu ;) obecnie ma 18,6 mln.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *